جپاروف به چه شرطی در استقلال می‌ماند؟

جپاروف به چه شرطی در استقلال می‌ماند؟

42617
13:53
28 فروردین 1397
هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال در حالی که مشکل مالی با آبی‌پوشان ندارد، برای تمدید قراردادش تنها یک درخواست کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال در حالی که مشکل مالی با آبی‌پوشان ندارد، برای تمدید قراردادش تنها یک درخواست کرده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سرور جپاروف یکی از بازیکنان کلیدی استقلال در فصل جاری بوده است. بازیکنی که نوع بازی‌اش مورد توجه هواداران استقلال و علاقه‌مندان به فوتبال قرار گرفت. باشگاه استقلال از مدتی پیش مذاکراتی با مرد سال پیشین آسیا برای تمدید قرارداد انجام داده است. برخی‌ها به مبلغ قرارداد جپاروف و پیشنهادات مالی خوب سایر تیم‌ها اشاره کرده‌ بودند، اما جپاروف مسئله مالی با باشگاه استقلال ندارد و دوست دارد باز هم فوتبالش را در این تیم ادامه دهد.

هافبک ازبکستانی از مدیران باشگاه استقلال خواسته مقدمات حضور خانواده‌اش در ایران و تحصیل فرزندانش در یکی از مدارس روسی را فراهم کند. مدیران استقلال مقدمات اولیه کارها را انجام داده تا فرزندان جپاروف بتوانند در یکی از مدارس روسی تهران حضور پیدا کنند. جپاروف سال گذشته را بدون خانواده‌اش سپری کرد و تنها درخواست او از مسئولان باشگاه استقلال حضور خانواده‌اش بوده است. او به باشگاه استقلال گفته که نمی‌خواهد فرزندانش دور از او به تحصیل بپردازند.

 باشگاه استقلال برای تامین خواسته‌های جپاروف تلاش کرده، به طوری که این بازیکن در یکی از خانه‌های لوکس در سعادت آباد زندگی می‌کند و حتی زمانی که خانواده او برای مدتی به ایران آمدند، از حضور در این خانه ابراز رضایت کردند. همچنین مبلغ قرارداد جپاروف تا امروز از سوی باشگاه استقلال طبق زمان بندی تعیین شده پرداخت شده است.

 

2051

نظرات کاربران
e
وای چقدر خوبه این سرور اگه الان آقای س.ر از الریان پیشنهاد نجومی داشت فرض کنید چیکار میکرد
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۵۴
پاسخ
0
7
حسام
این هزینه ارزششو داره به جز خود جپارف مطمینم پسرش دو سال دیگه می تونه برامون بازی کنه و خوش بدرخشه قرارداد بلند مدت هم باهاش بسته بشه یه ترانسفر پرسود برای استقلال خواهد بود.ارززش داره
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲:۲۸
پاسخ
0
7
Abedi
واقعا چیز بزرگی نخواسته حل کنید ایشالا قهرمانی آسیا در کنارمون باشه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۰۹
پاسخ
0
6
علی اقا دایی
لدت میبرم از فوتبالش واقعبت رو باید گفت ایشالا بمونه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۳۲
پاسخ
1
32
جواد
راس میگه بنده خدا
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۱۱
پاسخ
1
32
آرسن لوپن
خداوکیلی این هم خواسته ای که انجامش نشه داد واقعا جباروف همتا نداره به نظر من قبل از اینکه جباروف این خواسته اعلام میکرد باید باشگاه استقلال عقلش میرسید و اونها این شرایط رو بهش پیشنهاد میکردن این روح بزرگ حباروف که دوست داره کنار خانواده اش باشه و خانواده اش بازی هاشو ببینن و بهش افتخار کنن خواسته بزرگیه؟ به حق 2 سال مرد سال آسیا شده الان هم به جد مرد سال خانواده است که همچین پیشنهادی رو مطرح کرده. جباروف همیشه تو قلب مایی یکی هستی تکی همتا نداری. به بازیش توجه کنید اصلا به توپ نگه نمیکنه و فقط سربالا به دنبال روزنه ای برای پاس های تو در و خلق موقعیت هست اگر جباروف نبود فکر میکنید استقلال از گروه مرگ آسیا نه تیم اول اصلا صعود میکرد.جباروف حتی از جانواریو هافبک توانمند استقلال موثر تر بازی مکنه.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵:۵۷
پاسخ
1
36
کیروش کبیر
وقتی فابیو جانواریو از استقلال رفت استقلال بازیکنان خارجی خوب و محبوب دیگه ای رو آورد مثل ساموئل یا رابسون ولی هیچ کدوم برام مثل فابیو نبود ولی الان جباروف داره جای اونو به خوبی پر میکنه.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴:۴۳
پاسخ
0
43
حسین
خیلی خوشم اومد خانواده دوسته دمش گرم ایول
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳:۱۸
پاسخ
2
66
جواتی
کلا سر و پا مغزه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۰۰
پاسخ
5
63
علیرضا
نوش جونش هر چی میگیره حقشه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴:۰۶
پاسخ
11
121
sadegh
واقعا منصوریان توی هر چی بد بود برای آوردن جپارف و شجاعیان فوق العاده خوب کار کرد
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹:۲۲
پاسخ
7
173
قرمز بی افتخار
البته منصوریان میتونست چند سال بیشتر صبر کنه و تجربه و مهارت بهتری پیدا کنه بعد به تیم مورد علاقش ولی زود اومد استقلال.بازيکنهايه خوبی آورد باقری بختیار بیت سعید
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲:۱۳
4
70
CR 6+4 FCP
آخه این جباروف هم مثل مسی فقط تو زمین قدم میزنه.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۳۳
پاسخ
155
14
e
منطق رئال در همین حد هستش وقتی تاثیر سرور و کینگ رو تو زمین نمیبینه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۱۵
0
7
Abedi
بی منطق ترین افراد کسانی هستن که برای بالا بردن یک فوق ستاره یک فوق ستاره دیگه رو له میکنن من شدیدا طرفدار رونالدو هستم ولی اینم میدونم که مسی هم خیلی عالیه که داره با رونالدو رقابت میکنه اگه رونالدو نیمار نباشن مسی آقای کل فوتبال میشه بعدشم امباپه البته این نظر شخصی منه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۳:۲۸
2
8
مسعود گل باشی
این یعنی میمونه؟ ایشالا بمونه خیلی خوبه این بشر
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸:۵۲
پاسخ
18
198
آبی ترین پسر دنیا
بازیکن بی حاشیه با تجربه و اثرگذار.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۲۸
پاسخ
12
209
نقی
اینجا تفاوت بازیکن حرفه‌ای با غیرحرفه‌ای مشخص میشه،اگ ی ایرانی بود الان هزارتا اما و اگر و پاداش واسه تمدید قرارداد میخواست،کاش بجای بازیکن خارجی بی کیفیت پول بیشتری خرج کنیم و بازیکن با کیفیت مثل جباروف بیاریم
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۱۳
پاسخ
9
236