حاشیه دیدار فولاد - استقلال/ تشویق مبعلی و حسینی و استقبال کم تماشاگران

حاشیه دیدار فولاد - استقلال/ تشویق مبعلی و حسینی و استقبال کم تماشاگران

1094
14:23
09 اسفند 1397
هواداران حاضر در ورزشگاه غدیر اهواز، به تشویق ایمان مبعلی و سیدحسین حسینی پرداختند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم می‌روند.

* اگر چه بیرون از ورزشگاه، تماشاگران در حال رفتن به استادیوم هستند، اما استقبال زیادی از بازی نشده و شاید در شروع بازی تعداد تماشاگران افزایش یابد.

* هواداران استقلال بیشتر از فولادی‌ها هستند.

* تماشاگران استقلال به تشویق ایمان مبلعی بازیکن پیشین خود و مربی فعلی فولاد پرداختند و او نیز به ابراز احساسات هواداران پاسخ داد. قرار است این بازیکن در دیدار امروز به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

* زمانی که هواداران استقلال متوجه حضور سیدحسین حسینی در ترکیب اصلی شدند، دروازه‌بان جوان خود را تشویق کردند.

* مهدی رحمتی، خسرو حیدری، میلاد زکی‌پور، مرتضی تبریزی، اسماعیل گونکالوس، داریوش شجاعیان، سیدمحسن کریمی و رضا آذری نیمکت نشینان استقلال برای این دیدار هستند. روح‌الله باقری، مهدی قائدی و سجاد آقایی در لیست 18 نفره قرار نگرفته‌اند. روزبه چشمی نیز به دلیل محرومیت قادر به همراهی آبی‌پوشان نیست.

1870

نظرات کاربران
سلطان قلبها
واقعاً جالبه تو بازی قبلی فولاد با پرسپولیس تمام ایران شده بودند طرفدار فولاد و از شب قبل از بازی شروع کردند به حاشیه سازی اول گفتند بازی کنسل میشه وقتی دیدند جواب نگرفتند برق استادیوم را قطع کردند و هر کی تو خیابان بود بردند استادیوم شدند طرفدار فولاد و جالب امروز کل هوادرها تو استادیوم ۵هزار نفر هم نمیش یعنی هر دوتا تیم رو هم اینقدر ندارند اما روز بازی پرسپولیس حداقل ۵ الی ۶ هزار نفر فقط بیرون استادیوم بود و دشمنان پرسپولیس هرکاری بکنند بازهم امثال چهار گانه مال پرسپولیسه
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵:۱۵
پاسخ
15
5
عشقممم نیمار
ولی من‌ ورزشگاه‌ میبینم‌..‌استقبال خیلی عالی بوده :-) فعلا حاشیه بازی ..‌پماد بوده ک‌بعضیا الان‌دارن استفاده میکنن:-)
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷:۴۹
پاسخ
6
15
ایداسادات25بهمن1380
فولاد می بره
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳:۵۴
پاسخ
26
9
✔✰✰سجاد✰✰✔✔✰S47✰✔
هوادارای استقلال خوب اومدن. فولادی ها نیومدن
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۹:۵۱
5
14