حسین ماهینی رکورددار لیگ قهرمانان آسیا

حسین ماهینی رکورددار لیگ قهرمانان آسیا

22555
17:24
27 شهریور 1397
با صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی، حسین ماهینی به اولین بازیکن ایرانی تبدیل شد که 3 دوره در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا حاضر شده است

وبسایت رسمی برنامه نود - با صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی، حسین ماهینی به اولین بازیکن ایرانی تبدیل شد که 3 دوره در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا حاضر شده است.

به گزارش وب سایت نود، هرچند حسین ماهینی به دلیل مصدومیت موفق به پایان رساندن بازی برابر الدحیل نشد ولی پرسپولیس با یک بازگشت رویایی مجوز صعود به نیمه نهایی را به دست آورد و با این موفقیت کاپیتان دوم پرسپولیس تنها بازیکن ایرانی خواهد بود که 3 بار در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا حاضر خواهد بود.

این بازیکن اولین بار با ذوب آهن در فصل 2010 به نیمه نهایی راه یافت و در فصل 2017 نیز با پرسپولیس این افتخار را تکرار کرد و این فصل سومین نیمه نهایی را تجربه خواهد کرد.محسن مسلمان که در مرحله گروهی این فصل برای پرسپولیس بازی کرد در صورتیکه در این تیم باقی می ماند شرایط مشابه ماهینی داشت. مسلمان در ذوب آهن و پرسپولیس با ماهینی همبازی بود.محمد قاضی و فرهاد مجیدی از جمله دیگر بازیکنانی هستند که 2 بار در نیمه نهایی حاضر بودند.

حسین ماهینی در 2 حضور قبلی در نیمه نهایی یک بار به فینال صعود کرده و یک حذف شده و باید چه سرنوشتی در انتظار سومین نیمه نهایی این بازیکن خواهد بود.

60610

نظرات کاربران
زانیار
ممنونم اقای ماهینی که با مصدومیتت بازی کردی
۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱:۰۱
پاسخ
4
124
قرمزم رو عشقه
بازم صعود میگن تا 3 نشه بازی نشه الان بار سوم هست و نوبت چشیدن طعم قهرمانی توسط ماهینی و پرسپولیس
۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱:۱۳
پاسخ
4
180
Negar
وای حرف از رکورد میزنن دیده خسته میشیم.آخه چقد ما رکورد بزنیم و ادعاش بمونه واسه ششتقلالیا.چقد ما ببریم.ما اگر تو آسیا اولم بشیم بازم ادعاشون کم نمیشه.
۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۵۷
پاسخ
10
179