حاتمی: رحمتی با گل بیاید قلعه‌نویی با آغوش باز او را می‌پذیرد

حاتمی: رحمتی با گل بیاید قلعه‌نویی با آغوش باز او را می‌پذیرد

2747
14:13
16 آذر 1395
مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: اگر مهدی رحمتی با دسته گل به سمت امیر قلعه‌نویی بیاید او با آغوش باز از گلر استقلال استقبال می‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: اگر مهدی رحمتی با دسته گل به سمت امیر قلعه‌نویی بیاید او با آغوش باز از گلر استقلال استقبال می‌کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، فرزاد حاتمی،‌ در مورد تساوی تراکتورسازی مقابل پدیده در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: هفته قبل بازی سختی مقابل پدیده برگزار کردیم. این بازی از این جهت سخت بود که تراکتورسازی تا به حال موفق نشده بود مقابل حریف خود امتیاز کسب کند. ما مقابل پدیده موقعیت‌های گل زیادی ایجاد کردیم اما روی وزش باد،‌گل تساوی را دریافت کردیم. روی این گل نه محمدرضا اخباری و نه هیچ بازیکن دیگری مقصر نبود. بلکه باد مسیر توپ را تغییر دهد.

وی در مورد نتایج نه چندان خوب تراکتورسازی در هفته‌های اخیر و اینکه این تیم انرژی 10 هفته ابتدایی را ندارد، تصریح کرد: یک بخش از این مسئله به دلیل مصدومیت‌هایی است که گریبانگیر بازیکنان ما شده است. ما در نیمه اول بازی مقابل پدیده عملکرد خوبی داشتیم اما نمی‌دانم چه شد که در نیمه دوم نبض بازی را از دست دادیم. اینکه ما چند هفته هست که خوب بازی نمی‌کنیم را قبول دارم اما شما به این مسئله هم توجه داشته باشید که مهره‌هایی مثل سینا عشوری، سعید آقایی، محسن بنگر و ... نتوانستند برای ما به میدان بروند. سروش رفیعی و مهدی کیانی هم با کمردرد بازی کردند. آیا می‌دانید دلیل این مصدومیت‌ها چیست؟

مهاجم تراکتورسازی در ادامه یادآور شد: دلیل این مصدومیت‌ها زمین تمرینی است که ما در آن در طول هفته تمرینات‌مان را برگزار می‌کنیم. به دلیل آماده نشدن ورزشگاه یادگار امام مجبور هستیم در زمین تمرین خوبی که داریم مسابقات رسمی را برگزار کنیم و تمرینات خود را در مکانی دنبال کنیم که از امکانات کافی برخوردار نیست. شما تا آنجا جلو بروید که ما پس از اتمام تمرین دوش هم نمی‌گیریم.

حاتمی در مورد گلی که مقابل پدیده به ثمر رساند و آن را به جان‌باختگان حادثه قطار سمنان تقدیم کرد اظهار داشت: همه ما در هفته گذشته از این موضوع متأثر بودیم. نمی‌دانم چه کسی مقصر این اتفاق بوده است اما 50 تن از همشهری‌های ما در این سانحه جان خود را از دست دادند و دیگر کنارمان نیستند. امیدوارم دیگر چنین سهل‌انگاری اتفاق نیفتد و نه تنها همشهر‌ی‌های آذری بلکه هیچ یک از ایرانی‌ها بر اثر چنین اتفاقاتی جان خود را از دست ندهند.

حاتمی در مورد دیدار هفته سیزدهم تراکتورسازی مقابل استقلال گفت: استقلال چند هفته‌ای است که نتایج خوبی می‌گیرد. حتی در روزهایی که استقلال در نیمه پایینی جدول و رده‌های سیزدهم و چهاردهم قرار داشت می‌گفتم این تیم به شرایط بهتری می‌رسد و علیرضا منصوریان و سایر بازیکنان استقلال روزهای خوب‌تری در انتظارشان است. استقلال بازیکنان خوبی مثل بختیار رحمانی، کاوه رضایی و ... را دارد. از همان ابتدا می‌گفتم استقلال،‌سپاهان و پرسپولیس رقیبان اصلی ما هستند و استقلال تیم بسیار خطرناکی است. ما روز جمعه برای کسب سه امتیاز به تهران می‌اییم تیمی که بالای جدول حضور دارد برایش فرقی نمی‌کند در کجا مقابل کدام تیم بازی می‌کند. در خانه است یا بیرون خانه بالای کوه یا و... ما باید هر طور شده سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در مورد حواشی که در دیدار فصل گذشته بین امیر قلعه‌نویی و مهدی رحمتی اتفاق افتاد و اینکه آیا این اتفاقات در بازی روز جمعه هم تأثیرگذار خواهد بود، تصریح کرد: در بازی قبل که با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسیدیم و دو پاس گل دادم از همان ابتدا در بازی تشنج به وجود آمد. این اتفاقات پسندیده نیست. هواداران به ورزشگاه می‌آیند تا یک بازی چشم‌نواز و پر گل را مشاهده کنند. درست است که آن بازی گل‌های زیادی داشت اما حواشی که در مسابقه به وجود آمد یک مقدار بازی را خراب کرد. امیدوارم در بازی پیش رو این اتفاقات نیفتد.

مهاجم تراکتورسازی در ادامه تأکید کرد: امیدوارم احترام شاگرد معلمی در بازی آینده حفظ شود و مهدی رحمتی با دسته گل سمت امیر قلعه‌نویی بیاید. مطمئنا اگر رحمتی این کار را انجام دهد قلعه‌نویی با آغوش باز از او استقبال می‌کند. در صورت رقم خوردن چنین اتفاقی یک بازی زیباتر را شاهد خواهیم بود و همه چیز قشنگ خواهد شد. البته اگر رحمتی دسته گل را هم نیاورد باز هم بازی قشنگ خواهد بود ولی این مسئله به زیبایی‌های مسابقه کمک می‌کند. این دو نفر جزو بهترین‌های فوتبال ایران هستند.

حاتمی در ادامه تأکید کرد:‌ رحمتی دلش بسیار صاف است و اگر کاری می‌کند آن حرکت در لحظه اتفاق افتاده و عمدی ندارد. اگر بزرگترهایی مثل خدابیامرز منصور پورحیدری در استقلال حضور داشتند مهدی را مجاب می‌کردند تا با دسته گل به سمت قلعه‌نویی بروند.

وی در پایان گفت:‌ از هواداران تراکتورسازی که همیشه در کنار ما حضور دارند تشکر می‌کنم. حتی اگر یک هوادار روز جمعه از تبریز به ورزشگاه بیاید انگیزه‌های ما را سه برابر می‌کند و ممنون آنها خواهیم بود.

 

2051

نظرات کاربران