حسینی: باید کار لخویا را در تهران یکسره کنیم

حسینی: باید کار لخویا را در تهران یکسره کنیم

3534
14:11
24 اردیبهشت 1396
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رفیعی بازیکن حرفه‌ای است و می‌داند تا آخرین روز قراردادش با تلاش حاضر شود و خبر خداحافظی او از بازیکنان به هیچ عنوان صحت ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رفیعی بازیکن حرفه‌ای است و می‌داند تا آخرین روز قراردادش با تلاش حاضر شود و خبر خداحافظی او از بازیکنان به هیچ عنوان صحت ندارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سیدجلال حسینی، در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، بازی با لخویا در لیگ قهرمانان آسیا، مصدومیت کامیابی‌نیا و خداحافظی سروش رفیعی از تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکنان این تیم صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانیم.

* از روز گذشته تمرینات تیم پرسپولیس برای بازی با لخویا آغاز شد. شرایط این تیم را چطور می‌بینی؟

خدا را شکر بعد از چند روز استراحت از دیروز تمرینات‌مان را برای بازی مقابل لخویا آغاز کردیم. به هر حال روزی که ما با الوحده بازی داشتیم روز بزرگی برای فوتبال ماست. 3 تیم ایرانی که از مرحله گروهی صعود کردند روز خوبی را برای فوتبال ایران رقم زدند. باید بگویم که ما در حال حاضر شرایط خوبی داریم اما متاسفانه مصدومیت کمال کامیابی‌نیا ذهن همه ما را درگیر کرده است. نبود او برای ما سخت و سنگین خواهد بود اما به هر حال تمرینات‌مان را برای بازی مقابل لخویا با قدرت پیش می‌بریم. 

* کامیابی‌نیا امسال از ارکان اصلی پرسپولیس در لیگ و صعود در آسیا بود. فکر می‌کنی غیبت او در بازی با لخویا چقدر برای پرسپولیس گران تمام خواهد شد؟

قطعا همین طور است و به نظرم پر کردن جای خالی کمال کامیابی‌نیا سخت‌ترین کار ممکن است و نبود او تاثیرگذار خواهد بود اما قطعا بازیکنان جایگزین تمام تلاش‌شان را خواهند کرد. به هر حال فوتبال همین است و مصدومیت هم دارد اما همه ما برای کمال آرزوی سلامتی داریم و امیدواریم زودتر به پرسپولیس بازگردد.

* خودت سابقه بازی در لیگ قطر را داری. شناختت از تیم لخویا چیست؟

تیم‌های قطری به خصوص تیم‌های بالای جدولی این تیم شرایط متفاوتی نسبت به سایر تیم‌های این کشور دارند. تیم‌هایی مثل الریان، السد، لخویا و الجیش 4 تیم اول قطر هستند که متاسفانه فوتبال را خراب کردند. آنها زیاد بازیکنان قطری ندارند و طبق قانون این کشور می‌توانند 4 بازیکن آمریکای جنوبی یا اروپایی بگیرند و معمولا هم با پول‌های بسیار زیاد و گران بازیکنان با کیفیتی می‌گیرند که این موضوع کار سایر تیم‌ها را سخت می‌کند. از طرف دیگر لخویا شرایط متفاوتی در قطر دارد. چرا که این تیم هر سال یا قهرمان می‌شود یا نائب‌قهرمان و به اعتقادم یکی از سخت‌ترین تیم‌هایی است که با ما بازی خواهد داشت. باید این را بگویم که در همین شرایط کار ما در تهران بسیار مهم و اثرگذار خواهد بود. ما باید در تهران و در مقابل هواداران خودی این بازی که مهمترین بازی سال است را ببریم و قطعا حضور پرشور هواداران در این زمینه به ما کمک زیادی خواهد کرد. باید این را بگویم که بازی در قطر و در آن شرایط آب و هوایی گرم ما کار سختی خواهیم  داشت و باید در تهران کار را تمام کنیم.

