حاتمی: مهدوی‌کیا اسطوره پرسپولیس بوده و دوست دارم جای او را پُر کنم

حاتمی: مهدوی‌کیا اسطوره پرسپولیس بوده و دوست دارم جای او را پُر کنم

4460
01:27
07 بهمن 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از کاپیتان پیشین سرخپوشان پرداخت و گفت که دوست دارد جای او را پُر کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از کاپیتان پیشین سرخپوشان پرداخت و گفت که دوست دارد جای او را پُر کند.

به گزارش وبسایت نود ، بابک حاتمی در مورد شرایط این روزهای پرسپولیس، بازی روز جمعه سرخپوشان با ذوب‌آهن، انتقادهایی که از بازیکنان جدید پرسپولیس می‌شود، و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:

شرایط پرسپولیس چطور است؟

تا امروز تمرینات خوبی را برگزار کردیم، من قبلاً با مومنی و درخشان کار کرده بودم و می‌دانستم چه تمرینات سختی در انتظارمان است. در مجموع توانستیم بدون مشکل و مصدوم خاصی دوران بدنسازی را پشت سر بگذاریم.

قرار است بازی‌های لیگ یک هفته زودتر برگزار شود، بازیکنان پرسپولیس آمادگی این شرایط را دارند؟

نمی‌دانم چه بگویم، بازیکن اگر آمادگی هم نداشته باشد باید در این وضعیت برای تیمش بازی کند.

وضعیت آماده سازی پرسپولیس در تعطیلات لیگ چطور بود؟

اردوها و بازی‌های دوستانه خوبی برگزار کردیم، مخصوصا در اردوی امارات که از نظر تمرینی و مسابقه‌ای شرایط خوبی داشتیم اما امکانات در حد نام بزرگ پرسپولیس نبود.

با این شرایط برای بازی با ذوب‌ آماده هستید؟

بازیکنان در این مدت خیلی زحمت کشیدند و رفاقت و همدلی هم در تیم وجود داشته و امیدوارم با این شرایط بتوانیم دست پر از اصفهان برگردیم.

خودت توانسته‌ای با جو و بازیکنان پرسپولیس هماهنگ شوی؟

در اولین بازی دوستانه با بنیادکار با دیگر بازیکنان هماهنگ شدم و بچه‌ها هم از من حمایت کردند.

مشخص شده که چه شماره‌ای در پرسپولیس می‌پوشی؟

شماره 99 پرسپولیس به من رسید. می‌خواستم شماره 40 را بپوشم ولی نیلسون این شماره را پوشیده بود و نمی‌توانستم با شماره 40 پرسپولیس بازی کنم. گفتم شماره‌ای را انتخاب کنم که حاشیه نداشته باشد.

قرار است در پستی بازی کنی که ستاره‌ای مانند مهدوی‌کیا برای سرخپوشان بازی کرده، می‌توانی برای پرسپولیس بازیکنی مانند مهدوی‌کیا شوی؟

مهدوی‌کیا همیشه ستاره و بزرگ همه ما است و من برای او احترام زیادی قائل هستم. دوست دارم جای مهدوی‌کیا را در پرسپولیس پُر کنم اما مهدوی‌کیا اسطوره است. در مجموع سعی می‌کنم نظر هواداران را جلب کنم.

خیلی‌ها به خریدهای حمید درخشان در نیم‌فصل لیگ انتقاد دارند، با این مسئله چطور کنار می‌آیید؟

من بازیکن انتقاد پذیری هستم اما نمی‌دانم چرا خیلی‌ها به جوانی بازیکنان جدید پرسپولیس انتقاد کردند؟! مگر تیم‌های دیگر دست به جوان‌گرایی نمی‌زنند؟

اما منتقدان می‌گویند برخی بازیکنان جدید در حد پرسپولیس نیستند...

هر کسی نظر خودش را دارد و ایرادی به این مسئله وارد نیست. من هم دوست ندارم در رسانه‌ها پاسخ منتقدان را بدهم و ترجیح می‌دهم در زمین جواب خیلی از حرف‌ها را بدهم.

نظرات کاربران
Amin...
امیدوارم پرسپولیس تو آسیا موفق باشه
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۵:۴۰
پاسخ
0
3
rezaicehot
خداکنه خوب جواب منتقدان روتوزمین بدی! به امیددرخشش بچه هاوقهرمانی لیگ!
۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۲۶:۲۶
پاسخ
0
5