حاشیه دیدار استقلال-تراکتورسازی؛ ادامه سنگ پرانی‌ها

حاشیه دیدار استقلال-تراکتورسازی؛ ادامه سنگ پرانی‌ها

4963
21:35
19 مرداد 1397
در یک صحنه از بازی استقلال و تراکتورسازی، سرمربی آبی پوشان اعتراض شدیدی به داور کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - در یک صحنه از بازی استقلال و تراکتورسازی، سرمربی آبی پوشان اعتراض شدیدی به داور کرد.

به گزارش وبسایت نود، تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتورسازی تبریز در هفته سوم لیگ برتر از ساعت 20:30 امشب(جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه اول با برتری 2 بر صفر استقلال خاتمه یافت.

* پس از اینکه استقلال گل زد، هواداران استقلال علیه هواداران تراکتورسازی به شدت شعار سر دادند. همین امر باعث شد که هواداران تراکتورسازی که در ضلع شمالی نشسته بودند به سمت هواداران استقلال سنگ پرتاب کنند.

*سنگ پرانی آنقدر زیاد بود که نیروی یگان ویژه در سکوها مستقر شد تا هواداران استقلال آن سکو را خالی کنند.

*هواداران تراکتورسازی شعارهای عجیب وغریبی سرمی‌دهند و جو ورزشگاه به شدت ملتهب شده است.

*روبه‌روی جایگاه صحنه‌های زشتی رخ می‌دهد و هواداران دو تیم در حال پرتاب کردن اشیا به سمت همدیگر هستند.

*اتفاقاتی روی سکو باعث شد تا نگاه بازیکنان به سمت آنها جذب شود و بازی دقایقی تحت تأثیر این اتفاقات قرار گیرد.

*با وجود اینکه بازی در جریان است اما همچنان هواداران علیه یکدیگر شعارهای تندی سرمی‌دهند و کار برای نیروی انتظامی هم سخت شده است.

*نکته قابل توجه اینکه هواداران تراکتورسازی خیلی راحت سنگ پرتاب می کنند مأموران نتوانستند آنها را مهار کنند. این اتفاقات تا پایان نیمه نخست ادامه داشت و به تعداد یگان ویژه افزوده شد تا بتوانند سکوها را کنترل کنند اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

*در یک صحنه بازیکن استقلال پس از برخورد با مدافع تراکتورسازی روی زمین افتاد اما داور اعتقادی به خطا نداشت. تصمیم مهدی سیدعلی داور بازی با اعتراض شدید وینفرد شفر سرمربی استقلال روبه‌رو شد و داور چهارم به او تذکر داد.

*میگوئیل کولی مربی جامائیکایی استقلال که تا پیش از این به دلیل تأیید نشدن مدارک مربیگری‌اش نمی‌توانست روی نیمکت استقلال در لیگ برتر بنشیند این بازی مجوز نشستن روی نیمکت را پیدا کرد.

*در یک صحنه در محوطه جریمه تراکتورسازی وریا غفوری با مدافع تراکتورسازی برخورد داشت که داور اعتقادی به پنالتی نداشت این اتفاق باعث شد تا شفر به شکل عجیبی اعتراض کند.

*مرتضی تبریزی پس از اینکه در اولین حضورش در استقلال موفق به گل زنی شد سجده شکر به جا آورد.

*جلال مرادی ناظر بازی بارها به سمت نیمکت استقلال می‌رفت و به آنها تذکر می‌داد که این مسئله واکنش هواداران استقلال را در پی داشت که علیه او شعار دادند.

*پادوانی مدافع برزیلی و مصدوم استقلال که با ویلچر کنار زمین حضور دارد از سوی هواداران استقلال به شدت تشویق شد.

*پس از پایان نیمه نخست اصغر حاجیلو به سمت جلال مرادی رفت و دقایقی صحبت کرد.

*جایگاه خبرنگاران پر شده و همانند دربی از بازی امروز استقبال شده است.