* پیش‌بینی خودت از بازی با لخویا چیست؟

قطعا بازیکنان ما انگیزه بسیار زیادی برای این بازی دارند و حضور هواداران هم می‌تواند بازیکنان را بیشتر تهییج کند. نمی‌توان از حالا بازی را پیش‌بینی کرد اما ما از سخت‌ترین گروه بالا آمدیم و باید به مصاف تیمی برویم که بسیار سرمایه‌گذاری کرده است. تیم‌های این مرحله بسیار قدرتمند هستند و کسی نمی‌تواند بازی‌ها را پیش‌بینی کنند اما ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا مقابل هوادارانمان سربلند باشیم و آنها را شاد کنیم.

* گفته می‌شود که ستاره تیم پرسپولیس از بازیکنان این تیم خداحافظی کرده و می‌خواهد به اروپا برود و این خبر اذهان را به سمت سروش رفیعی برده است. به عنوان کاپیتان پرسپولیس چنین چیزی را دیده‌ای؟ 

امکان ندارد چنین خبری درست باشد و سروش رفیعی چنین کاری انجام داده باشد. او با پرسپولیس قرارداد دارد و به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای به این قرارداد پایبند است و می‌داند تا آخرین روزی که قرارداد دارد باید با همه توان تلاش کند. قطعا روزی که قراردادش به اتمام برسد خودش می‌تواند بهترین تصمیم را بگیرد. او اتفاقا در تمرینات جزو بهترین بازیکنان پرسپولیس است که کارایی خوبی هم در بازی‌های ما داشته و کارشناسان و هواداران می‌توانند بهترین نظر را در مورد سروش رفیعی بدهند. 

* با توجه به تحرکات پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات فکر می‌کنی سال آینده هم بتوانید زودتر از موعد قهرمان ایران شوید؟

باور کنید کار سخت است و وقتی هنوز لیگ سال آینده شروع  نشده نمی‌توان درباره آن صحبت کرد. البته تا اینجا بازیکنان خوبی به ما اضافه شده‌اند اما این را باید بگویم شرایط فوتبال همیشه این طور نیست که یک تیم بالا بماند و در فوتبال شاهد هستیم که بالا و پایین زیاد است. 

* شجاع خلیل‌زاده هم به پرسپولیس آمد. نظرت در خصوص جذب این بازیکن چیست؟

باید بگویم که شجاع یکی از بازیکنان شناخته شده و خوب کشور ماست که در تیم‌هایی مثل تراکتورسازی و سپاهان عملکرد خوبی داشته و با تجربه به پرسپولیس آمده است. امیدوارم که او بتواند به ما کمک و با همه وجود در پرسپولیس کار کند. 

* نفت تهران هم که قهرمان جام حذفی شد و این در حالی است که این باشگاه بدهی‌های زیادی به بازیکنانی از قبیل خودت دارد. 

قبل از هر چیز قهرمانی نفت را در جام حذفی به بازیکنان و مربیان این تیم تبریک می‌گویم. قهرمانی نفت هم فقط مختص به بازیکنان و مربیان این تیم است و به هیچ کسی دیگر ارتباط پیدا نمی‌کند. باشگاه نفت اصلا مشخص نیست که چه شرایطی دارد و صاحب آن چه کسی است. یعنی واقعا کسی پیدا نمی‌شود پاسخگوی مشکلات این باشگاه باشد و جوابی به طلبکاران بدهد؟ مگر می‌شود یک تیم این همه بدهی داشته باشد و بعد دوباره یک تیم جدید ببندد و به این تیم جدید هم بدهکار باشد؟الان هم که سهمیه آسیایی گرفتند و مشخص نیست که چه کسی به اینها اجازه فعالیت داده است. 

* اما شایعاتی مبنی بر انحلال باشگاه نفت به گوش می‌رسد. 

این حرف‌ها کدام است؟ تمام این حرف‌ها دروغ محض است. انحلال باشگاه یعنی چه؟ مطمئن باشید 10 روز مانده به مسابقات می‌آیند و می‌گویند با دو بند و تبصره دوباره تیم نفت در لیگ شرکت کند. اینها این کارها را خوب بلد هستند و یاد گرفتند که باید چه کار کنند. هیچ کسی هم در این بین پاسخگو نیست. آنها باید طبق قراردادی که با بازیکنان و مربیان بسته‌اند تا ریال آخر را بپردازند. و اگر این اتفاق رخ نداد باید با آن برخورد کنند.

