حاشیه دیدار استقلال - سایپا / تشویق رحمتی و شعار علیه کی‌روش

حاشیه دیدار استقلال - سایپا / تشویق رحمتی و شعار علیه کی‌روش

1325
18:50
09 آذر 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - هواداران تیم فوتبال استقلال سیدمهدی رحمتی را مورد تشویق قرار داده و علیه کارلوس کی‌روش شعار دادند.

وبسایت رسمی برنامه نود - هواداران تیم فوتبال استقلال سیدمهدی رحمتی را مورد تشویق قرار داده و علیه کارلوس کی‌روش شعار دادند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در اواخر نیمه اول دیدار استقلال و سایپا هواداران استقلال بارها و بارها سیدمهدی رحمتی را مورد تشویق قرار داده و علیه کارلوس کی‌روش شعار می‌دادند. آنها با شعارهایی مانند تیم ملی بی‌سید نمی‌خواهیم و کی‌روش یادت باشه رحمتی باید باشه این گونه نسبت به سرمربی تیم ملی واکنش نشان دادند.

* هنگامی که میلاد میداودی قصد ورود به رختکن را داشت طرفداران استقلال به احترام این بازیکن از جای خود بلند شده و بارها و بارها او را تشویق کردند. میداودی نیز در واکنش به این شعارها به سمت آنها رفت و به ابراز احساساتشان پاسخ داد.

* اوسیانو کروز مربی تیم ملی به همراه آرین قاسمی مترجم کی‌روش وارد جایگاه خبرنگاران شده و برای دقایقی در این جایگاه حضور داشتند. این دو نفر قبل از حضور در ورزشگاه آزادی به مرکزی رفته بودند که کمپین کتابخوانی نام داشت و البته اوسیانو به درخواست یکی از مسئولان برگزاری بازی مبنی بر گرفتن عکس با کاغذی که روی آن نوشته شده بود من کتاب می‌خوانم پاسخ مثبت داد.

* حنیف عمران‌زاده در بین دو نیمه وقتی اصغر حاجیلو را دید به سمت او رفت و با سرپرست سایپا خوش و بش کرد.

* مهدی ارژنگ‌نیا آنالیزور تیم استقلال به هنگام مواجه شدن با میداودی برخورد گرمی با این بازیکن داشت.

* حدود 50 نفر از طرفداران تیم سایپا در گوشه‌ای از ورزشگاه حضور دارند و تیم محبوب خود را تشویق می‌کنند.

دیدار دو تیم با نتیجه بدون گل در جریان است.

 

 

کد/2020

نظرات کاربران
حامد
با این که استقلالی هستم وای دوست ندارم سید دوباره بره تیم ملی تیم ملی تازه جون شده همون طور که فرهاد مجیدی عزیز از تیم ملی خداحافظی کرد تا فرصت به جونترا برسه در خصوص اقای کیروش هم بگرم که اگه مربی خوبی بود با رئال مادرید که تمام بازیکناش از بهترین های اون دوره بود میتونست نتیجه بگیره نمیگم واسه تیم ملی داره زحمت نمیکشه اما خدایش کدوم مربی میاد دروازه بانی که کل فصل رو نیمکت نشسته رو به تیم ملی دعوت میکنه حالا سید نه این همه دروازه بان اماده هست پس چرا فقط به حقیقی میخواد میدون بده !!! به این مگن لج بازی.
۱۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۳:۱۲
پاسخ
10
1
m
واقعا جای تاسف داره که هوادارای استقلال نمیدونن تیم ملی هر کشور به تیم باشگاهیشون و بازیکنشون الویت داره.تا کی میخوان با تعصب کورکورانه جو رو مسموم کنن؟بد تر از همه اینکه فکر میکنن کسایی که حامی کیروشن طرفدار پرسپولیسن و قضیه کل کل و لج و لجبازیه!تا این حد بچگانه...متاسفم واقعا متاسفم
۰۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۱:۰۸
پاسخ
13
25
6
کیروش قید سیدو زد یا سید قید تیم ملیشو؟شما هنوز اینو نمیدونید.در واقع اصل موضوع رو هم اشتباه فهمیدین!دلیل طرفداری از کیروش هم یا نفر خودش متوجه میشه یا دربرابر فهمیدنش مقاومت میکنه !پس من خودمو خسته نمیکنم.طرفدارای کیروش فقط تو اینجور مسائل حمایت خودشون و بیشتر نشون میدن...
۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۲۶:۱۵
4
11
مریم
مگه دروغه؟؟؟ درست از لحظه ای که کی روش قید سید رو زد این همه طرفدار واسش پیدا شد!!!! این بچگانه س!
۰۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۱:۰۶
14
9
4444
اقای کیروش تا کی می خواهد لجبازی کند ؟
۰۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۵:۴۷
17
11