حضور بشار مقابل سایپا در هاله ای از ابهام

حضور بشار مقابل سایپا در هاله ای از ابهام

8574
14:48
05 فروردین 1397
بازیکن عراقی تیم پرسپولیس به احتمال فراوان بازی با سایپا را از دست خواهد داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن عراقی تیم پرسپولیس به احتمال فراوان بازی با سایپا را از دست خواهد داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، تیم فوتبال پرسپولیس در اولین دیدار رسمی خود در سال 1397 روز نهم فروردین ماه به مصاف تیم سایپا خواهد رفت.

این در حالی است که ۳ ملی‌پوش تیم پرسپولیس که همراه با تیم ملی در اردوی اتریش هستند به احتمال فراوان این بازی را از دست خواهند داد چرا که تیم ملی ۸ فروردین به تهران باز خواهد گشت.

از طرف دیگر بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس هم این روزها همراه با تیم ملی کشورش در اردو به سر می‌برد و به احتمال فراوان ۹ فروردین به تهران باز خواهد گشت و به همین دلیل به احتمال فراوان این بازیکن عراقی هم بازی با سایپا را از دست خواهد داد.

 

1004

نظرات کاربران
یه پرسپولیسی
این کجا سروش کجا من ک ازش،چیزی ندیدم الکی اینقد گندش نکنین
۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۵:۰۶
پاسخ
58
8
ميلاد
اين رسن بازيكن خيلي خوبيه ،،، متاسفانه يا نيست يا خيلي كم بازي ميكنه
۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۸:۲۱
پاسخ
3
52
پسر پرسپولیسی
واقعا راست میگی اقا امیر حیف بازیسازان تیم نیمکت نشنین باشن، بعد ماهینی تو ترکیب باشه...
۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۰۸
پاسخ
7
50
amir
از روزی که جلو الهلال باختیم برانکو کمی محطاط تر شده و با دوتا هافبک دفاعی بازی میکنه و بشار که بازیسازه گوشه ها بازی میکنه و نتونسته خوب خودشو نشون بده و جدیدا هم برانکو بازیسازاشو بازی نمیده وگرنه بشار بهترین گزینه برای جانشینی مسلمانه از سروشم بهتره کاش بشه ترکیبو مثه پارسال بچینه و مسلمانو بشارو با هم ببینیم تو ترکیب بر عکس حرفایه بعضیا مکمله همن بشار دریبل زن و استاد پاسای کوتاه و سرعتی و مسلمانم استاده پاسای بلنده و هر دوتام خوب یک دو میکنن..واقا این همه هافبک خوب داریم بعد مربیمون همشونو گذاشته نیمکت دفاعا مجبورن بزنن زیرش و هافبکا از بازی خارج میشن
۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶:۴۶
پاسخ
5
96