حسنی خو از سمت خود برکنار شد

حسنی خو از سمت خود برکنار شد

23878
14:57
19 مرداد 1395
رئیس حراست وزارت ورزش و جوانان از سمت خود برکنار شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس حراست وزارت ورزش و جوانان از سمت خود برکنار شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایلنا، رضا حسنی خو رئیس حراست وزارت ورزش و جوانان از سمت خود برکنار شد. حسنی خو که هفته گذشته به عنوان مدیرعامل و سپس سرپرست باشگاه استقلال معرفی شد و جمعه شب بعد از شکست آبی‌ها برابر صنعت نفت آبادان در هفته سوم رقابت های لیگ برتر از سمت خود کنار رفت، امروز با حکم وزیر ورزش و جوانان از سمت خود برکنار شد.

مصطفی عرب معاون حسنی خو به عنوان سرپرست حراست وزارت ورزش و جوانان و جانشین حسنی خو انتخاب شده و از امروز کار خود را آغاز کرد.

حالا با کنار گذاشتن حسنی خو از پست حراست وزارت ورزش، این شائبه به وجود آمده که موضوع سرپرست شدن او در باشگاه استقلال هم بخشی از پروژه عبور از حسنی خو بود. که البته وی با استعفایی که ارائه داد زودتر از حد تصور به نقطه پایان رسید.

 

2051

نظرات کاربران
رضا ج
حب و بغض، ورزش ایران را آلوده کرده است
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۹:۲۱
پاسخ
1
93
.
جناب آقای حسنی خو فردی بسیار با شخصیت و مدیری بسیار توانمند است. ایشان با رد مسئولیت مدیرعاملی استقلال که بسیاری از افراد برای آن سر و دست میشکنند این را ثابت نمود. انشاءالله هر کجا که هستند خداوند پشت و پناهشان باشد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۹:۵۴
پاسخ
2
137
خوزستان پایتخت ابی
اقایون دارین چه کار میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ما مردم رو اگه زحمتی نیست اگه نارحت نمیشین و در اخر اگه دوست داشتین در جریان بزارین
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۹:۳۱
پاسخ
4
107
4&6
بنده خدا يك بار اومدن كار حرفه اي انجام دادن خب اقا گفت نميتونم از من بهتر زياده مگه اين كار زشتيه؟؟ هيچ عدالتي تو اين ورزش نيست
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۸:۰۲
پاسخ
1
194
ایلیا
مطمعنا پست بهتر براش کنار گذاشتن
۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۷:۳۷
20
2
والا
والاااااااا
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۸:۵۷
0
97