حسینی: داوری خیلی بد بود/ از توپ‌جمع‌کن عذرخواهی کردم

حسینی: داوری خیلی بد بود/ از توپ‌جمع‌کن عذرخواهی کردم

7250
00:36
26 اردیبهشت 1397
بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: داور در اعلام پنالتی برای استقلال اشتباه کرد و یک پنالتی صد در صد برای ذوب‌آهن نگرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: داور در اعلام پنالتی برای استقلال اشتباه کرد و یک پنالتی صد در صد برای ذوب‌آهن نگرفت.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا حسینی با ابراز تاسف از باخت 3 بر یک تیمش مقابل استقلال در حضور خبرنگاران گفت: با شایستگی باختیم و حذف شدیم، تمام تلاش‌مان را کردیم تا از این مرحله عبور کنیم اما این اتفاق رخ نداد. به هر حال زندگی ادامه دارد و ما از حالا باید به فکر فصل آینده باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا همبازیانش تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بودند عنوان کرد: نه اینطور نیست ما چند سالی است که با استقلال در آزادی بازی می‌کنیم و اولین بار نبود که در این ورزشگاه به میدان می‌رفتیم. امروز هر دو تیم بازی قشنگی ارائه دادند و ما مستحق برد بودیم، همه تلاش‌مان را کردیم اما در نهایت باختیم، به هر حال زندگی و فوتبال همچنان ادامه داد.

حسینی با اشاره به قضاوت داور مسابقه خاطرنشان کرد: داور بازی قضاوت بدی داشت، داور عمانی کاملا تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بود. در نیمه اول داور خطای 30 درصدی را برای استقلال پنالتی گرفت اما 5 دقیقه بعد به سادگی از خطای صد در صد بازیکن استقلال روی بختیار رحمانی گذشت، در کل داوری ضعیف بود.

بازیکن ذوب‌آهن راجع به موقعیتی که ربیع‌عطایا در دقایق پایانی از دست داد، گفت: به هر حال فوتبال است و از این اتفاقات می‌افتد. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم که از دست رفت. همانطور که گفتم فوتبال ادامه دارد و باید به فکر آینده باشیم.

وی درپایان راجع به درگیری با توپ‌جمع‌کن مسابقه عنوان کرد: در هر صورت هیجان بازی بعضی وقت‌ها باعث می‌شود که آدم کنترل خودش را از دست بدهد، من نسبت به حرکت اشتباه توپ جمع‌کن عکس‌العمل خوبی از خود نشان ندادم به همین خاطر به سمت او رفته و از وی عذرخواهی کردم.

 

1004

نظرات کاربران
محمود
ذوب آهن توبازي رفت با يه پنالتي مفت كه اصلا پنالتي نبود استقلال رو برد و و كلي داوري ها به ضرر استقلال بود.. تو بازي برگشت هم همينطور.. اين ذوب آهني ها چه رويي دارن بخد!!..
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸:۰۸
پاسخ
2
7
رضا
بابا کارشناس استاد کدام پنالتی برای ذوب آهن کدام بازی رو میگی دیشب احتمالا بدلت تو زمین بوده وتو جای دیگه ای بازی میکردی خودت وپنالتی که میگی رو ندیدیم
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۵:۱۱
پاسخ
5
9
per3poli3=6
درجواب Ss باید گقت به یه چشم پزشک خوب مراجعه کن اگه مشکلی نداشتی به یه روانشناس خوب تو همین سایت میتونی اون پنالتی رو جستجو کنی بازیکن ال جزیره کاملا توپ رو با دست گرفت در مورد تکرارشم طبق قوانین دروازه بان باید رو خط بایسته چون فاصله نقطه پنالتی تا خط دروازه سنجیده میشه اگه اینجوری باشه که شما میگین دروازه بانا 3 متر میومدن جلو تا کنترل بهتری رو توپ داشته باشن بهتره یه طرفدار با اطلاعات فوتبالی باشی تا یه طرفداری که فقط از فوتبال کل کل بلد باشی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹:۰۴
پاسخ
10
5
پرسپولیس
باقری مستقیم قرمز داشت
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷:۲۱
پاسخ
18
6
ابی به رنگ اسمان
نمیدونم تصورتون از خطا چیه ولی اینو بگم با بزن زیرش نمیشه زیاد جلو رفت
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۸:۱۰
پاسخ
12
62
Ali
انصافا بازیکن خوبی هست پای چپ عالی ای داره
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۴:۳۴
پاسخ
7
52
اس
داداشم فوتبالم ارزش نداره تو نباید دل یه پسر بچه رو میشکستی امید وارم فصل بعد استقلال ببینمت
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۵:۲۴
پاسخ
18
74
عشق آبی
خجالت بکشید استنلی ۴بار فقط تو این بازی باید اخراج میشد بازی قبلی هم باید اخراج میشد خطاهای ۵۰...۵۰ کلا به نفع ذوب بود با فوتبال پاک دهن خبلیا رو بستیم استقلال تهران سرور پیروزی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۳:۰۲
پاسخ
32
104
Farhad
اگه منم میباختم همین رو می گفتم
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۲:۲۹
پاسخ
21
85
سعید قرمز
حقتون برو بود.ولی قصه نخورید پرسپولیس انتقامتونو میگیره
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۹:۱۸
پاسخ
115
47
Taj Kabir
من یه پرسپولیسیم اما پرسپولیس اگه انتقام گرفتن بلد بود جلوی تیمای دیگه انتقام میگرفت !‌:)
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲:۳۳
2
4
تیـــــم مــــلی 99
پرسپولیسی هستم کار استقلال هم خوب بود داوری هم اثر نداشت منصف باشیم
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷:۵۵
9
30
Ss
داداش پرپرپولیس با داوری اومد بالا. بازی الجزیره و اون پنالتی و داستاناش یادت بیاد. دقیقه 90 با شانس اومدین بالا. پر پر میشین.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۵:۳۸
44
100