حدادی‌فر: خسوس بهترین بازیکن نیم‌فصل بود

حدادی‌فر: خسوس بهترین بازیکن نیم‌فصل بود

1349
16:02
30 آذر 1394
کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است که قهرمانی در نیم‌فصل مهم نیست و این تیم تلاش می‌کند تا در پایان فصل به این عنوان دست پیدا کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است که قهرمانی در نیم‌فصل مهم نیست و این تیم تلاش می‌کند تا در پایان فصل به این عنوان دست پیدا کند. 

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از تسنیم، قاسم حدادی‌فر درخصوص عملکرد ذوب‌آهن در نیم فصل اول، شانس قهرمانی این تیم و مسائل دیگر به سؤالات خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم پاسخ داد.

تسنیم: چرا به استقلال خوزستان باختید؟
خوب بازی کردیم و حریف ما بازی بسته‌ای را انجام داد و روی یک ضدحمله به گل رسید. سازمان دفاعی استقلال خوزستان واقعا بی‌نقص بود.

تسنیم: مثل اینکه به داوری معترض بودید؟
یکی دو صحنه مشکوک بود و درمورد اینکه آیا باید برای ما پنالتی گرفته می‌شد، کارشناسان باید نظر بدهند.

تسنیم: از اینکه قهرمان نیم‌فصل نشدید ناراحت هستید؟
ما بیشتر از این ناراحتیم که سه امتیاز خانگی را از دست دادیم و برد در این مسابقه خیلی برایمان مهم بود. به هر حال باید در بازی‌های آینده این باخت را جبران کنیم. من فکر می‌کنم قهرمانی در نیم فصل چندان مهم نیست و تلاش ما این است که تا آخر فصل جزو مدعیان باشیم و شانس خودمان را برای قهرمانی امتحان کنیم.

تسنیم: استقلال خوزستان مستحق قهرمانی بود؟
آنها واقعا در بخش ساختار دفاعی تیم خوبی دارند، درضمن یک گلر آماده هم دارند. اگر همینطور ادامه دهند شانس زیادی برای قهرمانی خواهند داشت.

تسنیم: عملکرد ذوب‌آهن در نیم فصل اول چطور بود؟
درمجموع خوب بود، البته اگر بیشتر دقت می‌کردیم می‌توانستیم امتیازهای بیشتری بگیریم. امیدوارم این روند را در نیم فصل دوم هم ادامه دهیم.

تسنیم: به نظر تو بهترین بازیکن نیم فصل اول چه کسی بود؟
نظر شخصی من این است که خسوس دروازه‌بان استقلال خوزستان بهترین بود. او کمترین گل خورده را داشت و در خیلی از بازی‌ها با واکنش‌های خوبش دروازه استقلال خوزستان با بسته نگه‌داشت. در تیم ما هم بازیکنانی مثل پهلوان، مظاهری، حسن‌زاده، رضایی و تبریزی واقعا عملکرد خوبی داشتند.

تسنیم: فکر می‌کنی چه تیمی قهرمان شود؟
پیش‌بینی در این مورد خیلی زود است. استقلال، استقلال خوزستان، ذوب‌آهن، پرسپولیس، سپاهان و چند تیم دیگر دنبال قهرمانی هستند. من مطمئن هستم سپاهان هم در نیم فصل دوم متحول خواهد شد.

تسنیم: نیم فصل اول برای خودت چطور بود؟
برای من شروع خوبی نداشت، چون هفت بازی را به‌دلیل مصدومیت از دست دادم. امیدوارم در نیم فصل دوم بیشتر بتوانم به تیمم کمک کنم.

20441

نظرات کاربران