حاج‌رضایی: امیدوارم انتخابات فوتبال به دور از هدیه دادن برگزار شود

حاج‌رضایی: امیدوارم انتخابات فوتبال به دور از هدیه دادن برگزار شود

1026
12:07
25 دی 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس فوتبال گفت: بهترین دوران فدراسیون فوتبال ایران بعد از انقلاب به ترتیب متعلق به صفایی‌فراهانی و محمد دادکان بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  کارشناس فوتبال گفت: بهترین دوران فدراسیون فوتبال ایران بعد از انقلاب به ترتیب متعلق به صفایی‌فراهانی و محمد دادکان بوده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا ، امیر حاج‌رضایی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال افزود: امیدوارم انتخابات پیش رو فدراسیون فوتبال در فضایی کاملا دموکراتیک و به دور از لابی‌گری و هدیه دادن برگزار شود، چون این به نفع فوتبال ایران نیست و در نهایت هم فردی انتخاب شود که بتواند به فوتبال ایران خدمت کند.

وی اظهار کرد: در این میان وزارت ورزش باید نقش نظارتی خودش را ایفا کند ولی دخالتی نباید داشته باشد، چرا که به نظرم نباید منافع فوتبال را فدای منافع شخصی کرد.

وی در خصوص مراسم تجلیل از منصور پورحیدری که در اراک برگزار شده بود، گفت: از مردم قدرشناس اراک تشکر می‌کنم. مراسم بسیار خوبی بود که در زمان حیات یک قهرمان پیشکسوت برگزار شد، چراکه ما عادت داریم تنها در زمان فقدان قهرمانان مراسم تجلیل می‌گیریم ولی این مراسم بسیار خوب بود و منصور پورحیدری نیز شایسته این تجلیل بود.

به گزارش ایسنا، مراسم تجلیل از منصور پورحیدری با حضور علی پورحیدری فرزند وی روز پنج‌شنبه در اراک برگزار شد و پیام این پیشکسوت در مراسم یاد شده خطاب به مردم اراک قرائت شد.

هم‌چنین در این مراسم از فوتبالیست‌های برتر اراک تجلیل شد. 

 

کد/2020

نظرات کاربران
ابراهیم
ای بابا یه شغل بهش تو فدراسوین بدین تا مدافعتون بشه خب ، اخه هر کی که سمت نداره سم پاشی می کنه
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۷:۵۷
پاسخ
1
2
ع
دمت گرم
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۴:۵۰
0
1
علی
حرف دل مارو زدید استاد وامیدوارم این هدیه رفتن کیروش نباشه
۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۴:۵۷
پاسخ
1
2