2051

نظرات کاربران
عُقده ستاره
با اینکه استقلالیم ولی از ته ته ته ته ته ته دل میخوام پرسپولیس لخویا رو بزنه استقلالم العین رو بزنه استقلال خوزستان هم الهلال رو بزنه بیان بالا سهمیه لیگ ایران رو کم نکنن
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۱:۲۵
پاسخ
1
5
پارساپرسپولیسی
امیدوارم لخویاباشکست تهران وترک کند،،،ارتش سرخ آ سیا،
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰:۱۵
پاسخ
1
15
عشق =پرسپولیس +بارسلونا
اگر منظورت 6تقلاله اره پماد نیست گرون شده اما ارتش 40میلیونی سرخ پماد نمی خوایم چون چیزی برا شما ارزو هست برا ما خاطره هست
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱:۳۹
پاسخ
1
13
نادر
تو خیلی از بازیها که تیمهاضد حمله میزنند جای شما خالی هست و بازیکنای دیگر باید جای خالی شما را پر کنند خواهشن شما بچسب به انصاری یا دفاع وسط اگر گل نخوریم مطمعا گل میزنیم تازه گیها بیرانوند هم وا داده باید اطمینان به نفسشو زیادتر کنه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۰:۰۳
پاسخ
0
16
امین
تو تهران یه چهار تا بزنن بازی برگشتم ذخیره هارو بزارن
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۸:۲۵
پاسخ
4
14
amir
مواظب باشید اونا کار شما رو یکسره نکنن
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۵:۲۵
پاسخ
16
3
محمدپارسا
همونجور ک گفتی الریان رو ببریم خخخخخ داداچ توچرا از دست سرورت میسوزی؟ بعد دربی پماد گرون شده میگن 20میلیون هوادارتون زیاد خریدن خخخخخخخخخخ
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۶:۱۶
پاسخ
55
11
حجت
نه فک کنم بعد قهرمانی پرسپولیسو بازی با الوحده پماد گرون شده
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸:۲۹
1
20
علی ابی
اشتر در خواب بیند پنبه دانه....ولشون کن... شانسوپلیس آبروی ایران رو برده...از سوشا بگیر که سوژه شده تا باخت های سنگین به حریفان
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳:۳۰
22
3
Ziba
داداش بحث کری خوندن توی لیگ,با بازی آسیایی فرق داره. وقتی بازیا در داخله باشه کری می خونیم.ولی وقتی بازی آسیایی این نشانه بی غیرتی ماست که برا تیم رقیب آرزو باخت کنیم. حالا هر کی می خواد این و بگه چه طرفدار استقلال یا پرسپولیس.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵:۰۵
1
18
پرسپولیس
میگن منصوریان فعلا تو زمین بازیه مونده بازی ببره یا ببازه از ترس الاهلی و العین شما که اینقد پیگیر اخبار‌سرورت هستی یه ندایی بهش برسون .....
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۹:۰۴
2
19
کسری پرسپولیسی
ماذا فازا؟
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۹:۳۹
1
21
علی
بله باید یکسره کنیم
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳:۰۶
پاسخ
7
68
شهربابک کرمان
پرسپولیس 4لخویا 0العین 2شیشتقلال 0
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴:۵۹
پاسخ
19
77
پرسپولیس
یعنی چقدر آدم باید ........... باشه که آرزوی حذف نماینده کشورشو بکنه واقعا که
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۲:۴۶
1
11
5
لخویا بازی را میبره.. به امید خدا
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۵:۰۷
31
4
خطاب به بالایی
کاملا برعکس گفتی استقلال تهران ۳ العین ۲ رفت و برگشت و در نهایت صعود استقلال تهران به مرحله بعدی.. انشالا.. . شک نکن
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۳۲
20
5
خسته
الهلالی دیگه در کار نیستا!!! اینبار کسی بدادتون نمیرسه خخخخخخخخخ
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۷:۳۴
29
4