جواد نکونام در آستانه بازگشت به نساجی

جواد نکونام در آستانه بازگشت به نساجی

8232
13:17
15 دی 1397
جواد نکونام در آستانه بازگشت به نساجی قرار دارد.

به گزارش وبسایت نود، جواد نکونام در آستانه بازگشت به نساجی قرار دارد. نکونام که با شروعِ تعطیلات نیم‌فصل، از نساجی جدا شد و با مدیران پیکان عکس یادگاری انداخته بود، خیلی زود با دستور مدیرعامل ایران‌خودرو از هدایت این تیم منع شد. در این فاصله مدیران نساجی هم مذاکره با چند سرمربی سرشناس را استارت زدند. در صدر گزینه‌های نساجی، یحیی گل‌محمدی قرار داشت. یحیی که پیش از این در لیگ یک هدایت این تیمِ شمالی را به عهده داشت و نزد سکوهای وطنی حسابی محبوب بود، گزینه نخست جانشینی نکونام بود. با حل شدنِ مشکلات مالکیتی پدیده اما، گل‌محمدی ترجیح داد در پدیده‌ی این فصل لیگ برتر ماندگار شود. با بقای یحیی در پدیده، گزینه چشمگیر دیگری در بازار نبود که مالکان نساجی آن را به قائمشهر ببرند. بیشتر آلترناتیوهایی که مطرح می‌شد، در حد انتظار هواداران نساجی نبود. نساجی‌چی‌های سخت‌پسند، به گزینه‌های مطرح شده برای جانشینی نکونام رضایت نمی‌دادند و همین موضوع کار را برای انتخاب سرمربی جدید سخت می‌کرد. طولانی شدن پروسه انتخاب سرمربی، نارضایتی‌هایی را هم به همراه داشت. اتفاقی که باعث شد مالکان این باشگاه در مصاحبه‌ای اعلام کنند که تا روز شنبه سرمربی جدید نساجی را معرفی خواهند کرد.

درست شب قبل از روز موعود اتفاقی ویژه از سوی بازیکنان، معادلات جدیدی را رقم زد. بازیکنان این تیم در اقدامی هماهنگ، تصویری از جواد نکونام را با متنی مشابه و حمایتی روی صفحات مجازی قرار دادند و خواستار بازگشتِ نکو به نیمکت نساجی شدند. شنیده‌های موثق خبرنگار نود هم از پیشنهاد همکاری دوباره مدیران نساجی به جواد نکونام پرده برمی‌دارد. به نظر می‌رسد نکونام هم برای ادامه همکاری با نساجی خیلی بی‌میل نیست و طرفین در صورت پذیرفتنِ شروط یکدیگر، برای همکاری مجدد در نیم‌فصل دوم با هم توافق کنند. با این شرایط احتمالا نامی که امروز عصر از سوی مدیران باشگاه نساجی به عنوان سرمربی این تیم در نیم‌فصل دوم معرفی خواهد شد، جواد نکونام است.

