حسین فرکی: امیدواریم تیم ملی بعد از ۴۰ سال به مردم کادو بدهد

حسین فرکی: امیدواریم تیم ملی بعد از ۴۰ سال به مردم کادو بدهد

563
12:58
14 دی 1397
حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: هرچند که از فوتبال دور نبودم و مسابقات و اتفاقات آن را خوب دنبال کردم، ولی باید زمان بگذرد تا درباره آینده پیکان صحبت کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، حسین فرکی درباره مراسم تقدیر از مربیان برتر سال 96 اظهار داشت: ما به عنوان میزبان در این مراسم بودیم و در هیئت مدیره کانون مربیان در خدمت مربیان فوتبال کشورمان هستیم و امروز هم مراسمی طبق روال هر سال برگزار شد تا از کسانی که در سطح کشور در بخش بانوان و آقایان در فوتبال تلاش می‌کنند، تقدیر و تشکر شود. خوشحال شدیم که این اتفاق با حضور وزیر ورزش و جوانان، نماینده مجلس و کلیه پیشکسوتان برگزار شد و یک جمع فوتبالی و خوب بود که امیدواریم این نوع مراسم‌ها که برگزار می‌شود انگیزه‌ای شود برای دوستانی که در سطح کشور فعالیت می‌کنند تا اطمینان داشته باشند که زحمات‌شان دیده و یک جایی به لحاظ معنوی ارزش‌گذاری می‌شود. امیدوارم این روند هر سال بهتر و بهتر با کمک وزارت ورزش و هیئت مدیره کانون مربیان برگزار شود.

وی درباره حضور مجددش در لیگ برتر به عنوان سرمربی پیکان عنوان کرد: من 40 سال است در فوتبال حضور دارم و مدتی استراحت کردم. امسال هم از ابتدای فصل آمادگی حضور در لیگ را داشتم، ولی پیشنهاد مناسبی نبود که بخواهم کار کنم. پیشنهاد پیکان را بررسی کردم و بعد از آن قبول مسئولیت کردم تا فعالیتم را بعد از اینکه دو قهرمانی در لیگ داشتم و البته درخواست دوستانی که علاقه‌ داشتند به لیگ برگردم، ادامه دهم. امیدوارم روند خوبی در ادامه با کمک همکاران و باشگاه داشته باشیم. البته پیش‌بینی از شرایط و آینده پیکان زود است، هرچند که از فوتبال دور نبودم و مسابقات و اتفاقات آن را خوب دنبال کردم، ولی باید زمان بگذرد تا درباره آینده پیکان صحبت کنیم. 

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره این موضوع که ابتدا صحبت از حضور نکونام در پیکان بود ولی شما به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شدید، گفت: این موضوع را باشگاه باید پاسخگو باشد و قسمت این بود که من به پیکان بروم. 

فرکی درباره حضور ایران در جام ملت‌های آسیا و انتظار قهرمانی در این مسابقات تصریح کرد: با توجه به حضور تیم ملی در جام جهانی و بازیکنانی که در اختیار داریم و حتی بازیکنانی که از لیست تیم حذف شدند، قطعاً شایستگی قهرمانی را داریم. امیدواریم که بعد از 40 سال در این مقطع این کادو را به هممیهنان عزیزمان بدهند و بتوانیم برای چهارمین بار قهرمانی را کسب کنیم، هرچند که در دوره‌های گذشته هم شایستگی داشتیم، ولی این اتفاق نیفتاده است. ما این توانایی را داریم که با پیروزی مقابل رقبای‌مان قهرمان شویم.

1004

نظرات کاربران
reza
ماهم امیدواریم بعد یک قرن پیکان رو اسیایی کنی طرفدارا هدیه بدی ....
۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸:۰۵
پاسخ
2
9