حسینی:‌ آقایان بیایند و بازیکنان جدید را در تمرین پرسپولیس به من نشان دهند

حسینی:‌ آقایان بیایند و بازیکنان جدید را در تمرین پرسپولیس به من نشان دهند

25514
14:17
30 تیر 1397
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آنهایی که می‌گویند ما بازیکنان جدید گرفته‌ایم بیایند سر تمرین و این بازیکنان را به من نشان دهند.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آنهایی که می‌گویند ما بازیکنان جدید گرفته‌ایم بیایند سر تمرین و این بازیکنان را به من نشان دهند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سیدجلال حسینی، در خصوص شرایط تیم پرسپولیس، جدایی وحید امیری، وضعیت سرخ‌پوشان در آستانه لیگ برتر و موارد دیگر، صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

* این هفته لیگ برتر آغاز می‌شود. وضعیت پرسپولیس در آستانه این لیگ چطور است؟

بعد از اردو و تمرینات سنگینی که در کرواسی انجام دادیم فاز جدید تمرینات در تهران را آغاز کردیم و در این مدت چند بازی دوستانه هم انجام دادیم. واقعاً شرایط سختی داریم و بارها درباره آن توضیح داده‌ام و امیدوارم همه متوجه بشوند که ما چه کار سختی در پیش داریم.

* چند روز پیش بود که بازیکنان پرسپولیس در اینستاگرام مطلب مشترکی با اسم بدقولی ممنوع را منتشر کردند که خیلی سریع هم این پست پاک شد. همان زمان گفته می‌شد که بعد از اینکه باشگاه به حساب بازیکنان پول ریخته بازیکنان پرسپولیس این پست را پاک کردند.

نه چنین موضوعی نبود و اصلاً بحث پول مطرح نشد. پولی که باشگاه برای بازیکنان واریز کرد برای فصل گذشته بود و ما امسال هیچ دریافتی نداشتیم.آقای گرشاسبی تلاش زیادی می‌کند و توانست بخشی از پول فصل گذشته را فراهم کند. من خودم از بازیکنان خواستم تا آن استوری‌ها را پاک کنند و با چند بازیکن هم حرف زدم تا بگویم که گرشاسبی زیر فشار است و دیدید که خوشبختانه بازیکنان هم استوری‌هایشان را پاک کردند.

* بالاخره پول‌های فصل گذشته تسویه شد؟

هنوز به صورت کامل نه، چرا که پولی که به حساب بازیکنان واریز شد بخشی از پول فصل گذشته بود که البته این پول هم باعث تسویه نشد. بازیکنان برای فصل پیش‌رو هیچ دریافتی نداشتند و بدون دریافتی تمرینات سنگین بدنسازی را در تهران و کرواسی انجام دادند.

 * وحید امیری هم از پرسپولیس رفت و عکس لحظه قراردادش با یک تیم ترکیه‌ای منتشر شد. بعد از سال‌ها همبازی بودن با امیری در نفت، پرسپولیس و تیم ملی در خصوص این جدایی چه صحبتی داری؟

وحید امیری از بچه‌های مؤدب و با اخلاقی است که هیچ جای بحثی ندارد، اما به هر حال هر بازیکنی که می‌خواهد برود یا بماند باید خودش تصمیم بگیرد. من حرف‌هایم را بارها زده‌ام ما 4 بازیکن اصلی خودمان را از دست دادیم و امیدوارم مردم متوجه شوند که چقدر کار ما سخت است. در جایی خواندم که نوشته بودند ورودی‌ها و بازیکنان جدید به پرسپولیس اضافه شدند اما سوال من اینجاست که آنها با چه عینکی بازیکنان جدید ما را دیدند که ما در سر تمرین آنها را نمی‌بینیم؟‌4 بازیکن اصلی از پرسپولیس جدا شدند و ما دیگر صادق محرمی، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و وحید امیری را در اختیار نداریم و کسی به ما در این بین اضافه نشده است اما جالب است که برخی‌ها صحبت از بازیکنان جدید پرسپولیس را مطرح می‌کنند.شرایط ما خیلی سخت‌تر از همیشه شده و دیگر نمی‌دانم نگرانی‌ام را چطور ابراز کنم. متأسفانه شرایطی برای پرسپولیس به وجود آوردند که نه تنها نتوانستیم بازیکن جدید بگیرم بلکه چند بازیکن اصلی هم از ما جدا شدند و این موضوع کار ما را سخت می‌کند.

