حاتمی: واسطه‌ها بین رحمتی و قلعه‌نویی حاشیه می‌سازند

حاتمی: واسطه‌ها بین رحمتی و قلعه‌نویی حاشیه می‌سازند

6037
20:49
19 اردیبهشت 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تراکتورسازی گفت: برخی افراد و واسطه‌ها بین رحمتی و قلعه‌نویی باعث حاشیه می‌شوند و امروز هم مقصر درگیری بین این دو آن‌ها بودند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تراکتورسازی گفت: برخی افراد و واسطه‌ها بین رحمتی و قلعه‌نویی باعث حاشیه می‌شوند و امروز هم مقصر درگیری بین این دو آن‌ها بودند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، فرزاد حاتمی پس از برتری 3 بر 2 تراکتورسازی مقابل استقلال اظهار داشت: امروز فوتبال قوی و خوبی را شاهد بودیم و زدن 5 گل در این مسابقه نشان داد مسابقه فنی برگزار شد اما حاشیه‌ها همیشه قشنگی فوتبال را کم کردند.

وی در مورد درگیری‌های قلعه‌نویی و رحمتی، گفت: مهدی دوست 10 ساله من است و مانند برادر او را دوست دارم. در درگیری به وجود آمده هم خواستم به غائله پایان دهم.  رحمتی و قلعه‌نویی به عنوان شاگرد و مربی با هم نان و نمک خوردند و این حرکات خوب نیست.

مهاجم تراکتورسازی در مورد اینکه مقصر اصلی چه کسی بود، گفت: همیشه آدم‌های فی‌مابین و واسطه حاشیه درست می‌کنند مشکل رحمتی و قلعه‌نویی هم همین است. کسانی که بین‌شان بودند کار را خراب کردند. قلعه‌نویی چندین جام را برای استقلال آورده است و این رفتارها خوب نبود.

حاتمی گفت: هر کسی بود دوست داشت استقلال برنده شود و به قهرمانی برسد اما قلعه‌نویی هر جا بوده به دنبال موفقیت تیم خودش بوده است و این هم یک چیز طبیعی است. رحمتی و قلعه‌نویی در سپاهان، مس کرمان و استقلال با هم جام آوردند. من به رحمتی گفتم فوتبال تمام می‌شود و به حرف کسانی که دو بهم زن هستند گوش نکن و هر مشکلی بوده در داخل زمین باید حرمت‌ها حفظ می‌شد.

وی در مورد درگیری مجیدی و قلعه‌نویی هم گفت: من این صحنه را ندیدم اما مجیدی هم شاگرد قلعه‌نویی بوده و باید حرمت‌ها را حفظ می‌کرد.

 

2020

نظرات کاربران
کاوه م
من با اینکه از قلعه نویی خوشم نمیاد ولی این حرکت رحمتی رو تقبیح میکنم که بجای احترام به پیکسوت و یا لااقل عدم حاشیه سازی شروع به ایجاد درگیری کرد که دودش هم به چشم خودش و استقلال رفت با اینکه از باخت اس اس و از دست دادن قهرمانی ناراحتم ولی نمیشود انتظار داشت تیم قلعه نویی به اس اس راه بدهد و شرف فوتبالی خود را زیر پا بگذارد امیدوارم بقیه تیمها و مربیان هم همینطور باشند
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۰:۵۷
پاسخ
0
10
مجید
رحمتی توتیم ملی هم بدون اینکه کی روش مستقیم بهش بگه برو با حرف اطرافیان که مبادا ذخیره رحمان احمدی بشه بقول خودش زودتر کنار کشد که ضایع نشه وبه شایعات خیلی سریعتر ازهمه بها میده این نقطه ضعف بسیار بزرگشه ونزدیک بود به تیم ملی ضرر بزنه که شانس اوردیم رفتیم جام جهانی همین کار رو با استقلال قلعه نوعی کرد که رفت پیکان اگه تعصب داشت باید استقلال میموند
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۲:۰۴
پاسخ
0
15
احمد
استقلال =قعله نویی ،فرهاد ،رحمتی حاشیه زشته باختن دروغ و قهرمانی بدرد نمیخوره
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۵:۳۷
پاسخ
2
16
۶ چهار لال به امید کسب سهمیه
رحمتی ۴تاییه پر حاشیه
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۱:۴۶
پاسخ
4
28