حاشیه بازی استقلال و الریان؛ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی

حاشیه بازی استقلال و الریان؛ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی

3765
15:25
13 فروردین 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به اینکه نزدیک به 6 ساعت به آغاز دیدار استقلال ایران و الریان قطر باقی مانده است، هواداران استقلال در حال رفتن به ورزشگاه آزادی هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به اینکه نزدیک به 6 ساعت به آغاز دیدار استقلال ایران و الریان قطر باقی مانده است، هواداران استقلال در حال رفتن به ورزشگاه آزادی هستند.
به گزارش وبسایت نود،‌دیدار دو تیم استقلال ایران و الریان قطر در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

* این بازی مصادف شده با روز طبیعت و هواداران از راه‌های دور و نزدیک در اطراف ورزشگاه آزادی مستقر هستند و روز طبیعت را می‌گذرانند تا آماده بازی حساس استقلال و الریان قطر شوند.

* با توجه به اینکه نزدیک به 6 ساعت به آغاز دیدار استقلال و الریان باقی مانده است اما هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند. تعدادی در چمن‌های اطراف ورزشگاه نشسته‌اند و استراحت می‌کنند و بسیاری از هواداران هم در حال ورود به ورزشگاه هستند تا روی سکوها مستقر شوند.

* ترافیکی نیمه سنگینی در محوطه ورزشگاه آزادی وجود دارد و در حال حاضر یکی از پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی در حال پر شدن است.

* بسیاری از هواداران اعتقاد دارند استقلال این بازی را با پیروزی پشت سر می‌گذارد و برای همین برای حمایت از استقلال از ساعت‌ها قبل به ورزشگاه آزادی آمده‌اند.

* نیم ساعت است که درهای سکوهای ورزشگاه آزادی به روی هواداران باز شده است و نزدیک به هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی مستقر هستند.

* از نکات جالب توجه این است که خانواده‌های زیادی همراه با فرزندان در اطراف ورزشگاه آزادی روز طبیعت را سپری می‌کنند.

  • نیروهای راهنمایی و رانندگی و انتظامی از ساعت‌ها قبل در محوطه ورزشگاه آزادی مستقر هستند تا هواداران با امنیت کامل به سمت ورزشگاه آزادی بروند.

1140

نظرات کاربران
تاج آسيا
وعده ي ديدار همه ي تاجيا ورزشگاه آزادي ساعت ٧ غروب(يك ساعت زودتر از شروع بازي). مي كوبيم تا آخر
۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴:۰۶
پاسخ
8
40
سارا اس اسی
بزن 3 تا دیگه!
۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۰۸
پاسخ
10
43