* چندی قبل در مصاحبه‌ای که با رادیو انجام دادی صحبت از مسببان بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به میان آمد که در آن مصاحبه گفته بودی منظورم به علی‌اکبر طاهری مدیرعامل قبلی پرسپولیس نیست. پس این وسط چه کسی مقصر است؟

این طور نبود! از من پرسیدند که مشکلات پرسپولیس مقصرش کیست و من گفتم که بدهی‌ها به جا مانده از مدیران پیشین است و این همه پرونده وجود دارد که کسی پاسخگویش نیست. حالا تیم در یک شرایط حساس و در حالی که پنجره نقل و انتقالات بسته است به آقای گرشاسبی رسیده و چند بازیکن خوب هم از ما جدا شده است. در این شرایط ما باید با تیمی بازی کنیم که از تیم ملی قطر هم قوی‌تر است.

*‌ پس بالاخره مقصر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس کیست؟

من اسم نمی‌برم اما کسانی که این کار را کردند مشخص هستند. مردم را که نباید فریب داد. همه می‌گویند پرسپولیس بازیکن گرفته اما ما باید با بازیکنان جوان وارد زمین شویم و این بازیکنان جوان باید بتوانند انتظارات هواداران که انتظارات به جایی هم است را برآورده کنند. برخی‌ها متأسفانه می‌خواهند هواداران را فریب بدهند اما من از هواداران می‌خواهم که فریب نخورند و در این شرایط حساس بیشتر از هر زمان دیگری از تیم حمایت کنند. هواداران بدانند که ما وارد چه شرایط سختی می‌شویم و از آنها می‌خواهم که حمایت خود را از ما بیشتر از هر زمان دیگری کنند. هر تیمی که بازیکن از دست داده خیلی راحت و با پول بازیکن گرفته اما ما هیچ دریافتی برای امسال نداشتیم.کسانی که می‌گویند پرسپولیس بازیکن جدید گرفته سر تمرین بیایند و به ما آنها را نشان دهند.

 *‌حرف‌هایت بوی ناامیدی می‌دهد. فکر نمی‌کنی این صحبت‌ها باعث شود تا هواداران پرسپولیس نگران شوند؟‌

ببینید من در مصاحبه قبلی‌ام هم هشدارهایم را دادم. من منفی حرف نمی‌زنم چرا که ما هواداران را داریم و تا زمانی که هواداران پرسپولیس از ما حمایت کنند دل ما قرص و محکم است. خیلی‌ها می‌خواهند به هواداران ما دروغ بگویند و این مسئله من را ناراحت می‌کند. آنها در مطالب‌شان می‌نویسند که 4 بازیکن جدید به ما اضافه شده اما غیر از امید عالیشاه کدام بازیکن می‌تواند برای ما مقابل پدیده بازی کند؟ حرف‌های من ناامید کننده نیست و مردم ناامید نشوند. آنها باز هم مثل همیشه با همه توان از ما حمایت کنند. خیلی‌ها راحت می‌گویند که پنجره پرسپولیس بسته است اما این تیم بازیکن می‌گیرد اما من به هواداران می‌گویم که این حرف‌ها دروغ است. شما خرج و مخارج تیم‌های دیگر را ببینید و با ما مقایسه کنید که هیچ دریافتی برای فصل جدید نداشتیم.

* پنج‌شنبه شب در مشهد به مصاف پدیده می‌روید. این بازی را چطور می‌بینی؟‌

دیگر در فوتبال بازی آسان وجود ندارد و حتی بازی‌های تدارکاتی هم سخت شده چه برسد به بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی. برای ما دیگر بازی آسان وجود ندارد و کل بازی‌ها سخت است.

