حسینی: دیگر کوتاه نمی آیم/ منتظر تصمیم کمیته انضباطی می‌مانیم

حسینی: دیگر کوتاه نمی آیم/ منتظر تصمیم کمیته انضباطی می‌مانیم

45008
00:34
19 مرداد 1397
کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: به پرسپولیسی‌ها توهین شده و منتظر کمیته انضباطی هستیم تا ببینیم چه تصمیمی در این‌باره می‌گیرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: به پرسپولیسی‌ها توهین شده و منتظر کمیته انضباطی هستیم تا ببینیم چه تصمیمی در این‌باره می‌گیرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سید جلال حسینی، در خصوص اتفاقات رخ داده در ورزشگاه غدیر اهواز گفت: همه دیدند که ما در چه شرایطی مقابل حریف بازی کردیم، به ما فقط فحاشی شد و مورد هدف برای پرتاب سنگ قرار گرفتیم. من دیگر کوتاه نمی‌آیم و از حق تیم دفاع می‌کنم. منتظر هستم ببینم کمیته انضباطی در این شرایط چه تصمیمی می‌گیرد. به ما ۹۰ دقیقه توهین شده و باید این مسئله پیگیری شود. قرار نیست که هرکسی خواست فحاشی کند و هیچ اتفاقی هم نیفتد، من این حرف‌ها را می‌زنم و پای آن هم هستم.

کاپیتان تیم پرسپولیس در ادامه افزود: بارها گفته بودم که خیلی‌ها می‌خواهند به تیم ما ضربه بزنند و مهمترین قسمت این است که هواداران ما فریب خوردند و این خوب نیست اما متأسفانه کاری هم نمی‌توان انجام داد.

وی در ادامه گفت: در بازی مقابل استقلال خوزستان شرایط اصلاً نرمال نبود و در این وضعیت نمی‌توانستیم فوتبال بازی کنیم. در این بین متأسفانه هواداران ما فریب خوردند و کاری هم نمی‌شود کرد. متأسفانه اتفاقاتی رخ داده که از ماست که بر ماست و همین مسائل به ما ضربه می‌زند.

حسینی افزود: فوتبال را کسانی اداره می‌کنند که امنیت انسان‌ها برایشان مهم نبود و هیچ مسئله‌ای در این بین برایشان اهمیت نداشت.

۲۰۵۱

 

نظرات کاربران
Amir
بس کن اقای حسینی تو بازی قبلی وقتی هواداراتون ریختن رو سر هوادارای فولاد چرا چیزی نگفتید چیزی که عوض داره گله نداره کلا شماها تو تمام شهر ها مشکل دارین ایراد از اونا نیست ایراد از خودتونه
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴:۰۶
پاسخ
3
19
امین
سلام. پیشنهاد کسر امتیاز از تیمهای متخلف مثل استقلال خوزستان و مشابه این تیمها، نتیجه بهتری از بازی بدون تماشاگر دارد. چون اساسا این تیمها فقط جلوی پرسپولیس طرفدار دارند و در بقیه بازیها عملا بدون تماشاگرند. اگر اینها بدونند که تک امتیازی که به هر قیمتی گرفتند کسر میشه هیچگاه اجازه نمیدن این کارها انجام بدند. ممنون
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲:۱۲
پاسخ
19
3
ایرانی
سید جلال جان اگر در بازی قبلی تون به توهین های نژادی هوادارهای خودتون اعتراض میکردی، الان هم حرفت عادلانه بود. انتظار نداری که یکی بهش توهین بشه بعد بازی بعدی با گل و شیرینی بیاد استقبالتون.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۲۵
پاسخ
5
23
سید
خود سید جلال به خاطر این تهمت باید بره کمیته انظباطی و از هر فعالیت فوتبالی محروم بشه "فوتبال را کسانی اداره می‌کنند که امنیت انسان‌ها برایشان مهم نبود"
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸:۲۶
پاسخ
10
19
کاج
سید جلال باعث حسرت اسدقلالی شده که این همه کامنت میزارن
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷:۲۴
پاسخ
23
8
آرش آبي
آقاي حسيني هر بازي كه شما برگزار كرديد هوادارنتون بدترين ناسزاها را نثار استقلاليها كردن تا جايي كه فرشاد احمدزاده لذت ميبرد از سرودن شعر حمله حمله حمله... چرا آن موقع رگ غيرتتان به جوش نيامد؟؟؟ حالا جواب تمام رفتارتان را بايد پس بگيريد و جاي گله گذاري نيست
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۵:۲۰
پاسخ
8
19
تیراختورچی مسوت
اول رو تماشاگران خودتون کار کنین که ورزشگاه رو محل تخلیه عقده‌های نژادی نکنند تا شهرستان‌ها هم احترام ببینند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۰:۵۲
پاسخ
8
27
۷تراختور
پارو پیش گذاشتن و پس نیفتن هم مد شده، شما با هوادارای محترمتون یه جلسه بزار اول و در رابطه با رسم مهمان نوازی و احترام متقابل یه صحبتی داشته باش، کوتاهم نیا اصلا.... ادمین مخلصم
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۹:۳۰
پاسخ
6
24
غول بزرگ ایران تاج کبیر اسیا
سید جان همیشه برات احترام قائل بودم و هستم.ضمنا اتفاقات اهواز کاملا محکوم و زشت هستش.اما اقا سید همیشه میگن با هر دست بدی با همون دست میگیری.بجای شکایت از اهواز بفکر لیدرهای تیمتون باشید که تو تهران بدجوری دارن خراب کاری میکنن.امیدوارم امروز تو آزادی شاهد صحنه های بدی نباشیم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۴:۴۱
پاسخ
6
25
ایدا سادات 25بهمن 1380
باید میزبانی ازشون بگیرن
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷:۳۳
پاسخ
19
7
بهروز
اول باید خودتون محرومیت رو نوش جان کنید!!!!!
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۵:۳۴
پاسخ
6
23
فرهاد صادقی
فقط متاسفم برای اون دسته از ادما که برای منافع خودشون مردم رو به جون هم میندازن بیایید ساده نباشیم
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۵:۲۷
پاسخ
4
16
جعلپولیس
قبل ازاینکه هوادارانتون توهین نژادی کنند باید فکر اینجاشو میکردی
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۵:۱۷
پاسخ
7
34
سوپر من ولی از نوع سالمندان
شما وقت خداحافظی کردنته آقای سوپر من باید تشریف ببرید خونه و استراحت کنید چون خیلی سوتی میدین متاسفانه
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۵:۰۴
پاسخ
18
24
عشق آبی
من فقط منتظر حکم شعار های نژاد پرستانه هستم
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۰:۴۲
پاسخ
4
32