حسین ترابپور: حسینی با شایستگی رکورد بیرانوند را شکست

حسین ترابپور: حسینی با شایستگی رکورد بیرانوند را شکست

5543
14:14
16 دی 1396
مربی پیشین آبی پوشان گفت: استقلال گام به گام بهتر شده و تغییرات مثبت در این تیم کاملا مشهود است و نظم خط دفاعی این تیم در لیگ حرف اول را می‌زند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی پیشین آبی پوشان گفت: استقلال گام به گام بهتر شده و تغییرات مثبت در این تیم کاملا مشهود است و نظم خط دفاعی این تیم در لیگ حرف اول را می‌زند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، حسین ترابپور در خصوص دیدار آبی پوشان مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. علیرغم این که هر دو تیم موقعیت های خوبی را روی دروازه هم خلق کردند و به گل نرسیدند، اما به نظر من نتیجه مساوی عادلانه ترین نتیجه ای بود که در این بازی به دست آمد.

مربی پیشین دروازه بانی آبی پوشان در خصوص عملکرد حسینی و رکورد شکنی وی در این دیدار بیان داشت: قبل از هر چیز این را بگویم که بسیار خوشحالم که حسینی به رکورد طولانی ترین دقایق گل نخوردن متوالی در لیگ برتر رسید و این رکورد را به نام استقلال کرد. امیدوارم که او حالا حالا ها گل نخورد و این رکورد را دست نیافتنی تر کند. حسینی در بازی های سختی موفق به کلین شیت شد و با شایستگی دست به این رکورد شکنی زد.

ترابپور در ادامه افزود: حسینی مسیر پیشرفت و پله های ترقی را خیلی تند و سریع پیمود و حالا بی تردید یکی از دروازه بانان خیلی خوب فوتبال ایران است که حداقل سزاواری اش این است که توسط کی روش به تیم ملی دعوت شود. در بدترین حالت هم نمی توان حسینی را بین سه دروازه بان برتر حال حاضر ایران ندانست. در شرایط عادی او باید مسافر روسیه باشد.

وی افزود: در پیشرفت حسینی دو عامل بسیار مهم است. یکی داشتن یک مربی خوب دروازه بانی که قطعا روی عملکرد این دروازه بان بسیار موثر بوده و دوم حضور یک رقیب خیلی خوب به نام سید مهدی رحمتی در کنار او. رحمتی هنوز هم یکی از بهترین دروازه بانان ایران است و حضور در کنار او می تواند انگیزه های هر دروازه بانی را بالا ببرد. اتفاقی که برای حسینی هم افتاد. نمی توان از حضور رحمتی در مسیر پیشرفت حسینی به راحتی گذشت.

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه خاطرنشان ساخت: امیدوارم استقلال در همین مسیری که قرار گرفته گام بردارد و در لیگ هم بتواند چهره یک مدعی قهرمانی را به خود بگیرد. ضمن این که این تیم باید خودش را برای مسابقات لیگ قهرمانی آسیا هم تجهیز کرده و بتواند با بهترین شرایط در این مسابقات حضور یابد. 

 

2051

نظرات کاربران
محمدپارسا
13بازی 9 کلین شیت ک گل های خوردشم بخاطر پنالتی بوده البته یکیشم جلو پارس گرفت ولی توپ برگشتی گل شد بیرانوند بخاطر دفاعشونه ک کلین شیت میکنه وگرنه یه توپ رد شه(مثل بازی فولاد)سوتی هاش رو میشه خودشونم میدونن ولی حسینی هربازی 4.5تا سیو فوق العاده داره سیو جلو شوت های کرار یه طرف دبل سیو دیروزش جلو تراختور یه طرف
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۳:۳۶
پاسخ
2
50
ساناز
هزار ماشاالله به سید حسینی مون...
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶:۳۴
2
28
Esan
پرسپولیسیم ولی از این پسر خیلی خوشم میاد.امیدوارم تیم ملی ثابت بشه
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۵:۴۳
پاسخ
3
58
ابراهیم کارگر :
بترکه چشم حسود
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۸:۴۳
پاسخ
4
47