حسینی: امیدوارم طلسم ناکامی تیم‌های امید ما شکسته شود

حسینی: امیدوارم طلسم ناکامی تیم‌های امید ما شکسته شود

1527
09:42
27 اسفند 1397
کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: ما به این تیم امید، امید داریم چرا که بازیکنان خوب و باکیفیتی در اختیار این تیم است و تا جایی که من می‌دانم شرایط خوبی هم برای این تیم در نظر گرفته شده و امکانات نسبتاً خوبی هم در اختیارشان قرار دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سیدجلال حسینی در خصوص وضعیت تیم امید کشورمان که فروردین ماه سال 98 در مسابقات مقدماتی المپیک 2020 توکیو حاضر خواهد شد،‌گفت: سال‌هاست که متأسفانه فوتبال ایران با وجود موفقیت‌هایی که به دست آورده نتوانسته در مسابقات المپیک حاضر شود اما تا جایی که من می‌‌دانم در تیم فعلی امید کشورمان مربیان و بازیکنان خوبی حضور دارند که می‌توانند ما را امیدوار به المپیکی شدن کنند.

او ادامه داد: کرانچار مربی خوبی است و از طرفی مربیانی مثل رضا شاهرودی و سهراب بختیاری‌زاده هم در تیم امید کشورمان حضور دارند که کاملاً شرایط سخت و دشوار فوتبال را می‌شناسند و بازیکنان باید از تجربیات آنها به بهترین شکل استفاده کنند. هم شاهرودی و هم بختیاری‌زاده حضور در بالاترین سطح فوتبال مثل جام‌جهانی را در کارنامه دارند و می‌دانند که در فوتبال باید برای موفقیت چه کرد و فقط امیدوارم که بازیکنان به توصیه‌های آنها گوش دهند تا بتوانند شرایط خوبی را برای تیم امید رقم بزنند.

کاپیتان تیم پرسپولیس افزود: ما به این تیم امید، امید داریم چرا که بازیکنان خوب و باکیفیتی در اختیار این تیم است و تا جایی که من می‌دانم شرایط خوبی هم برای این تیم در نظر گرفته شده و امکانات نسبتاً خوبی هم در اختیارشان قرار دارد و امیدوارم که بتوانند دل مردم را در آغاز سال نو شاد کنند و راهی مرحله بعد مسابقات مقدماتی المپیک توکیو شوند.در این تیم بازیکنان آینده‌داری هم حضور دارند و به اعتقاد من آنها این کیفیت را دارند تا بتوانند به موفقیت برسند.

حسینی درباره حمایت مردم از تیم امید هم گفت: از آنجایی که مسابقات در تعطیلات نوروز برگزار می‌شود فکر می‌کنم فرصت خوبی است تا هواداران و علاقه‌مندان به فوتبال بتوانند  از این فرصت استفاده کرده و در استادیوم حاضر شوند تا از این بازیکنان جوان حمایت کنند چرا که موفقیت تیم امید برای فوتبال ما خوب است. ما در سال‌های اخیر بارها به جام‌جهانی رفتیم اما هنوز نتوانسته‌ایم بعد از بیش از 40 سال المپیکی شویم و امیدوارم طلسم این ناکامی این دوره بشکند تا شاهد حضور این تیم در مسابقات المپیک توکیو باشیم چرا که کادر فنی و بازیکنان خوبی در این تیم حضور دارند و می‌توان به آنها امیدوار بود.

2051

نظرات کاربران
اژدهای آبی
چیطوری کوه درد؟ چیطوری پیره مرد؟!! داداچ آماده شکست هسی یا نیسی؟ آماده شو و اعتراضای پوشالی و تکراریتو لیست کن که بهونه داشته باشی واسه باختتون.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴:۱۵
پاسخ
78
3
عشقممم نیمار
حمایتی ک الان از تیم‌امید میشه ..‌یک‌ هزارم حمایتی ک از شیش_پولیس در بازیای پارسال اسیا شده ..اصا نمیشه :-P
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸:۵۴
پاسخ
41
3
ایرانی
خوبه سید جلال رو تو تیم امید هم بازی می دادند! انصافاً جا داره تو ترکیب امید قرار بگیره با پنجاه سال سن و عصا و ... !!
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱:۰۸
پاسخ
46
4
مهدی
طلسم دیگه چه صیغه ای است. خوب بازی کنی , میبری .
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹:۵۶
پاسخ
1
27
behnaM
صخره♥
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۳۸
پاسخ
1
37