 

1004

نظرات کاربران
مهدی
هرکاری که دلشون خواست کردن فکر کردن اگه زود بیان میتونن ورزشگاهو پر کنن...مگه میشه قانونو زیر پا بزارن با اینکه مهمان بودن هم به تماشاچیهای ما سنگ زدن هم به مامورا کمیته انضباطی اینا رو باید ببینه
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۶:۲۲
پاسخ
12
64
ارتش سرخ
فرهنگ فحش و سنگ تو فوتبال ایران بیداد میکنه..... خدا آخر عاقبت ما ایرانیها رو ختم بخیر کنه..... استقلالیها فحش میدن و تراکتوریها سنگ پرانی و صخره پرانی میکنن....
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۰:۵۹
پاسخ
13
60
اس اس
من استادیوم بودم خدا را شاهد میگیرم تراکتور از ورود به استادیوم فقط اومده بودن دعوا کنند هر کاری تونستن برای جو متشنج کردن استادیوم کردن،وقتی به سمت جایگاه استقلالی ها حمله کردن بعدش هوادرای استقلال پاسخ دادن
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۸:۲۰
6
8
Asad
*روبه‌روی جایگاه صحنه‌های زشتی رخ می‌دهد و هواداران دو تیم در حال پرتاب کردن اشیا به سمت همدیگر هستند این استقلال چیه که هر کی تو خونه شونم میاد بهشون فحاشی میکنه و سنگ میندازه ؟
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۴:۳۸
پاسخ
43
36
سرخ
تراکتوریها سنگ پرتاب کردند خبر را نخوندی فقط تیتر رو دیدی ...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷:۰۱
3
5
آبی آسمونی
اینارو میگی تا کاری که خودتون با فولاد کردید رو لاپوشونی کنید.. لا اقل خبر رو دقیقتر بخون، نوشته استقلالیا شعار میدادن، تراکتوریا سنگ پرت میکردن میدونم خیلی سوختید از این بازی زیبای استقلال
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۲:۰۰
4
6
تیم مــــــــــــــــلی 99
واقعا باید برای این رفتار تراکتوری ها گریست اقا شما اومدی فوتبال یا کارای غیرفوتبالی؟ هدفت چیه از بود در لیگ برتر؟ هوادارن تراکتور هم بازی را باختند و هم طبق معمول اخلاق را واقعا متاسفم همیشه هم طلبکار! شماها مگه نبودید که هوداران استقلال را به ورزشگاه تیریز راه ندادید؟ باز بیا بهانه بیار این بار بهانه تون چیه؟ اینجا هم تبریزه؟ این هم فرودگاه تبریز رفتنتونه؟ این هم از کارهای غیر اخلاقی شما در تهران
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۰:۰۹
پاسخ
15
79
۶۶۶۶۶۶۶
۶تایی ها دست خوزستانی هارو از پشت بستن
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴:۳۶
پاسخ
50
39
قرمز
ای داد این کار زشت داره اپیدمی میشه به خدا باید از فوتبال لذت برد شماها دیگه نمک رو زخم مردم نپاشید بزارید با فوتبال حال کنیم نه این که حال بهم زن باشیم
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۳:۵۴
پاسخ
4
70
۶تقلال
۶تایی ها همشون سنگ پران هستن
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۴:۳۹
پاسخ
60
45
مسعود گل باشی
عمویی سنگ بزنی بهتر از شعار قومیتی و نژآد پرستانس
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۰:۰۵
4
10
هاکان
متن رو کامل بخون بچه ۷ساله.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۳:۱۰
1
6
غرش سرخ فام
اگه سی چهل سال گذشته فوتبال ایران رو دنبال کنی متوجه میشی هیچوقت هوادارای پرسپولیس و استقلال از این کارا نمیکنن .بعضی از هوادارای متوهم بعضی از شهرها از این قبیل رفتارا ازشون سر میزنه . هوادارای تراکتور ظاهرا همه لیگ رو بدهکار خودشون میدونن . دیروز هوادارای اس خوزستان هم انگار سرخوردگیشون از ته جدول رو از پرسپولیس طلبکار بودن . ضمنا به اسم تیم رقیبمون احترام بذار دوست عزیز .
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۸:۲۲
7
16
اس اس
بزنگ ۱۲۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۹:۱۰
1
7