حامد لک به ماشین‌سازی پیوست

حامد لک به ماشین‌سازی پیوست

2021
16:05
12 مرداد 1398
دروازه‌بان با تجربه فوتبال ایران به جمع سبزهای تبریز پیوست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین سازی، حامد لک دروازه‌بان سابق تیم‌های تراکتور، نساجی و سایپا، امروز با حضور در باشگاه ماشین سازی تبریز قراردادی را با این باشگاه منعقد کرد تا در فصل جدید مسابقات لیگ برتر برای سبزهای تبریز به میدان برود.

2051

نظرات کاربران
علی
نه خیر قرار نیست آب خوشی از گلوی فوتبال دوست آذربایجانی پایین برود. فروزان, لک, عیسی اندوی, گروسیان .... ابزار دلهره و خون دل خوردن فصل جدید هم فراهم شد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱:۲۵
پاسخ
5
12
شایان
خب خدارو صدهزار مرتبه شکر . به نظر من استقلال ناچاره محسن فروانو بگیره . شما یک درصد خدای نکرده زبونم لال حسینی مثلا دربی رو از دست بده . اون وقت میخوایم با ناصری دربی بازی کنیم
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶:۱۱
پاسخ
7
19
کابوسی بنام تراختور
خیلی ضعیف هستی جناب خطیبی. دخسوس چش بود گذاشتیش کنار این لک رو که کارش هیس گفتم به طرفدارای تراختور و ....هس آوردیش؟؟؟؟؟؟؟این لک قهرمانی رو ازمون گرفته.باز آوردیش اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۱۱
پاسخ
17
58
قهرمانی در ده دقیقه
منظورت همون ده دقیقس؟
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۷:۰۹
7
22
تهرانتراختورچیلاری
دوست عزیز ی چیزی رو میدونی 10 تا شو نمیدونی دخسوس قرار بود بره خارج از ایران و موافقت شد ولی به تفواهم نرسیدن واسه همین هم رفت تیم دیگه که اون موقع خطیبی نبود و دخسوس هم رقمش بالا بود تمدید نکرد....حامد لک نمیکم خوبه ولی از اون خارجیه بهتر
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷:۵۹
7
25