حاشیه دیدار استقلال - ذوب‌آهن / دلداری آبی‌ها به رمضانی

حاشیه دیدار استقلال - ذوب‌آهن / دلداری آبی‌ها به رمضانی

5511
01:59
10 خرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - ناراحتی علیرضا رمضانی در پایان فینال جام حذفی به قدری بود که اعضای تیم استقلال به این بازیکن جوان دلداری دادند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  ناراحتی علیرضا رمضانی در پایان فینال جام حذفی به قدری بود که اعضای تیم استقلال به این بازیکن جوان دلداری دادند.

به گزارش وبسایت نود ، تیم استقلال در فینال جام حذفی و در شرایطی که کار به ضربات پنالتی کشیده شده بود با نتیجه 5 بر 4 مغلوب ذوب‌آهن شد و جام قهرمانی را از دست داد.

* علیرضا رمضانی تنها بازیکنی بود که در این دیدار ضربه پنالتی‌اش‌ را خراب کرد. او پس از این دیدار به شدت ناراحت بود و این مسئله باعث شد تا اعضای تیم استقلال او را دلداری بدهند.

* ناراحتی در رختکن استقلال موج می‌زد و همه بازیکنان و اعضای این تیم زانوی غم بغل کرده بودند. استقلال در شرایطی که شانس قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را داشت دستش به هیچ‌کدام از این جام‌ها نرسید و حالا باید برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در دیدار پلی‌آف به میدان برود.

نظرات کاربران
مجید
یجورایی مقصر خودش بود.در همون چند دقیقه ای که به زمین اومد اینقدر عصبانی بود که معلوم بود تمرکز بازی به این مهمی رو نداره.توی درگیری با بازیکن حریف اگه خویشتندار بود چه بسا میتونست باعث اخراج بازیکن حریف بشه.انتخابش برای زدن پنالتی هم با توجه به عصبیانی بودنش و عدم تمرکز ،اشتباه محض کادر فنی بود.
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۷:۵۳
پاسخ
0
4
ستاره استقلالی
مظلومی به خاطر هجمه هایی که به خاطر بازی ندادن به رمضانی بهش وارد شده بود پنالتی رو داد به رمضانی. همه میدونن رمضانی قدرت شوت زنیش ضعیفه. مظلومی میخواست با این کار چیرو ثابت کنه
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵:۳۱
پاسخ
1
3
آبی آبی آبی
از همون اول معلوم بود خراب میکنه از وقتی اومد تو زمین اصن اصاب درست و حسابی نداشت نباید پنالتی میدادن بزنه
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷:۱۶
پاسخ
3
1
مصطفی پرسپولیس زاده
خدایا شکرت از اینکه ذوب آهن اصفهان با همه کم لطفی هایی که سازمان لیگ به این تیم کرد ولی بازم نشون دادی خدا اون بالاست ..
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۲:۰۹
پاسخ
1
5
پدرام
اشک شوق پلی افی
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳:۴۱
پاسخ
1
5
9+5 قهرمانی
واقعا استقلال تیم کوچکیه در عرض 1ماه دو جام از دست داد خخخخخخخخ
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴:۲۱
پاسخ
2
6
یوسف
اقا من بازی این جوونو خیلی دوست دارم ولی حیف این جوونای با استعداد باید چوب بی درایتی یک مربی سنتی را بخورند به خاطر این مربی 9پولیسیا دارن برای ما کری میخونن به خاطر این اقا ست که جام ندیده های گروهک سرخ اجازه ی خود نمایی پیدا میکنند اقای مظلومی شما از یک تیم ستاره یک تیم معمولی ساختید استقلال 8بازیکنش فیکس تیم ملی بودن الان یک بازیکن ملی پوش نداریم مجیدی جابر حاج محمدی ستاره بودن جرا امسال نابود شدن چرا مومنی رو گرفتی ولی تنها ی نیمه بازی کرد روی چه اصولی پروپیچ و گرفتی چرا بادل 30 میلیون نفر اینجوری بازی میکنید برو تا داش علی بیاد منتظرتیم کاپیتان منتظرتیم حماسه ساز سوزش 90 هزار نفری
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰:۳۳
پاسخ
6
1
ضیا 6
خب فوتبال همینه دیگه.همه ی باخت هاش واسه استقلاله مظلومیه
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۹:۵۰
پاسخ
1
6
پرسپوليسى
ب هيچ كدوم نرسيدن چون فقط ادعا دارن همراه با شانس زياد.....خدارو شكر ك حق ب حقدار رسيد....تسليت ب اس اسا
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۵۱:۳۲
پاسخ
3
5
مهدی شیرجمی
فوتبال همینه.........
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۵:۱۴
پاسخ
1
4