حاشیه دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان 5

حاشیه دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان 5

2124
21:43
21 شهریور 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک پرسپولیس در حالی در دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان تعویض شد که از این اتفاق ناراحت بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک پرسپولیس در حالی در دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان تعویض شد که از این اتفاق ناراحت بود.

به گزارش وبسایت نود ، در بین دو نیمه دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان از رادیو ورزشگاه موسیقی‌های شادی پخش شد و این رادیو مدام هواداران را تهییج می‌کرد. همچنین از هواداران دو تیم خواست تا به یکدیگر توهین نکنند.

* حسین عسگری، مارکار آقاجانیان، مهدی دغاغله، مسعود رضاییان و حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون در این دیدار از جایگاه ویژه بازی را به تماشا نشستند.

* پگاه که به نظر می‌رسد پرسپولیسی است امشب پیراهن آبی بر تن کرده بود که این موضوع در نوع خود جالب توجه بود.

* در لیستی که به خبرنگاران اختصاص پیدا کرده بود نام کیومرث چراغی به اشتباه کیامرث چراغی عنوان شده بود.

* پرسپولیسی‌ها در نیمه دوم با 2 دقیقه تأخیر نسبت به تیم حریف وارد میدان شدند. این تیم در این نیمه با ترکیب 4-3-3 یعنی 4 فوروارد با نام‌های علی‌عگسری، عالیشاه، طارمی و عباس‌زاده به میدان آمد.

* محمد پنجعلی به عنوان سرپرست پرسپولیس از کادر فنی قبلی در جایگاه خود ابقاء شده و بر روی نیمکت پرسپولیس در این مسابقه نشست.

* هادی نوروزی که پس از مدت‌ها مصدومیت برای پرسپولیس به میدان آمده بود در اولین حضور خود در میدان پس از مدت‌ها ضربه اول خود را که یک ضربه کاشته بود به گل تبدیل کرد.

* رضا حقیقی پس از تعویض خود با ناراحتی از گوشه زمین از میدان خارج شد با این حال درخشان به سمت وی رفته و با او دست داد.

* پس از گل نوروزی، محمد نوری از خوشحالی فراوانی یک توپ را به سمت هواداران شوت کرد.

* زمانی که در یک صحنه عالیشاه در محوطه جریمه به زمین خورد سرمربی پرسپولیس به این موضوع به شدت اعتراض کرد و اعتقاد داشت روی بازیکنش پنالتی شده است.

* در چند صحنه بازیکنان نفت مسجد سلیمان خود را به زمین انداختند که این موضوع باعث اعتراض شدید هواداران پرسپولیس شد و آنها اعتقاد داشتند که نفتی‌ها وقت‌کشی می‌کنند با این حال داور به بازیکنان پرسپولیس اعلام کرد که وقت را نگه می‌دارد و بابت این موضوع نگران نباشند.

* با خروج میثم حسینی از زمین علی عسگری به دفاع چپ پرسپولیس رفت.

* تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه 11 هزار نفر اعلام شد. جالب اینکه با اینکه بلیت‌فروشی اینترنتی می‌شود باز هم تعداد دقیق تماشاگران مشخص نیست.

* پس از تعویض حسینی و حقیقی درخشان به سمت این دو رفت و با آنها خوش و بش کرد اما زمانی که عالیشاه از زمین مسابقه بیرون رفت درخشان که از عملکرد این بازیکن راضی نبود با بی‌اعتنایی نسبت به او این موضوع را نشان داد و جالب اینکه حتی حسینی را نگاه هم نکرد.

 

کد/2020

نظرات کاربران
محمد ریحانی
آخه . حالا سیاسی چیزی از فوتبال و قوانین و شکل برخورد نمیفهمه . این درخشان چرا جو گیر شده دنبالش راه افتاد این شکلی اومد سرکار . به چه قیمتی .
۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۳۶:۳۷
پاسخ
2
3