حسن زاده: به کریمی گفتیم تا دوشنبه بازی نکند

حسن زاده: به کریمی گفتیم تا دوشنبه بازی نکند

1680
16:28
18 آذر 1394
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: هر چه در قوانین و قراردادها وجود دارد را بررسی می‌کنیم و سپس درباره بازیکن صبای قم رای صادر خواهیم کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: هر چه در قوانین و قراردادها وجود دارد را بررسی می‌کنیم و سپس درباره بازیکن صبای قم رای صادر خواهیم کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، اسماعیل حسن‌زاده، درباره رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه سیاه‌جامگان از باشگاه صبای قم به دلیل بازی کردن فرید کریمی بهزادی برای این تیم قمی گفت: قرار است روز دوشنبه و توسط سایر اعضای کمیته انضباطی به پرونده این شکایت رسیدگی کنیم.

وی درباره اینکه به کریمی گفته شده تا دوشنبه حق بازی را ندارند، اظهار داشت: به هر حال پرونده شکایت به دلیل بازی کردن این بازیکن مطرح است و ما برای اینکه مسئله‌ای پیش نیاید اعلام کرده‌ایم کریمی تا دوشنبه بازی نکند و سپس تصمیم در این باره گرفته خواهد شد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه در قرارداد بازیکنان سرباز با تیم‌های نظامی آمده که به محض پایان سربازی می‌توانند برای تیم‌های سابقشان بازی کنند و آیا این مسئله رای را به سود باشگاه صبای قم خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: به هر حال هر چه در قرارداد هست و هر چه در قوانین آمده، برای ما ملاک خواهد بود چراکه ما طبق قانون عمل می‌کنیم اما با این همه در جلسه کمیته انضباطی مسائل مطرح شده از سوی دو طرف را بررسی خواهیم کرد و سپس رای خودمان را اعلام می‌کنیم.

 

2051

نظرات کاربران