حسینی: باید برنده‌ی دربی شویم

حسینی: باید برنده‌ی دربی شویم

7375
18:11
24 مرداد 1397
هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: با توجه به شرایط میزبانی باید از این امتیاز استفاده کرده و سپاهان را شکست بدهیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: با توجه به شرایط میزبانی باید از این امتیاز استفاده کرده و سپاهان را شکست بدهیم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، محمد رضا حسینی در مورد آخرین وضعیت تیمش در آستانه بازی با سپاهان گفت: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و در سه بازی گذشته توانستیم بازی به بازی از لحاظ هماهنگی شرایط بهتری پیدا کنیم. الان هم فاصله زیادی با صدر جدول نداریم و امیدوارم که در بازی با سپاهان نیز سه امتیاز را بگیریم تا موقعیت‌مان را در جدول رده‌بندی بهتر کنیم.

او با اشاره به دربی اصفهان که روز جمعه برگزار خواهد شد، عنوان کرد: این درست است که دربی‌های اصفهان هم مثل بقیه دربی‌ها همیشه حساس است، ولی این حساسیت زیاد روی کیفیت مسابقه تأثیر نمی‌گذارد و بازی‌های این دو تیم همیشه جذاب و غیرقابل‌ پیش‌بینی است. این بازی هم حسایت‌های خاص خودش را دارد و دو تیم هم پنج امتیازی هستند و برای برد وارد زمین می‌شوند. دربی اصفهان برای هر دو تیم بازی سختی است، ولی امیدوارم که در نهایت ما برنده شویم. به‌هرحال ذوب‌آهن در این بازی میزبان است و باید از این امتیاز استفاده کرده و در نهایت سه امتیاز را بگیرد.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره تقابل امیر قلعه‌نویی با تیم سابقش اظهار داشت: این تقابل‌ها همیشه در فوتبال وجود دارد. قلعه‌نویی فصل گذشته زحمات زیادی در ذوب‌آهن کشید و حالا در سپاهان مربیگری می‌کند. بازی برابر تیم‌های قلعه‌نویی همیشه سخت است، ولی امیدوارم که در نهایت سه امتیاز را بگیریم و موقعیت‌مان را در جدول بهتر کنیم. الان چهار تیم پنج امتیازی در جدول حضور دارند و ما باید این بازی را ببریم تا از مدعیان بالای جدول عقب نمانیم.

1870

نظرات کاربران
ذوب...سرخ
اره.حسینی .باید برنده شوین....چون بازی با شیشتقلال که جلو برد شما را گرفتن....بازیکنی که تکواندو دان ۷ داره.باید اخراج میشد که نشد.....چون تیم مقابل شیشتقلال بود...
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۹:۰۶
پاسخ
10
14
محمدرضا
حسینی بازیکن آزاد بود کاش استقلال قبل از شروع لیگ میرفت سراغش... البته الان دیگه تیممون کامل کامل فقط اگه بتونیم یه هافبک دفاعی خوب با سبک ابراهیمی از جوانان و استعداد یابی پیدا کنیم عالی میشه.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲:۱۸
پاسخ
13
21
سلیم
تو هر تیمی یک حسینی داریم چه بسا دوتا یا سه تا...اینجوری طرفدار هر تیم فکر کرده حسینی خودشونو گفته :)))
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۲۷
پاسخ
0
45