حضور فرهاد مجیدی در کمیته ملی المپیک

حضور فرهاد مجیدی در کمیته ملی المپیک

4546
11:47
22 خرداد 1398
فرهاد مجیدی در نشست صمیمی پیشکسوتان ورزش حاضر شد و رابطه گرمی هم با صالحی امیری داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، در مراسم نشست صمیمی پیشکسوتان ورزش با سید حسن خمینی و مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، فرهاد مجیدی هم حضور داشت.
این در حالی است که وقتی اعلام شد مجیدی سرمربی تیم ملی امید است مسئولان کمیته ملی المپیک به روند انتخاب او و در جریان نبودن وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک اعتراض کردند، اما اکنون به نظر می‌رسد این مسئله حل شده است و مجیدی امروز در کمیته ملی المپیک حاضر شد.
در جریان این دیدار صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در زمان بازدید موزه توسط سید حسن خمینی، فرهاد مجیدی را به اسم کوچک صدا کرد و از او خواست آنها را همراهی کند.
به این ترتیب به نظر می‌رسد در جلسه روز شنبه سرمربیگری مجیدی توسط ستاد عالی بازی‌های المپیک تایید شود.

2051

نظرات کاربران
صدیق قاسمی
تیم امید چهل ساله نرفته المپیک اینبار هم رو شاخشه.مجیدی دنبال یه نیمکت میگشت که پیدا کرد.وگرنه مربی که هیچ سابقه و رزومه اَی جز نیم فصل دستیاری نداره ..... خدا اخر و عاقبت فوتبالمون به خیر کنه با أین انتخاب
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱:۴۰
پاسخ
5
4
راحیل
مجیدی الان نماینده ۸۰ میلیون ایرانی هست فقط باید حمایت و تقویت بشه
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷:۱۲
پاسخ
6
25
عشقممم نیمار
شا_فرهاد برگرد عشق_تقلال چون رحمتی رفت :-) تیم امید شانسی برای صعود نداره ..با مربیگری در تیم امید ..و‌خدایی نکرده صعود نکردندب المپیک ..فقط اعتبار خودتو‌ زیر سوال میبری و احتمال سوختنت در فوتبالمون ..خیلیه :-P پ از تیم امیدکناره بگیر و‌برگرد عشق_تقلال دستیار استراشاه شو شا_فرهاد :-)
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۴۱
پاسخ
15
11
هوادار
خدایش ایشون هنوزم براتون اعتبار داره؟؟؟ شماها خیلی اسطوره ندیده اید بابا بخدا دیگه
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰:۲۲
2
2
حسام
حالا که انتخاب شده باید ازش حمایت بشه تا موفق بشه.این خیلی خوبه که این نسل وارد کار مربیگری شدند.اتفاقا ارتباط خوبی هم می تونه با جوونا برقرار کنه.حمایت بشه ان شالله به المپیک هم خواهیم رفت.تو این سن مسایل روحی و انگیزشی نقش مهمی داره.امیدوارم در راهیابی به المپیک موفق باشیم.
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴:۳۹
پاسخ
7
35
ARYOBARZAN
کاش کمیته المپیک به فرهاد ایراد بگیره و فرهاد برگرده استقلال
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶:۴۵
3
14
رضا
وقتی سر نخواستنش دعواست اینجور کارا شانش رو پایین میاره. در ضمن اینا اگه میخواستن مربی جوون انتخاب کنن حداقل بختیاری زاده یا شاهرودی رو انتخاب میکردن که یه مدت با این تیم کار کرده بودن و شناخت بهتری از تیم داشتن نه یه نفر خارج از تیم.
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۵۲
پاسخ
21
20
هوادار
خوب خداروشکر حل شد و به قهرمانی المپیک باید فکر کنیم
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳:۰۲
پاسخ
12
25