حال و هوای تیم ملی فوتبال امید پس از شکست مقابل قطر+عکس

حال و هوای تیم ملی فوتبال امید پس از شکست مقابل قطر+عکس

5048
11:58
26 دی 1394
حال و هوای تیم ملی فوتبال امید پس از شکست مقابل قطر به گونه خاصی است و کادرفنی و مدیر تیم امید به دنبال بهتر کردن روحیه بازیکنان هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - حال و هوای تیم ملی فوتبال امید پس از شکست مقابل قطر به گونه خاصی است و کادرفنی و مدیر تیم امید به دنبال بهتر کردن روحیه بازیکنان هستند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم ملی امید روز گذشته در دومین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی المپیک با نتیجه 2 بر یک مقابل قطر شکست خورد. ملی‌پوشان ایران با این باخت و با 3 امتیاز در رده دوم گروه اول قرار گرفت.

پس از این شکست حال و هوای تیم ملی امید به گونه خاصی بود هر چند که کادرفنی تیم ملی به همراه حبیب کاشانی مدیر تیم به دنبال روحیه دادن به بازیکنان هستند تا بتوانند در دیدار سوم خود مقابل چین عملکرد خوبی داشته باشند و به مرحله بعدی صعود کنند.

2051

نظرات کاربران
مهدی
عدم همکاری با آقای کی روش دلیل اصلی باخت به تیم قطر بود دقت کنید بعد از آوردن ترابی بازیکن جوان منتخب سرمربی تیم ملی چقدر شکل بازی فرق کرد. آقای مایلی کهن حالا پاسخ بدهد خود خواهی بس است.
۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۳:۳۰
پاسخ
3
13
ستار666666
جالبه میلی کهن نیست تو عکسها /دستان به نظرتون کجا رفته /لطفا نظر بدین
۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۱:۴۸
پاسخ
0
1
ایدا سادات
رفته دسته سه خخخخخخخخخخخخخ
۲۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۴۵:۱۵
0
1
mohammad6
بخدا دیشب مردم ارنج تیمو میچیدن بازیو با اختلاف میبردیم دوستان با این چیدن افتضاح ترکیب ک ستاره ها روی نیمکت و دفاع وسط رفته دفاع راست، هافبک اومده دفاع، دفاع چپ رفته مهاجم و این همه اشتباه دیگه از جمله دیر تعویض کردن چیو میخواستن ثابت کنن؟ادمین لطفا بچاپ
۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۵:۴۲
پاسخ
2
20
69
نمی دونم چرا این تیم به دلم نمیشینه،تیم فقط تیم جام ملتهای سال قبل
۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۰:۲۳
پاسخ
0
1
ستار666666
بایدم اینطور اقایون بخندند /ابروی ایران رو جلو این عربا بردن حالا قدم میزنه میخنده /
۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۶:۲۱
پاسخ
4
33
حسنبه
به این تیم با این مربیان هییییچ امیدی نیستش
۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۱:۳۸
پاسخ
2
32
4
دانش فنی اقای خاکپور واقعا خیلی پایین هست. روبرو تیمی که همش نفوذ از عمق دستور کارشه دفاع خطی کی بازی میکنه؟؟با این سبک بازی جلو تیم های سرعتی تر اوضاع بدترم میشه.
۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۳:۲۷
پاسخ
2
34
شاهین
دلم واسه کاشانی می سوزه که بیشترین بازی تدارکاتی را تیم امید ایران در دنیا داشته ولی این وضعشه. تیم ملی بززگسالان بدون بازی تدارکاتی به جام ملت ها و جام جهانی رفت ...
۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۱:۳۵
پاسخ
6
43