حسینی: بازی کردن در پرسپولیس سخت است/ حاشیه‌ها اهمیتی برای من ندارد

حسینی: بازی کردن در پرسپولیس سخت است/ حاشیه‌ها اهمیتی برای من ندارد

4807
10:35
30 مرداد 1398
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی کردن در پرسپولیس برای هر بازیکنی سخت خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در آستانه شروع رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر، سراغ سید جلال حسینی رفتیم که رکورددار قهرمانی در این رقابت‌ها است و کوله باری از تجربه را بر دوش دارد.  کاپیتان سرخپوشان ایران درباره خود و تیم سخن گفت. با این گفت‌و‌گو همراه باشید.

 

* در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر قرار داریم و پرسپولیس در هفته نخست باید به مصاف پارس جنوبی برود. شرایط تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟

خدا را شکر شرایط ما خوب است. از زمانی که کادر فنی جدید آمدند خیلی زود کار را شروع کردند. کالدرون به سرعت با بازیکنان ارتباط نزدیک برقرار کرد و خودش همیشه در مراحل مختلف تمرین کنار بازیکنان حضور دارد. خوشبختانه ما تمرین‌های پیش فصل را زود شروع کردیم و تا امروز تمرینات خوبی داشته‌ایم. اولین بازی در لیگ همیشه سخت است چرا که همه تیم‌ها در شرایط بدنسازی قرار دارند و زمان می‌برد تا هر تیمی به شکوفایی فنی برسد اما امیدوارم شروع خوبی در لیگ داشته باشیم.

 

* امسال چند بازیکن قدیمی به پرسپولیس برگشته‌اند و به گفته کالدرون تیم 16 بازیکن اصلی دارد. با این شرایط رقابت برای حضور در ترکیب اصلی خیلی سخت می‌شود...

بله امسال بازیکنان خیلی خوبی داریم. بازیکنانی که به ما اضافه شده‌اند هم شرایط بازی در پرسپولیس را به خوبی می‌دانند. بازی کردن در پرسپولیس برای هر بازیکنی سخت است. الان بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند و همانطور که شما گفتید کار برای فیکس بازی کردن سخت است. همه باید بجنگیم برای نام پرسپولیس و امیدوارم امسال هم سال پرسپولیس باشد.

 

* دوران برانکو با افتخارآفرینی برای پرسپولیس تمام شد و الان کالدرون سرمربی تیم است. نظرت راجع به کالدرون، تفکرات و شخصیت او چیست؟

به هر حال برانکو مربی پرافتخاری بود و خیلی برای این تیم زحمت کشید و همه شاهد کارهای بزرگ او بودند اما فوتبال حرفه‌ای همین است و هر آمدنی یک رفتنی دارد. کالدرون هم یک مربی کاملا حرفه‌ای است. تا این جا شرایط خوبی را برای تیم ایجاد و بازیکنان را به خوبی آماده کرده است. ما طرفداران خیلی زیادی داریم که منتظر شروع فصل هستند و امیدوارم دوباره دست به دست هم دهیم و موفقیت پرسپولیس را شاهد باشیم.

 

* خیلی‌ها معتقدند قرعه پرسپولیس در ابتدای فصل سخت است و در این شرایط حمایت از تیم مهم‌تر می‌شود.

اگر پرسپولیس در این چند سال تیم شد، هواداران باعث شدند. آنها در این چند سال خیلی تیم را حمایت کردند و با همه اتفاقات و مشکلات و حاشیه‌ها جنگیدند. آن ها عامل بسیار مهم و تعیین کننده ای هستند. راجع به قرعه هم باید بگویم که به هر حال همه تیم‌ها باید با هم بازی کنند و کار برای همه سخت است. ما باید بازی به بازی پیش برویم و امیدارم لیگ را خوب شروع کنیم.

 

* به عنوان سوال آخر. قبل از شروع فصل حاشیه‌های زیادی درباره ماندن یا نماندن و همینطور بازی نکردن شما در ترکیب اصلی مطرح شد.

من مثل بقیه یک بازیکنم و فقط یک وظیفه دارم؛ خوب تمرین کردن و خوب بازی کردن. تصمیم در این مورد نیز با سرمربی تیم است. من همه تلاشم را می‌کنم و خود سرمربی باید تصمیم بگیرد که چه کسی در زمین باشد. برای من این حاشیه‌ها هیچ اهمیتی ندارد.

