حسن‌زاده: پتانسیل قهرمانی جهان را داریم

حسن‌زاده: پتانسیل قهرمانی جهان را داریم

878
10:47
24 بهمن 1396
برترین بازیکن رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا می‌گوید انتظارات از تیم ملی فوتسال باید مطابق امکانات باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - برترین بازیکن رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا می‌گوید انتظارات از تیم ملی فوتسال باید مطابق امکانات باشد.

 

به گزارش وب سایت نود، تیم ملی ایران توانست قهرمان رقابت‌های فوتسال آسیا شود و علی اصغر حسن زاده جایزه برترین بازیکن این تورنمنت را از آن خود کرد. او در مراسم استقبال از کاروان تیم ملی فوتسال ایران در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر شرمنده مردم ایران نشدیم. قبل از اعزام قول دادیم از عنوان قهرمانی خودمان در دوره گذشته دفاع می‌کنیم. دیدید که چقدر سخت بود به قهرمانی برسیم. فوتسال آسیا رشد کرده و تیم‌ها قوی شده‌اند. بازیکنان ما از جانشان مایه گذاشتند و قهرمان آسیا شدیم.

او با اشاره به انتظارات از تیم ملی و کمبودهای موجود برای آماده سازی این تیم، گفت: من همیشه گفته‌ام انتظاراتی که از تیم ملی فوتسال در آسیا و جهان وجود دارد، مطابق انتظارات نیست. در دو، سه سال گذشته امکانات بهتر شده اما واقعیت امر این است که بعد از گذشت سال‌ها فوتسال در آسیا رشد کرده و امکانات کشورها زیاد شده است. باید امکاناتمان زیاد کنیم. فوتسال ما پتانسیل قهرمانی در جهان را دارد.

کاپیتان تیم ملی فوتسال درباره مشکلات مربوط به تغذیه بازیکنان تیم ملی خاطرنشان کرد: در چند دوره گذشته هیچ وقت آشپز همراه تیم ملی فوتسال نبوده است. مشکل غذایی همیشه در جنوب شرق آسیا وجود دارد. همیشه این مشکل را داریم. ان‌شاءالله تدبیری اندیشیده شود که دیگر این مشکلات را نداشته باشیم.

او در پایان تاکید کرد: بعد از قهرمانی تیم ملی فوتسال مطرح کردن این مشکلات کمکی نمی‌کند. کاش قبلا از اعزام و در سال‌های گذشته این مشکل پیگیری می‌شد. الان می‌خواهیم از قهرمانی فوتسال لذت ببریم.

 

2051

نظرات کاربران
Mohammad 6+4=ss
خب این و که ملی پوشان ثابت کردن که قهرمانی جهان حقشون هست، ولی مهم امکانات و برنامه ریزی های حرفه ای برای بازیکنهای تیمه ، که از قدرت شما خارجه/....
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹:۲۷
پاسخ
0
46