حاجیلو: فتحی نمی‌گذارد مثل گذشته حقی از استقلال ضایع شود

حاجیلو: فتحی نمی‌گذارد مثل گذشته حقی از استقلال ضایع شود

4315
23:14
19 مرداد 1397
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: آقای فتحی دنبال حق و حقوق باشگاه استقلال است و مطمئن باشید که نمی‌گذارد مثل گذشته حقی از استقلال ضایع شود.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: آقای فتحی دنبال حق و حقوق باشگاه استقلال است و مطمئن باشید که نمی‌گذارد مثل گذشته حقی از استقلال ضایع شود.

به گزارش وبسایت نود، اصغر حاجیلو پس از پیروزی 3 بر صفر مقابل تراکتورسازی گفت: به این برد نیاز داشتیم، مقابل ذوب‌آهن هم باید 3 امتیاز را می‌گرفتیم، نتیجه این دیدار خیلی برای ما حساس بود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود نمی‌تواند انگلیسی صحبت کند، گفت: آن طور که آقای زرندی (مدیر رسانه‌ای تیم) می‌تواند صحبت کند، نمی‌توانم صحبت کنم ولی زبان انگلیسی را بلد هستم.

حاجیلو درباره شکایت باشگاه استقلال از تیام گفت: آقای فتحی دنبال حق و حقوق باشگاه استقلال است و مطمئن باشید که نمی‌گذارد مثل گذشته حقی از استقلال ضایع شود.

سرپرست تیم استقلال درباره هزینه‌های بازیکنان خارجی و اینکه وزارت ورزش در این زمینه به باشگاه کمک کرده است، گفت: واقعا آقای فتحی تلاش می‌کند که جایگزین بازیکنانی که از استقلال جدا شدند را پر کند. ما امروز هم خیلی خوب بازی کردیم و مقابل تراکتورسازی نتیجه خوبی گرفتیم. حس خوبی در بین بچه‌ها وجود دارد و در هر بازی برای برد تلاش می‌کنند.

 

1004

نظرات کاربران
پدرام
امروز و در بازی با تراکتورسازی هم دیدیم هرگاه شفر حرکتی کرد که مستحق تذکر داور یا ناظر داوری بود شما با التماس و ریش گرو گذاشتن مانع اخطار به او شدید و اغلب اوقات شفر به پشتگرمی دخالتهای!! شما خارج از محوطه مربیان هر عکس العملی خواست از خودش نشان داد ، اصغرآقا ، خودت نگهدار استقلالی بیخیال دیگران ...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۵:۴۳
پاسخ
8
11
عادل
ماشاءالله مدیریت... اقتدارتو عشقه
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۲:۳۵
پاسخ
2
40
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
مرسی آقای فتحی. به این میگن مدیر ✔
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۷:۴۷
پاسخ
4
47
mehrab
آقای اصغر حاجیلو پیشکسوت فرهیخته و محترم استقلال بزرگ امیدوارم حالا حالا ها باشین کنار نیمکت استقلال بزرگ و نقش پور حیدری مرحوم رو ایفا کنید و پدر باشید برای استقلال بزرگ و هوادار های باشگاه ..
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۱:۵۳
پاسخ
5
44
ایرانی
تیم داره جون میگیره ای کاش بازی باالسد چندهفته دیگه برگزارمی شد
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۱:۴۵
پاسخ
4
49
اس اس**
حاجایو با تعصب دووووست داریم.،مررررسی از اینکه هستی
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۶:۳۲
پاسخ
5
48