حضور قدوس در آزمایش‌های پزشکی باشگاه آمیان فرانسه/ باشگاه اوئسکا: قدوس بازیکن ماست!

حضور قدوس در آزمایش‌های پزشکی باشگاه آمیان فرانسه/ باشگاه اوئسکا: قدوس بازیکن ماست!

4097
20:49
01 شهریور 1397
ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال اوسترشوندس سوئد به صورت رسمی در آزمایش‌های پزشکی باشگاه آمیان فرانسه شرکت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال اوسترشوندس سوئد به صورت رسمی در آزمایش‌های پزشکی باشگاه آمیان فرانسه شرکت کرد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت RMS فرانسه، سامان قدوس، مهاجم ایرانی تیم اوسترشوندس سوئد که امروز (پنجشنبه) به فرانسه سفر کرده است، برای شرکت در آزمایش‌های پزشکی وارد باشگاه آمیان شد.

طبق اعلام این رسانه فرانسوی پس از پایان آزمایش‌های پزشکی انتظار می‌رود سامان قدوس به صورت رسمی قراردادش را با باشگاه آمیان منعقد کند. ارزش این قرارداد چهار میلیون یورو به اضافه 20 درصد سهم مالی قرارداد آینده در صورت انتقال از باشگاه فرانسوی به باشگاه دیگری برای باشگاه اوسترشوندس سوئد خواهد بود.

در این میان سایت فوتبال‌دیرکت سوئد به نقل از باشگاه اوئسکای اسپانیا درباره واکنش به حضور سامان قدوس در تیم آمیان فرانسه نوشت: باشگاه اوسترشوندس سوئد سامان قدوس را رانده است! عقیده ما هیچ تغییری نکرده و این بازیکن عضوی از تیم اوئسکا برای فصل 19-2018 است. به همین خاطر این ادعا را داریم که باشگاه اوئسکا با سامان قدوس و مدیربرنامه‌هایش در سفر چند روز قبل او به اسپانیا قراردادی منعقد کرده است، قراردادی که تمامی شرایط موردنظر سامان قدوس، باشگاه اوسترشوندس و ارزش مالی این انتقال شامل چهار میلیون یورو در آن لحاظ شده‌اند. ما اطمینان داریم که سامان قدوس پیش از بسته‌شدن فصل نقل‌وانتقالات تابستانی در روز 31 ماه آگوست به اسپانیا خواهد رفت!

 

1004

نظرات کاربران
M
سامان جان سرگیجه گرفتیم، یک لحظه وایستا دو تا نفس بکش، همش مثل یوو یوو این باشگاه اون باشگاه میری.
۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۵:۰۹
پاسخ
1
18
blue man
اروپا هم تنش به تنهایرانیا خورده ، اصلا معلوم نیس چ خبره ،
۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۳:۵۰
پاسخ
0
15
شیش
الان کی به کیه؟!؟ قضیه مهدی طارمی نشه صلوات!
۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۸:۲۸
پاسخ
1
16
بابک
این بدبختم تو چه وضعیتی گیر کرده! ادمین...
۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۶:۴۸
پاسخ
1
16
محمد۰۰۷
طارمی درون یعنی این کاره طارمی واگیره دوروز تو روسیه باهم همبازی شدن قدوس هم بیچاره شد یکی میگه بازیکن مایی اون میگه نمیفروشیمش تویه تیم دیه تست پزشکی میده چه خبرتونه چه خبرتوووووونه
۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۹:۱۷
پاسخ
4
15