حسنی خو: تلاش‌ها و رایزنی‌های ما برای حل مشکل سربازها همچنان ادامه دارد

حسنی خو: تلاش‌ها و رایزنی‌های ما برای حل مشکل سربازها همچنان ادامه دارد

1806
17:33
22 اردیبهشت 1394
بنده واقعاً از این تعداد افتخار آفرینی برای یک باشگاه شوکه شدم و قبل از آن این اطلاعات را نمی‌دانستم. ای کاش که این موفقیت‌ها به گوش همه مردم ایران برسد تا متوجه شوند که با کار اصولی و توجه به پتانسیل داخلی و تربیت بازیکن می‌توان به چه موفقیت‌هایی رسید.

وب سایت رسمی برنامه نود- مدیرکل حراست وزارت ورزش‌وجوانان به دیدار هفته گذشته یکی از تیم‌های پایتخت اشاره کرد که بازیکنان این تیم با وجود شکست سنگین در زمین راه می‌رفتند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، رضا حسنی‌خو به همراه علی کفاشیان به خوزستان سفر و در این سفر از امکانات باشگاه فولاد خوزستان نیز بازدید کرد.

 

وی در جلسه‌ای که علی کفاشیان فرامرز کیانی‌زاده، مدیرکل ورزش خوزستان، کاظم طالقانی، رئیس هیئت فوتبال استان و چند تن از مدیران باشگاه فولاد خوزستان در آن حضور داشتند، گفت: بنده واقعاً از این تعداد افتخار آفرینی برای یک باشگاه شوکه شدم و قبل از آن این اطلاعات را نمی‌دانستم. ای کاش که این موفقیت‌ها به گوش همه مردم ایران برسد تا متوجه شوند که با کار اصولی و توجه به پتانسیل داخلی و تربیت بازیکن می‌توان به چه موفقیت‌هایی رسید.

 

مدیرکل حراست وزارت ورزش‌وجوانان ضمن تبریک صعود تیم فولادنوین خوزستان به لیگ برتر گفت: وزارت ورزش همواره فوتبال موفق و حرفه‌ای را تحسین می‌کند و به مدل قراردادی که باشگاه فولادنوین با تکیه بر آن به موفقیت رسید علاقه دارد. متأسفانه در بازی اخیر یکی از تیم‌های پایتخت، شاهد آن بودیم که بازیکنان آن تیم در حالی که شکست سنگینی خورده بودند، در زمین راه می‌رفتند و هیچ تلاشی نمی‌کردند. این یک ضربه بزرگ به فوتبال است، چراکه بازیکن باید بداند که با شکست تیم، او هم ضرر می‌کند و با پیروزی سود خواهد کرد. این کاری است که مدیرعامل فولادنوین توانسته در این تیم انجام دهد و می‌تواند یک مدل خوب برای قراردادهای بازیکنان فوتبال شود.

 

حسنی‌خو لازمه پیشرفت فوتبال ایران را کار زیربنایی در بازیکن‌سازی دانست و افزود: تولید کار بسیار سخت است اما فولاد خوزستان چه در صنعت و چه در فوتبال نشان داده که تولید کننده خوبی است. این کار بزرگی است که یک باشگاه در رده‌های مختلف فوتبال کشور تیم‌داری کند و بر سکوی نخست قرار بگیرد. انتظارمان از فدراسیون فوتبال و آقای کفاشیان این است که موفقیت‌های باشگاه سازنده فولاد خوزستان را در سطح کشور پررنگ کرده و آنها را تشویق کنند.

 

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های سیف‌الله دهکردی، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خطاب به او گفت: وزارت ورزش‌وجوانان حامی سازندگی است و در مسئله سربازی بازیکنان تلاش کرده که نتیجه خوبی حاصل شود. همچنین از هرگونه پیشنهاد جدید از سوی مسئولان نظامی و ورزشی استان خوزستان برای رفع این مشکل استقبال می‌کند و این در حالی است که تلاش‌ها و رایزنی‌های ما همچنان ادامه دارد.

 

نظرات کاربران