حساب باشگاه پرسپولیس باز هم مسدود شد!

حساب باشگاه پرسپولیس باز هم مسدود شد!

6058
14:28
06 اردیبهشت 1396
حساب باشگاه پرسپولیس یک بار دیگر مسدود شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - حساب باشگاه پرسپولیس یک بار دیگر مسدود شده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، در پی برخی مشکلاتی که به وجود آمده یک بار دیگر حساب باشگاه پرسپولیس مسدود شد و این در حالی است که این اتفاق برای چندمین بار در فصل جاری رخ داده است.

این اتفاق باعث شده که علاوه بر بازیکنان و مربیان، حتی کارمندان و کارکنان باشگاه پرسپولیس هم حقوق خود را از این باشگاه نگیرند!

امروز بازیکنان پرسپولیس در واکنش به همین عدم دریافت پول دست به اعتصاب زده و با وجود حضور در محل تمرین حاضر به تمرین نشدند.

این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا این مشکل هر چه زودتر رفع شود.

 

2051

نظرات کاربران
جواد
اگه بازیکن بگیره میگین چرا گرفته اگه هم بازیکن نگیره بازم یه چیز میگیم.24 تا پرونده داره ولی همه ازش خبر دارن که ضرری نکرده امسال حالا سال بعد خدا میدونه چی میشه.استقلال چی شد؟ تراکتور چی شد؟ کلا اقای طاهری تو این چند ساله بهترین مدیر برای پرسپولیس بوده. بدون حاشیه کار کرده و نتیجش قهرمانی بوده. اگه تو اسیا هم نتیجه نمیگیریم باید قبول کنیم دست برانکو برای بازیکن جانشین بسته بوده. دوستان لطفا نام بازیکن میلیاردی رو نام ببرین؟خب 24 پرونده جمعش میشه بالای 12 میلیارد که 6 میلیاردش برای ژوزه و باقیش برای اون 23 پروندس. کمک که قبلا جمع شده بود تقریبا 750 میلیون بوده بابت بلیت فروشی هم تقریبا 500 میلیون دست باشگاه رو گرفته . حالا حساب کنید طاهری باید چیکار کنه.البته این فصل 65 تا 70 درصد به کل تیم پول داده.یه جایی ضعیف عمل کردن مثل جزب بازیکن اوکراینی.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۰:۰۱
پاسخ
6
30
عماد
من نمیدونم این همه پول هواداری چی شد؟
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱:۰۳
پاسخ
14
95
پرسپولیس آریایی
دمت گرم حرف دل منو زدی. فعلا هیت مدیره و مدیرعامل باشگاه پشت قهرمانی مخفی شدن!!! اگه از اسیا حذف بشیم همش گردن مدیرعامل، که2تا بازیکن اکراینی و گولچ و آوردن و قیمت بلیط بازی با الریان و گرون کردن و عمان و واسه میزبانی انتخاب کردن. این همه پول کجا رفته؟؟؟
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۳:۳۷
12
74
اقلیت ویتنامی
وقتی مدیر عاملشون با این که تیمش 24 تا پرونده تو فیفا داره بازم میاد برای خودنمایی با ستاره های لیگ قرارداد میلیاردی میبنده آخرش همین میشه
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۵:۱۷
پاسخ
129
48
ایدا سادات16قرمز
شما که پرونده تو فیفا نداشتین محروم شدین هزار ی ها
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴:۳۶
20
55
قرمز
فقط یه فصل پرسپولیس اندازه استقلال بازیکن گرفت ببین چه فشاری بهتون اومده.تازه اخرش معلوم شد استقلال تیم گرونتری بسته.ما یه فصل بازیکن خریدیم رکورد نموند که نشکنیم وگرنه که تا قبلش با پایان رافت و عباس زاده میومدیم جام میگرفتیم.اصلا شما باشگاه بزرگ پرسپولیس با بیشترین هوادار در ایران و خارج از کشور با تیم بی درو پیکر خودتون مقایسه نکن تا ناراحت نشی.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۰:۴۱
21
53
خسته
حتما جلسه برای جشن پنالتیای ک بقول خودشون براشون نگرفتن ،میگرن خدا این دلخوشیو ازشون نگیره...خخخخخخخ ماهم ک صعود کردیم باید یکم اسپند دود کنیم واقعا لازمه
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶:۰۱
53
19