14001

نظرات کاربران
نساجی‌چی
جواد نکونام خودش راضی به رفتن نبود،‌ قبل اتمام نیم فصل برنامه داد و لیست بازیکن‌های مد نظرش رو اعلام کرد. ولی مالکیت افتاد رو دنده لج و نمیخواست پول خرج کنه و مدیرعامل هم که دید داستان از این قراره استعفا داد، مدیر اجرایی هم قبل رفتن نکونام استعفا داد. نکو دید کسی نیست پیگیر کار تیم باشه و تیم رو ول کردند به امان خدا، اونم رفت. نکونام رو فراری دادن اما حالا خوردن به پیسی‌، دیدن مربی خوب نیست و پول مربی درجه یک‌آوردن رو هم ندارند، دوباره رفتن دنبال نکونام. آقای نکونام خیلی مرده، همین که تا نیم فصل شرایط آقایون رو تحمل کرد‌ مردونگی کرد. ان شاء الله برگرده.
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۲۹
پاسخ
16
14
ریش قرمز
اگه تصمیم گیرندگان نساجی کمی مدیر باشندکسی که دست یک تیم را تو پوست گردو میذاره اگر هم پول نگیره و حتی پول بده نباید برگرده . اینطوری سنگ رو سنگ بند نمیشه . فدراسیون اسپانیا تا فهمید لوپتگی به رئال اوکی داده . اونو برکنار کرد . اونم درست چند روز قبل از جام جهانی و قید نتیجه را زد ولی از اصولش برنگشت .(قابل توجه مدیران فوتبالی ما )
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳:۱۷
پاسخ
9
23
قائمشهر
اقای طرفدارپیروزی چراباحرفای حسدورزی میخوای جورومتشنج کنی،اقای نکونام براماکلی زحمت کشیده،ووقتی دیدنساجی برامدیرای تیم مهم نیس خواست بارفتنش تلنگری بزنه به مسئولین تابلکه به فکرباشن،وقتی مسئولین تیم حتی نمیخوان به فکرتقویت تیم باشن نکونام بمونه که شرمنده مردم شه؟ به امیدموفقیت تیم محبوبم بامربی گری اقای نکونام
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷:۳۷
4
15
بالی
خدا کنه این خبر درست باشه .... ان شاالله
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰:۲۵
پاسخ
1
19
ایلیا م
هرچی که هست قرار نیست یطرفه قضاوت کنیم .شرایط تیمو مربی و بازیکنان بهتر میدونن و اینکه نساجی بعد از سالها اومده لیگ اونم با جواد که خوب بازی کرده و درحدو بضاعتش خوب نتیجه گرفته حمایت کنن بهتر میشه نه پشت پا بزنن .اگه دوست دارین نساجی بیوفته غیرمنطقی و احساسی حرف بزنید.^_^
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵:۵۳
پاسخ
4
11
محسن صابر محمد
فقط خودشو سبک کرد با این کارش
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۰۲
پاسخ
7
8
پویا
بعضی ها در فوتبال ما فقط حرف زدن بلد هستند
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰:۲۸
پاسخ
6
6
پرسپولیس پهلوان اوراسیای شرقی به جز ژآپن
این چیزا باعث میشه تو هیچ تیمی مربیگری نتنه بکنه ، هیچ تیمی نباید به همچین مربیانی اعتماد کنه ، این چیزارو یاد بازیکنان هم میدن بخاطر پول بیشتر میرن و پشت به تیمشون میکنن
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۲۵
پاسخ
11
8
13
اوه اوه نکونام با چه رویی میخاد برگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴:۰۸
پاسخ
8
11
Sahar
امیدوارم با لطف آقای نکونام تبم نساجی به دسته پایین سقوط نکند.
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸:۰۶
پاسخ
34
47
آرمین
چجوری روت میشه تو چشم مردم قائمشهر و بازیکنا نگاه کنی آقای نکونام؟! یه خورده خجالت هم خوب چیزیه
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰:۲۹
پاسخ
29
118
غیرت یعنی هادی عقیلی
چقدر یاد جریان لوپتگی افتادم . از لالیگا فقط همینشو یاد گرفته بودی ؟جواد لوپتگی
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹:۱۳
پاسخ
22
111
ققنوس سرخ
یعنی روش میشه دوباره برگرده قائمشهر!!!
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸:۳۶
پاسخ
32
96
خطاب به بالایی
به شما ربطی نداره... مگه کریمی ده بار از سپیدرود استعفا نداد دوباره برگشت؟؟؟!!!
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴:۲۵
1
17
عشقعلی
بنظرم کار اشتباهیست برگردوندن مربی ای که در حساس ترین زمان یعنی تعطیلات نیم فصل تیمو ول کرد رفت حالا ک تیمی نمیخوادش دارن برش میگردونن!!!! کاش با مربیان بهتر از نکونام مثل گزینه هایی ک نام برده شد به توافق میرسیدن(یحیی چون هنوز مربی پدیده هست نمیشه)
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴:۲۷
پاسخ
15
88
رضا منصوری
اگه جای نکونام باشم برنمیگردم چون کار خوبی با نساجی نکرد به خاطر پیکان تیمو ول کرد مدیرا ب فکر ی مربی دیگه باشن
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴:۲۶
پاسخ
17
82
اژدر
بهترین تصمیمه. هیچ کسی بهتر نکونام نیست واسه نساجی. نتایج قابل قبولی گرفت نیم فصل‌ اول. اگر مدیران نساجی اذیت نمیکردن نمی‌رفت پیکان ولی خدارو شکر قراره برگرده. بعد از 24 سال تیمو آورد بالا و قطعا تیمو هم نگه میداره. اون طرف اما پنجعلی میره لیگ یک. آدمین بچاپ اگر بی طرفی.
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱:۲۲
پاسخ
45
64