 

2051

نظرات کاربران
امید
بازی سختی با پدیده داریم. باید هر طور شده پدیده را ببریم و لیگ را با برد شروع کنیم انشاأالله. ولیبا همه سختی ها و کاستی، ما بازم قهرمانیم انشاأالله
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۹:۰۰
پاسخ
13
48
عشقممم نیمار
ببینید شیشپولیسیا... حالا درک کنین ک استقلال چ بدبختی تو‌این دوماه کشیده... این مشکلاتی ک حسینی گفت ..یک سوم یک سوم مشکلات استقلال تو‌این دوماه بوده... :-! عاقای حسینی لااقل شما با اینک از نقل انتقالات محرومین...شاه ماهی میگیرین ولی ببین ک استقلال محروم نیس...یه دونه هم تا حالا نگرفته... :-( ببین عاقای حسینی...شما پولای فصل قبل گرفتین ... ولی بازیکنای استقلال..بقول غفوری...یه هزارتومنم نگرفتن... :-! اگ عاقای حسینی تو‌استقلال بودی ...دیگ چ‌میکردی ... و یه روزه فرار میکنی... :-! بببینین..اینقد ک شیشپولیسیا ..استقلالیا رو مسخره کردن ..اخرش چیشد... ۴بازیکن اصلی شیشپولیس...رفتن و نگرانتونم ک مقابل الدحیل میخاین چیکا کنین ک داره یکی یکی تیمای اروپاییه داره راحت میبره... =-O یادمه ی‌کاربری بنام ۶۶۶ ..بهم گفت ک مسخره نکن... مسخره میشی... اما کاربر۶۶۶ حالا ببین ک شما مسخرمون کردین... عاقبتشه ببین ک امیری ک در دو فصل قبل رو‌دو سوم گلای شیشپولیس..تاثیر داشت...از دست دادین ... عایا این عاقبت مسخره کردن استقلال نیس...؟؟!! :-$
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷:۱۲
پاسخ
78
25
قرمز
هواداراى فهيم پرسپوليس حواسشون هست سيدجان، اون فحاشها هم از تيم رقيبن، ميخوان دو دستگى بين هوادار و بازيكن ايجاد كنن كه ان شاءالله شكست ميخورن و تيم خودشون مثل هميشه شكست ميخوره.
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۲۸
پاسخ
14
68
رائول
به امید هتریک قهرمانی پرسپولیس ان شا الله
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۵۹
پاسخ
18
66
سامان
وحید که رفت خیلی بد شد، اگر گرشاسبی نگهش میداشت کارش خوب بود ولی متاسفانه نتونست.. تراکتور و همه تیما تقویت شدن ولی پرسپولیس 3-4 بازیکن اصلیشو از دست داد!
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵:۲۵
پاسخ
14
127
ALI
اقا سید شما تلاشتونو انجام میدید ما مطمعن هستیم ما هوادارها هم تا حد توانمون سعی میکنیم کمک کنیم ضمنا با توجه به شرایط تیم انتظاراتمونو خیلی بالا نمیبریم تا شرایط عادی بشه
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱:۰۳
پاسخ
15
133
فرهاد صادقی
سید جلال به جا مانده از نسل غیرت فوتبال ما چهار تا مثل سید جلال داشت الان وضعیتش این نبود
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۲۳
پاسخ
33
200
یک پرسپولیسی
باشه اگه 23 سالش بود و اینطوری حرف میزد و تو تیم میموند حرفت درست بود ولی الان کجا بره بهتر از پرسپولیس من فقط با حرفت موافق نیستما وگرنه سید جلال یک فرمانده به تمام معناست
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۲۸
18
16
کهنه سوار سرخپوش
صبور باش صخره
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۲۱
پاسخ
29
174
علیرضا
فکر میکنم داره از ما میخواد صبور باشیم که اکثر ما هستیم و چشم انتظار بازی اول. با یک همچین کاپیتان هایی، بقیه بازیکن های هم-دل و برانکو صد در صد پشت تیم هستیم!
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۹:۳۲
1
7
آبی آسمونی
داره یواش یواش از اینور اونور میزنه بیرون... مدیریت پرسپولیس هم مالی نیست، اینا فرقشون با مدیرای آبی اینه که حرف زیاد میزنن وبه به چه چه میکنن و اینجوری دارن پنهانکاری میکنن، ولی مدیرای آبی همه سایلنت شدن ما خودمون داریم خودمونو ضعیف میکنیم تا قطریا حالشو ببرن
