حاجیلو: آقای مرزبان مگر می‌شود فحاشی به کادرفنی استقلال را نادیده گرفت؟

حاجیلو: آقای مرزبان مگر می‌شود فحاشی به کادرفنی استقلال را نادیده گرفت؟

3627
17:47
18 مهر 1397
سرپرست باشگاه استقلال گفت: آقای مرزبان مگر می‌شود فحاشی بازیکن شما به کادرفنی استقلال را نادیده گرفت؟

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه استقلال گفت: آقای مرزبان مگر می‌شود فحاشی بازیکن شما به کادرفنی استقلال را نادیده گرفت؟

به گزارش وبسایت نود، اصغر حاجیلو در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره اظهارات رادیویی علیرضا مرزبان گفت: ما نمی‌گوییم که آنها در زمینه لباس یا زمین تمرین با ما همکاری نداشتند. بلکه می‌گوییم که اتفاقا از این جهات بسیار هم به ما لطف داشتند ولی آقای مرزبان مگر می‌شود فحاشی بازیکن با تجربه تیم شما به کادرفنی استقلال را نادیده گرفت؟ آیا شلوغی در مقابل رختکن استقلال و آن شرایط ورزشگاه را می‌شود نادیده گرفت؟ هرچیزی باید در جای خودش باشد. ما ضمن تشکر بابت همکاری در برخی زمینه‌ها، انتقاداتی هم بابت برخی موارد داریم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: چون آقای مرزبان در این اظهارات نام مرا به میان آورده، من این مطالب را مطرح کردم وگرنه آن بازی تمام شده و ما هم بحث خود را در مراجع قانونی پیگیری می‌کنیم. تیم ما به زودی برای بازی با سایپا باید خودش را آماده کند. من صراحتا می‌گویم که مردم مسجد سلیمان هم با ما خیلی لطف داشتند و بسیار مهمان نواز بودند. گلایه ما نه برای بازی جام حذفی بلکه برای اتفاقات بازی لیگ برتر بود. به هرحال حریف ما در بازی حذفی شکست خورد و شاید فکر می‌کرد در لیگ جبران می‌کند و این مسئله روی حساسیت بازی لیگ اثر گذاشت.

او در پایان افزود: حتی چندتن از نیمکت نشینان نفت به کادرفنی ما بی احترامی می‌کردند. با بلندگو زمینه سازی برای توهین صورت می‌گرفت. خیلی برای ما توهین بازیکن آنها هم تعجب آور بود. شفر حتی در اخراجش هم مقصر نبود و در محوطه فنی خودمان بود و مرزبان آمده بود تا با او صحبت کند. کسی فرافکنی یا هوچی گری درباره شهر مسجد سلیمان انجام نداده و حساب آن تعداد هوادارانی که فحاشی می‌کردند با مردم شهر جداست. از طرفی آقای مرزبان فراموش نکند که اشتباهات داوری در آن دیدار به سود تیمش رقم خورد. اشتباهاتی که می‌توانست مانع از کسب سه امتیاز برای استقلال شود.

 

1004

 

نظرات کاربران
تاج سر
شفر با حرکاتی که کنار زمین انجام میده باعث تنش بین بازیکن ها وتماشاچی میشه.خواهشا اقای شفر روی تاکتیک تیمی تمرکز کنید
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۳:۳۳
پاسخ
14
8
عمرتاجی
واقعااخراج شفراصلادرست نبودمرزبان چندباراومدطرفش درنهایت خودشم اخراج شدشفر بنده خدابه خطای شدیدبازیکن اعتراض کردمرزبان بهش بیراه گفت.تاسف باربودآقایان تحمل دوباخت رونداشتن مقصراستقلال نبود
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳:۴۶
پاسخ
10
15
شازده آبی
آنالیز برنامه نود نشون داد در دیدار استقلال و نفت م سلیمان، فاجعه داوری به ضرر استقلال اتفاق افتاد. بعد مرزبان شاکیه!!!!! البته ما عادت کردیم هفته پیش هم سایت نود: استقلال و سپاهانو قربانی داوری گزارش کرد. همه چیز داره بر وفق «چارپولیسیا» پیش میره. بازی های قرمزام تا بتونن میخوان عقب بندازن تا نیم فصل دوم بشه. واقعا این وضعیت غیر قابل تحمله. جواب این بی عدالتی ها داده خواهد شد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰:۲۷
پاسخ
62
63
پرسپولیسیم تا ابد
آقای تاج با منطق استقلالیا، اگر گل رو مردود اعلام میکرد جریان بازی عوض میشد و اصلا صحنه پنالتی رخ نمیداد. با داوری بردین دیگه چونه نزن.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۴۰
18
15
taj
اقا یا خانوم اندی الان شما مصداق کامل هوچی گری هستی گل استقلال افساید بود قبول تو ک اینو گفتی پس چرا نگفتی همون بازی باید برای استقلال پنالتی میگرفت ک نگرفت اون هم دقایق پایانی وقت اضافه دوم چون هوچی گری
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۳۸
44
49
اندی
بله دیگه ، گل آفساید استقلال رو قبول کردن میشه فاجعه داوری به ضرر استقلال! وقتی مرزبان میگه هوچیگرین منظور دقیقا همین جاهاست
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۱۱
44
59
kazi
حتما تا شروع بازهای هفته نهم لیگ میخوان به این مساءل بپردازن،خوبه واسه سرگرمی و وقت تلف کردن
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶:۲۸
پاسخ
24
22