1870

نظرات کاربران
اهوازسرخ
سیدجان امسال قهرمان میشی وجامهات از شیشتاییا بیشترمیشه
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲:۵۳
پاسخ
1
7
مجتبی
ثبات شخصیت و کیفیت بازی سید جلال و استمرارش‌ در کسب موفقیت مثال زدنی هستش هیچ تیمی لیدری مثل سید جلال نداره و بایستی گفت با وجود بازیکنی مثل او کار در پرسپولیس برای هر مربی ساده‌تر هستش چرا که واقعا یک فرمانده هستش امیدوارم امسال هم بیشتر بازی کنه طرفدار هیچ تیمی نیستم اما واقعا بازیکن بزرگی هستش و بودنش‌ برای هر مربی و تیمی یک غنیمت هستش
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۰۲
پاسخ
1
6
عشقممم نیمار
دلم برا کسی میسوزه ک‌با حاشیه‌درست کردن خودحوش برای کنعانی ..خیلی تلاش کرد بره ترکیب اصلی ..ولی تیرش ب سنگ خورد :-) واقعا این چ‌ فوتبالیه ک نمیزارن حسینی در ترکیب اصلی شیش_پولیس بازی کنه‌؟؟ واقعا انگار میخان ب پیروزی ضربه بزنن :-)
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸:۴۲
پاسخ
55
12
حمید
تمام وحشت شما استقلالی ها اینه که نکنه سید جلال جام هشتمم بگیره و افتخاراتش با کل تاریخ استقلال یه اندازه بشه خخخ
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲:۱۶
2
8
غرش سرخ
اونیایی ک نظراتتون فقط ب درد خودتون میخوره کافیه ب قد و قواره خودتون و تیم تون بندازید اندازه سیدجلال ن تعصب داردید و ن افتخار پس هیسسسسسسسسسس
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲:۴۱
پاسخ
13
56
سعید
دقیقا باریکلا
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۷:۱۳
2
6
استرسی به نام تراختور
الان موقعشه همون جمله معروفتو بازم بگی ک ی عده دارن علیه پیروزی توطعه میکنن مستر هوچی گر
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹:۱۶
پاسخ
47
12
شاهین
سیم خاردار ۷ قهرمانی در لیگ استقلال پرافتخار ۸ تا :)))))
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵:۲۶
پاسخ
12
43
زرد سپاهان
البته سه تا از جامهاش با تیم پیروزی جعلی هست و اعتباری ندارد ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۲:۱۶
6
2
علی
تو امتحان خودت رو پس دادی و همین الان جزو بزرگان تیم هستی سید . کاش فقط با شروع لیگ یک هیت مدیره و مدیرعامل و سرپرست توانمند و صادق کتار تیم میبودن
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۴۶
پاسخ
8
38
ارتش سرخ آسیا
بهترین مدافع چندسال اخیر فوتبال ایران بوده و هست. تو هر تیمی که بوده .اون تیم به راحتی در وازش باز نمیشده. بیشترین قهرمانی لیگ برتر هم داره یدک میکشه. با سایپا..سپاهان.وپرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده..
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹:۲۰
پاسخ
10
34
علیزاده
سید یکی یکدانه است چه از لحاظ شخصیتی و اخلاقی و چه از لحاظ فنی و تعصب.
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۵:۳۷
پاسخ
3
33
پرسپولیس کبیر
عمر فوتبالیش رو به زواله. با این سن نمیتونه به تیم ضربه بزنه. باید تو اوج خداحافظی می کرد یا از تیم می رفت.
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸:۱۰
پاسخ
32
4
حسام
این تقصیر باشگاهها و فدراسیون که احترام این بازیکنا را نگه نمی داره.مگر مهدوی کیا.دایی.باقری.کریمی و....خداحافظی در شان اونها برگزار شد؟اگر شان این بازیکنها رعایت بشه خودشون می دونن کی باید خداحافظی کنند.بله قطعا امسال سال اخر فوتبالش و شاید تا پایان فصل هم نرسه که این همه مدافع جذب کردند.ولی به هر حال باید شان این بازیکنا رعایت بشه.115 بازی ملی و 7 جام لیگ برتر واقعا شایسته تقدیر
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸:۲۲
1
2
TAHAW
اگر حاشیه ها کنترل بشه پرسپولیس بیشترین شانس رو برای امسال داره
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶:۰۸
پاسخ
6
29
حسام
قرعه سخت!! حریف اولشون هنوز تیمش تشکیل نشده!اصلا معلوم نیست به تهران برسن تا بخوان بازی کنند یا نکنند!معنی قرعه سخت هم فهمیدیم!
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۰۸
پاسخ
30
10
شازده آبی
مـن میـدونم چـرا میـگه سـخته. چـون واقعـا سختـه قبـل از خداحافظـی از لیـگ، مجبـور شی از کاپـتانی خداحـافظی کنی :| :| :| :| مچـکرم
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴:۲۱
پاسخ
36
13
نه به مافیای آبی
کوه غیر و استقامت
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳:۴۶
پاسخ
6
31
کوهمره.جروق
صخره سرخ تمام نشدنی هست
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۱۶
پاسخ
6
30