حاشیه دربی اصفهان / پرچم‌های جایزه‌دار برای هواداران سپاهان

حاشیه دربی اصفهان / پرچم‌های جایزه‌دار برای هواداران سپاهان

1236
16:20
01 اسفند 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - قدرت‌الله ایزدی (معروف به آقارشید) تماشاگر ویژه دربی اصفهان است.

وبسایت رسمی برنامه نود - قدرت‌الله ایزدی (معروف به آقارشید) تماشاگر ویژه دربی اصفهان است.

به گزارش وبسایت نود ، قدرت‌الله ایزدی که به آقارشید معروف است و از کمدین‌های باسابقه اصفهان محسوب می‌شود در ورزشگاه فولادشهر اصفهان حضور دارد و تماشاگران به شدت او را تشویق کردند.

* پیش از شروع مسابقه با اعلام بلندگوی ورزشگاه تمامی تماشاگران از جا برخاستند و دسته‌جمعی دعای فرج خواندند.

* باشگاه سپاهان پرچم‌های کاغذی را بین هوادارانش تقسیم کرد که قرار است به 20 نفر از هواداران این باشگاه به قید قرعه و از روی شماره‌های پرچم جوایزی اهدا شود.

* کارلوس آنتوس مدافع برزیلی ذوب‌آهن که محروم است امروز از بین تماشاگران سپاهان عبور کرد و بین تماشاگران ذوب‌آهن نشست که مورد تشویق هواداران سپاهان هم قرار گرفت.

* پیش از شروع مسابقه دو تیم با یک پرچم مشترک که سبز و زرد وارد زمین شدند که روی آن نوشته بود که با احترام از فوتبال از یکدیگر لذت ببرید.

* محمدباقر صادقی، اکبر ایمانی و اسماعیل فرهادی بازیکنانی زا ذوب آهن بودند که به سمت نیمکت سپاهان رفتند و با نیمکت‌نشینان خوش و بش کردند.

* وریا غفوری، رحمان احمدی، رسول نویدکیا و مهدی رجب‌زاده بازیکنان سپاهان بودند که به سمت نیمکت ذوب‌آهن رفتند اما محمدرضا خلعتبری که سابقه حضور در ذوب‌آهن را داشت به سمت این تیم نرفت.

* حدود 7 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند که حدود 2500 نفر از آنها طرفدار ذوب‌‌آهن هستند.

* علی حمام بازیکن لبنانی ذوب‌آهن چندین بار از ناحیه مچ پا ابراز درد و مصدومیت کرد که حتی کادر فنی ذوب‌آهن به او گفتند اگر نمی‌تواند تعویضش کنند اما او همچنان به بازی ادامه داد.

گفته می‌شود دلیل اصلی حضور محمدباقر صادقی در ترکیب اصلی ذوب آهن این است که او مقابل تیم سابقش سپاهان انگیزه زیادی داشته است.

دیدار دو تیم تا دقیقه 30 با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان در جریان است.

 

کد/2020

نظرات کاربران