حسینی: نمی‌دانم چرا نفت طلب ما را نمی‌دهد/ بازی اول همیشه سنگین است

حسینی: نمی‌دانم چرا نفت طلب ما را نمی‌دهد/ بازی اول همیشه سنگین است

2334
00:02
06 مرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: حدود 90 درصد قرارداد از نفتی‌ها طلب دارم و نمی‌دانم چرا پول ما را نمی‌دهند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: حدود 90 درصد قرارداد از نفتی‌ها طلب دارم و نمی‌دانم چرا پول ما را نمی‌دهند.

به گزارش وبسایت نود، سیدجلال حسینی پس از برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: بازی خوبی بود همه بچه‌ها تلاش خودشان را کردند. همیشه بازی اول برای همه تیم‌ها سنگین است. نام من در لیست بازی بود اما مجبور شدم به تلویزیون بروم و زود برگشتم.

وی در مورد مسائل مالی، گفت: امیدوارم مشکلات مالی هر چه زودتر حل شود، شنیده‌ام که نفتی‌ها پول گرفتند و از این بابت خوشحالم فقط نمی‌دانم چرا طلب ما را نمی‌دهند. من حدود 90 درصد قراردادم را طلبکار هستم.

حسینی در پایان، گفت: از گلزنی وحید امیری در این بازی خیلی خوشحال شدم، تیم‌ ما تازه از بدنسازی خارج شده و به همین دلیل یک مقدار بدن‌ها سنگین است.

 

 

2020

نظرات کاربران
نادر
نفت امسال 25 در صد از 10 درصد بدهکاری اعلام شده را باید بدهد که شاید چکش پاس شده احتمالا بابت بدهی زمین بود دیگر پولی ندارد که بدهد بروید در فدراسیون بشینید که چه اشخاصی با یک تلفن تیم را اینور و انور میکنند
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۳:۰۲
پاسخ
0
0
قرمزته
تیمی که توی دو ماه قهرمان دو جام میشه یا آسیا میره بالا یا توی همین بازی با اینکه ده نفره بود دو بر صفر بدون هیچ حمله خطرناکی لیگ رو شروع میکنه چه تیمیه! چه تیمی داریم امسال
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۲:۴۲
پاسخ
8
48
امیدوحیدیفر
والا شما که داوران بهتون کمک میکنه گل افسایدرودرست میگیره بازی سنگین مگه دارین؟
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۳:۳۰
پاسخ
61
11
زانیار
6تقلالی یک پنالتی واسمون نگرفتن
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۷:۵۸
8
48
حجت
جناب امیدوحیدیفر نازنین : اینقدر خوشحالم که شما ناراحتین !! اصلا ناراحتی و سوختن شیشتاییها ، مکمل برد پرسپولیسه
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۸:۰۲
10
59