حراست وزارت ورزش: کفاشیان خودش خبر بازرسی از دفترش را رسانه‌ای کرده است

حراست وزارت ورزش: کفاشیان خودش خبر بازرسی از دفترش را رسانه‌ای کرده است

2777
14:08
01 دی 1394
حراست وزارت ورزش: کفاشیان خودش خبر بازرسی از دفترش را رسانه‌ای کرده است

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس حراست وزارت ورزش شایعه درباره هدف‌مند بودن رسانه‌ای شدن خبر بازرسی از دفتر کفاشیان را تایید کرد.
به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، خبر بازرسی نهادهای مسئول از دفتر کفاشیان و خروج برخی مدارک و وسایل برای بررسی، یک بار دیگر پای رئیس همیشه خندان فدراسیون فوتبال را به مسائل امنیتی باز کرد.
در روزهای اخیر شایعه شده کفاشیان خودش برای اهداف انتخاباتی این خبر را منتشر کرده است. رضا حسنی‌خو این شایعه را تایید کرد و به فارس گفت: این خبر از سوی وی و فدراسیون فوتبال رسانه‌ای شده است و قرار هم نبود رسانه‌ای شود چراکه نهادهای مسئول بنایی برای علتی شدن موضوع نداشتند. این یک بحث تخصصی و فنی و رسیدگی به برخی گزارشات بود که این کار همچنان ادامه دارد و ان‌شالله نتیجه آن هم هر زمان مشخص شد در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.
رئیس حراست وزارت ورزش، ضبط پاسپورت و کامپیوتر شخصی کفاشیان را تکذیب کرد.
در روزهای اخیر همچنین شایعه شده وزیر ورزش شرط کرده فقط در صورتی از کفاشیان در انتخابات فدراسیون حمایت می‌کند که کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی برکنار شود. حسنی‌خو که در ماجرای استعفای کی‌روش از طرف وزارت ورزش مسئول رسیدگی بود این خبر را هم تکذیب کرد و گفت: یقیناً این موضوع صحت ندارد و چنین بحثی مطرح نشده است که شرط حمایت از کفاشیان در انتخابات، برکناری کی‌روش باشد. البته اصل این موضوع که قرار است وزارت ورزش در انتخابات از کفاشیان حمایت کند، موضوعی غلط و بی اساس است.

39046

نظرات کاربران