حاتمی: تراکتور فصل سختی پیش‌رو دارد

حاتمی: تراکتور فصل سختی پیش‌رو دارد

1875
22:33
20 تیر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:‌ تراکتورسازی فصل سختی را پیش‌رو دارد باید به اعضای تیم و بازیکنان جوان کمک کنیم تا به آمادگی برسند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:‌ تراکتورسازی فصل سختی را پیش‌رو دارد باید به اعضای تیم و بازیکنان جوان کمک کنیم تا به آمادگی برسند.

به گزارش وبسایت نود ، فرزاد حاتمی در انتهای دیدار تدارکاتی تراکتورسازی مقابل تیم ملی امید گفت: فصل سختی را پیش‌رو داریم باید به اعضای تیم و بازیکنان جوان کمک کنیم تا به آمادگی برسند و این بازیکنان عصای دست ما و کادر فنی تیم شوند. متأسفانه با کمبود بازیکن روبه‌رو هستیم اما جوانان با انگیزه‌ای داریم امیدوارم هرچه خیر است همان شود.

وی درباره شکست 3 بر صفر تراکتورسازی مقابل تیم ملی امید گفت: بازی تدارکاتی برد و باخت دارد. ما دو بازی باختیم اما کسب تجربه کردیم. این جوانان رفته رفته بهتر می‌شوند و هرچه از لیگ بگذرد به آمادگی بیشتری می‌رسیم.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی در رابطه با قرعه تیمش در هفدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: قرعه خوبی به ما نخورده است در همان ابتدای کار به پرسپولیس و استقلال خوردیم و در نیم‌فصل هم که می‌توانیم تیم را تقویت کنیم هنوز خودمان را پیدا نکردیم، باز هم باید با استقلال و پرسپولیس بازی کنیم. به هر حال این اتفاقی که افتاده اما تلاش می‌کنیم تا به وضعیت بهتری برسیم.

 

 

2020

نظرات کاربران
سهند
همه میدونن تو چه بازیکن موقعیت شناس و شوت زن و سر زنی هستی، واقعا قلعه نوعی نتونست از استعدادت درست استفاده کنه، تشون دادی که باغیرتی و تیمو ول نکردی برب با قلعه نویی، امیدوارم امسال آقای گل بشی
۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۷:۱۰
پاسخ
11
34
امير
چه ملتي شما هستين خداوكيلي، پارسال به قلعه فحش ميدادين كه قلعه چرا حاتمي رو بازي ميده همينطور نوري، حالا مي گي قلعه بلد نبود از اين بازي بگيره؟!!!! امسال مي فهمين كه دومي با قلعه و همينطور سومي با قلعه بيشترين رتبه تون خواهد بود براي سالهاي سال...
۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۱:۰۲
10
2
مهدی
به امید آقای گلی فرزاد حاتمی
۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۲:۴۲
پاسخ
30
35
نادر
عیبی یوخ عیبی یوخ
۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۵:۲۶
پاسخ
11
32
تراکتور کبیر
ان شاالله موفقیت تراکتور کبیر وجوان شده و اقای گلی خوش استیل ترین مهاجم لیگ ایران
۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۹:۴۹
3
10
تیم ملی 99
تیمهایی که فحاشی می کنند به داور و ...و حتی به امور ملی و...رو دوست ندارم موفق بشوند و امیدوارم که همه به دسته های پایین سقوط کنند. البته اسم تیم رو نمیارم
۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۷:۰۳
35
19