حسنی‌خو: تحقیقات سازمان بازرسی از فدراسیون مربوط به مسائل گذشته است

حسنی‌خو: تحقیقات سازمان بازرسی از فدراسیون مربوط به مسائل گذشته است

805
23:21
18 خرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر حراست وزارت ورزش و جوانان گفت:‌ تحقیقات سازمان بازرسی مربوط به مسائل گذشته است و مسئله جدیدی نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر حراست وزارت ورزش و جوانان گفت:‌ تحقیقات سازمان بازرسی مربوط به مسائل گذشته است و مسئله جدیدی نیست.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، رضا حسنی‌خو در پایان دیدار دوستانه ایران و  قرقیزستان که با پیروزی 6 بر صفر ایران به اتمام رسید، گفت: بازی خوبی بود، دست اعضای تیم درد نکند و این پیروزی را به مردم تبریک می‌گویم.

وی در مورد اینکه مسئولان سازمان بازرسی بار دیگر به فدراسیون رفتند، عنوان کرد: این مسئله مربوط به تحقیقاتی است که از گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد، هیچ بحث جدیدی به وجود نیامده است.

مدیر حراست وزارت ورزش و جوانان در رابطه با اینکه آیا قرار است افراد دیگری هم بازداشت شوند، عنوان کرد:‌از این مسئله خبر ندارم،‌ این موضوع مربوط به مسائل مالی است که پیگری لازم صورت می‌گیرد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود شرکت افق سبز 13 موبایل به روابط عمومی فدراسیون داده و این مسئله مورد بررسی قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: تا چیزی قطعی نشده، به جزئیات نپردازید، هرگاه مسئله‌ای لازم بود اعلام خواهد شد.

حسنی‌خو در رابطه با اینکه آیا قرار است باز هم افرادی بازداشت شوند، عنوان کرد:‌ فعلاً بررسی و تحقیق صورت می‌گیرد و اگر اقدامی لازم باشد از سوی مسئولان مربوطه انجام می‌شود.

وی در مورد اینکه چه زمانی نتیجه اعلام خواهد شد، عنوان کرد: فعلا در مرحله پیگری هستند و هر وقت به نتیجه برسند، آن را بیان می‌کنند.

در پایان بازی حسنی‌خو به همراه حسین حمیسی با یک دستگاه ماشین شارژی ورزشگاه را ترک کردند.

 

2020

نظرات کاربران