حسین فرکی: سایپا تیم بدون حاشیه‌ای است

حسین فرکی: سایپا تیم بدون حاشیه‌ای است

962
16:13
05 تیر 1395
سرمربی تیم فوتبال سایپا بعد از عقد قرارداد رسمی خود با سایپا در هیات فوتبال استان تهران گفت: سایپا مجموعه بدون حاشیه ای است و به حضور در این تیم افتخار می کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا بعد از عقد قرارداد رسمی خود با سایپا در هیات فوتبال استان تهران گفت: سایپا مجموعه بدون حاشیه ای است و به حضور در این تیم افتخار می کنم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، حسین فرکی در خصوص عقد قرارداد خود با باشگاه سایپا گفت: بعنوان نخستین تیم قرارداد خود را ثبت کردیم. با توجه به اینکه سایپا مجوعه ای بدون حاشیه است و سوابق خوبی دارد بسیار خوشحالم و به آن افتخار می کنم.

وی اضافه کرد: رسمیت این افتخار این است که امروز در هیات فوتبال استان تهران حضور پیدا کردیم و قرارداد رسمی خود را ثبت کردیم.

سرمربی سایپا در پاسخ به این سوال که آیا از نفرات جذب شده راضی هستید، گفت: بهرحال از عقد قرارداد نفرات تا اینجای کار راضی هستیم ولی هنوز وضعیت دو سه بازیکن دیگر مشخص نیست ولی اکثریت بازیکنان را ترکیب یاران گذاشته و جوانان زیر ۲۳ سال خود سایپا تشکیل می دهند.

وی ادامه داد: ما کوروشی و لطفی را از نفت تهران جذب کردیم و امیدوارم که سال خوبی را با سایپا تجربه کنم. منتظر تکلیف دو سه بازیکن دیگر هستیم چرا که هنوز فصل نقل و انتقال تمام نشده و فرصت جذب بازیکن وجود دارد.

 

2051

نظرات کاربران