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۰۶
پاسخ
109
63
06
معلومه که کار سختی داریم ولی از چهار نفری که جدا شدن محسن مسلمان رو برانکو نخواست پس خودش هم مقصره
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۵۳
پاسخ
88
121
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
چرا نا امید شدید... متاسفم... خیلی زود نا امید شدید... همیشه که نباید تیم های مقابل رو تضعیف کنید... یه بارم خودتون ضعیف باشید...
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷:۰۱
پاسخ
295
73
حامی
سجاد جان یه نگاهی به خریدای چند سال احیر دوتیم بکن تیم ما میره شریفی و آقازمانی میگیره تیم شما شجاعیان و بختیار رحمانی حالابنظرشما کی بقیه رو تضعیف میکنه؟؟؟ عزیزدل برادر شماهرسال تو نقل وانتقالات نه اینکه اسمش شبیه نقلو نبات جو میگرتتون مثل نقل و نبات بازیکن میگیرید نابود میکنید پس میدید به تیمای دیگه حالا چراخیلی زودم ناامید نمیشید نمیدونم دلیلش چی هست
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۶:۰۷
8
43
Forever RED
از دو تا تاجی بالا یاد بگیر
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۳:۱۸
5
40
ایدا سادات 25بهمن 1380
شما عرضه ندارید بازیکن بگیرید به پرسپولیس چه ربطی داره 6666تایی خور اسیا ایران
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۷:۲۳
13
52
منطق داشته باش
چرت وپرت گفتن شده کار هرروزت
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴:۵۰
40
213
تاج دو ستاره
سید جان نگرانیت کاملا قابل درک هستش ،بعنوان یک استقلالی واقعا متاسفم و نگران برای دو تیم پایتخت که باید با این وضعیت نابسامان در آسیا به مصاف حریفان بریم.متاسفانه تنها کاری هم که هواداران میتونن انجام بدن فقط دعا کردن و ایضا حرص خوردن هستش.
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۴۸
پاسخ
23
376
ahmadian
قدر همین جوان ها رو بدونید و روحیه بدید و مطمئن باشید که میشه باهاشون کارهای بزرگی کرد. الان وقت ناامیدی و ترس نیست.
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۵:۱۶
2
16
یک پرسپولیسی
اگه در مورد استقلال مدیریت ضعیف بوده در پرسپولیس مسبب رفتن بازیکنها برانکو بوده احمدزاده و مسلمان چرا رفتند مسلمانی که تا لحظه آخر وایساد ولی از تیم بیرونش کردن حالا خود مربی باید پاسخگو باشه سالهای قبل هم رامین رضائیان رو بیرون کرد و طارمی را به راحتی از دست داد
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴:۴۲
74
33
چیانی
برانکو اونموقع که پرسپولیس جام را برده بود جرات استفاده از بازیکنای جوون و حتی میدون دادن های چند دقیقه ای را نداشت حالا که دیگه واقعا معلوم نیس میخاد چکار کنه از ترس و استرس و فشار
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷:۴۹
68
25
امیدوحیدیفر
جوش نزن این همه روکه گفتی پروفسورتون فراری داد عیب نداره چندوقت دیگه چندتا کرواسی واوکراینی میاره جبران میشه پول بیت المال رو دورمیریزین
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۳۷
پاسخ
270
75
الو الو 125
شما متوهم های ترسو دیگه از بیت المال حرف نزنید که بهتون میخندن
۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۲:۳۴
3
14
مهیار
مثل بویان
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۱:۴۰
8
42
زانيار
برو مواظب شفر باش
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶:۳۱
9
40
تاج دو ستاره
بازهم برای نمایندگان ایران در آسیا ارزوی موفقیت دارم
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۰۹
پاسخ
12
276