حسینی: مخالف کمک به استراماچونی نیستیم اما صحبت در مورد ما اشتباه است/ هیئت مدیره بیشتر تلاش کند

حسینی: مخالف کمک به استراماچونی نیستیم اما صحبت در مورد ما اشتباه است/ هیئت مدیره بیشتر تلاش کند

3394
18:01
23 آذر 1398
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که آنها مخالف کمک کردن برای بازگرداندن استراماچونی نیستند، اما صحبت کردن در مورد پرسپولیس اشتباه است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، سیدجلال حسینی پس از برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا در دیدار خارج از خانه در ورزشگاه شهدای شهر قدس گفت: امکانات و شرایط زمین در حد صفر است. وضعیت چمن افتضاح بود، اما با همین شرایط توانستیم سه امتیاز خوب بگیریم مقابل تیمی جوان که ابراهیم صادقی به خوبی ساخته است. کارمان سخت بود، اما با این فاصله بازی‌ها و فشردگی برنامه سه امتیاز خوب گرفتیم.

وی در خصوص اینکه مشکلات مالی پرسپولیسی‌ها و اینکه گفته می‌شود بازیکنان این تیم مشکلات را تحمل می‌کنند، گفت: ما همه چیز را گفته‌ایم. از سال گذشته و حتی امسال طلب داریم. آقای انصاری‌فرد هم درست گفت و هیئت مدیره باید تلاش کند.

مدافع پرسپولیس در واکنش به اینکه برخی کمک‌ها برای بازگشت استراماچونی به نیمکت استقلال شده ئ علیرضا بیرانوند هم واکنشی در این باره داشت و نظر او به عنوان کاپیتان پرسپولیس چیست، خاطرنشان کرد: مخالف این نیستیم و باید کمک شود. یک مربی خوب آمده و تلاش می‌کند، اما اینکه در مورد ما صحبت کنند، اشتباه است. ما هم مشکلات داریم و خود من از فصل گذشته طلب دارم، اما کسی در این باره حرفی نمی‌زند. ما مخالف کمک کسی نیستیم.

حسینی درباره عملکرد هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مردم باید در این خصوص صحبت کنند نه ما. مردم ما بهترین تصمیم‌گیرنده هستند و آنها بهترین قضاوت را می‌کنند و خودشان را می‌دانند.

وی در مورد اینکه بازیکنان تا چه زمانی مشکلات مالی را تحمل می‌کنند، تأکید کرد: هیئت مدیره باید تلاش خود را بیشتر کند نه اینکه فقط بخواهد بایستد و نگاه کند یا اینکه دنبال این باشند بازیکنان تصمیم اشتباه بگیرند. ما در کورس هستیم مانند سایر مدعیان و کار خودمان را می‌کنیم و آنها هم باید تلاش کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه به نظر می‌رسد پرسپولیس خیالش از دروازه راحت است و حتی اگر روزی علیرضا بیرانوند آماده نباشد رادوشوویچ می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد، گفت: بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیاست و مشکلی هم نیست. کمی درد از ناحیه کشاله داشت و چیزی نیست. بوژیدار هم چند سال کنار ما بوده و همه چیز را به خوبی می‌داند. با این حال شما نمی‌توانید بگویید بیرانوند آماده نیست و او صد درصد بهترین است.

نظرات کاربران
عدالتم ارزوست
حتی گلر ذخیرشون چند ساله باهاشونه و به دلار میگیره , ولی استقلال ستاره هاشو بیشتر از یه نیم فصل نمیتونه داشته باشه.
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹:۳۱
پاسخ
19
4
محسن
اصلا چکاره ایی که بخوای موافق یا مخالف باشی...فوتبال مملکت شده جولانگاه شما ها ...از اون طرفم یه مشت مدیر غیر فوتبالی مسوولیت ناپذیر دروغگو دارن استقلالو نابود میکنن فقط چون پرسپولیس نباید جا بمونه از حمایت های علنی
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷:۲۹
پاسخ
19
6
نیما تاجی
انصافا به عنوان یک استقلالی لذت بردم از طرز صحبت همراه با احترام کاپیتان سید جلال. اگه همیشه کاپیتانها اینجوری هوای رقیب رو داشته باشن کی بدش میاد آخه؟ ای ول داری سید
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۲:۲۶
پاسخ
14
30
جلیل
خواهشا زود استراماهوچی رو برگردونید تا بیشتر از از این قضیه بقیه تیمها متضرر نشند و تاوانشو پس ندن
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲:۴۶
پاسخ
8
25
حسام
صحبتی که ما می کنیم اینه که همونطور که عرب را سریع عوض کردند فتحی هم باید خیلی زودتر از اینا عوض میشد و این مشکلاتی که الان داریم به خاطر ضعف مدیریت فتحی و دوستانش بوده .وزارت باید خیلی زودتر فتحی را برکنار میکرد و همونطور که برای پرسپولیس عمل کرد برای ما هم یه مدیر استقلالی خوب میاورد.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳:۱۶
پاسخ
6
19
قرمزم رو عشقه
سید جان یه نعمته تو تیم یه بزرگ و یه رهبر مثل اون برای هر تیمی الزامیه اگر دقت کنین تویه 10 سال اخیر 7 بار قهرمان لیگ شده یعنی تو هر تیمی بوده اون تیم قهرمان شده که این نشون دهنده تاثیر مثبت سید باتعبه
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷:۰۲
پاسخ
18
24
امیرعلی پرسپولیسی
آقاسید ماهوادارا منکراین نیستیم علی بیرو آماده نیست ولی خداوکیلی این چندهفته علی بیرو گلهایی خورده که نباید میخورد ماهمه هوادارای پرسپولیس تااخرحمایتش میکنیم ولی خب علی بیرو باید تلاشش بیشترکنه ادمین خسته نباشی بچاپ.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۳:۵۲
پاسخ
5
19
شازده آبی
حالا ک پروندنش میگه دوس دارم کمک کنیم، هوچیگری رو خوب بلدین. از دشمنای فرضی هم خبری هست؟ لطفا درباره باشگاه «مردمی» استقلال اظهار نظر نکنین. مچکرم
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸:۱۹
پاسخ
23
7
سالار
زنده باد سید با تعصب ولی باید مربی به افراد مثل عالیشاه و نعتی و عبدی هم بازی بده که نگیزه بالایی برای درخشش دارند.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲:۴۲
پاسخ
5
10
......
آسونترین راه برای پوشاندن ضعف ها انداختن تقصیر ها گردن دیگری هست و یه دلیل دیگه هم که استقلالی ها درگیر پرسپولیس هستند موفقیت های پرسپولیس هستش میگن وقتی نمیتونی به یه نفر برسی یا توانش رو نداری موفقیت هاش رو کوچیک جلوه بده دقیقا دوکاری که استقلالی ها تو این چند سال کردن به جای اینکه به تیمشون برسند به فکر پرسپولیس هستند وقتی اون سال پرسپولیس قهرمان نشد و استقلال خوزستان با تفاضل گل قهرمان شد استقلالی ها گفتند استقلال خوزستان شعبه دوم استقلال و پرسپولیسی ها رو مسخره کردند ولی ما اون سال از اشتباهاتمون درس گرفتیم و تو این 4 سال شدیم بهترین تیم ایران همه ی آمار هامون هم به این ادعای ما صحه میزارن
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۰:۴۲
پاسخ
5
18