حسینی: سفر تاج به اتریش برای بازی با مالت نبود

حسینی: سفر تاج به اتریش برای بازی با مالت نبود

3413
13:27
14 خرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره سفر رئیس این فدراسیون به اتریش توضیحاتی را ارائه کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره سفر رئیس این فدراسیون به اتریش توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش وبسایت نود ، امیرحسین حسینی در مورد سفر مهدی تاج به اتریش اظهار داشت: در یکی از سایت‌های خبری آمده بود که در سفر مهدی تاج به اتریش، مدیر ایتالیایی شرکت جیووا، اسپانسر البسه تیم ملی همراه رئیس فدراسیون بوده است تا مقدمات لازم را برای بازی دوستانه تیم ملی ایران مقابل مالت فراهم آورد. در توضیح باید بگویم که مدیر ایتالیایی شرکت جیووا همراه تاج نبوده و هیچ مذاکره‌ای هم برای بازی تدارکاتی برابر مالت انجام نشده است.

وی در ادامه افزود: فدراسیون فوتبال به‌خصوص مهدی تاج با همکاری و نظر کارلوس کی‌روش به‌دنبال دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی است تا آن را به سرانجام برساند، اما به‌هیچ عنوان بازی با مالت نه مطرح بوده و نه صحبتی در این مورد شده است. برنامه‌ریزی برای تیم‌های ملی همیشه جزو موضوعات و دغدغه‌های اصلی فدراسیون فوتبال بوده، اما صحبتی در خصوص دیدار مقابل مالت مطرح نشده است.

مدیرروابط عمومی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: همان‌طور که در هفته جاری در سایت فدراسیون فوتبال عنوان شد، سفر تاج به اتریش به‌دنبال دعوت رئیس فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی بود تا برنامه‌ها و اهداف خود را برای حضور در هیئت رئیسه فیفا توضیح بدهد، چرا که او از ما و دیگر کشورها درخواست حمایت داشته است. در این سفر مذاکرات خوبی با رئیس فدراسیون کره جنوبی انجام شد، اما به‌هیچ عنوان موضوع دیدار با تیم ملی مالت مطرح نبود و مدیر شرکت جیووا نیز تاج همراهی نمی‌کرد.

 

2020

نظرات کاربران