حضور مدیربرنامه کوتینیو در پاریس

حضور مدیربرنامه کوتینیو در پاریس

4643
20:11
22 مرداد 1398
مدیربرنامه کوتینیو راهی پاریس شده است تا در مورد انتقال احتمالی این بازیکن به پی‌اس‌جی صحبت کند.

به گزارش وبسایت نود، احتمال دارد کوتینیو به عنوان بخشی از معامله انتقال نیمار به بارسلونا، راهی پاریسن ژرمن شود.

طبق گزارش رسانه برزیلی Esporte Interativo، مدیربرنامه کوتینیو راهی پاریس شده تا با نمایندگان پاریسن ژرمن در مورد انتقال احتمالی موکلش به این تیم صحبت کند.

نمایندگان باشگاه بارسلونا روز سه شنبه راهی پاریس شدند تا با لئوناردو مدیرورزشی پاریسن ژرمن در مورد انتقال نیمار وارد مذاکره شوند. در این جلسه، خاویر بورداس مدیر اجرایی بارسلونا، اندره کوری مذاکره کننده ارشد و اریک آبیدال حضور داشتند و مدیربرنامه کوتینیو نیز همزمان راهی پاریس شده است تا مذاکرات شکل جدی تری به خود بگیرد.

بارسلونا مدتی است که در فکر فروش کوتینیو است و تصور می‌کند این فرصت، بهترین موقعیت برای فروختن کوتینیو است. آبی و اناری‌ها هرچند علاقه دارند نیمار را بازگردانند ولی منابع مالی لازم را برای انجام این کار ندارند و در نتیجه به دنبال جذب نیمار به واسطه انتقال بازیکنانی به پاریس هستند. در عین حال گفته می شود پاریسن ژرمن به راکیتیچ نیز علاقه‌مند است.

کوتینیو ژانویه 2018 با مبلغ 145 میلیون یورو راهی بارسلونا شد، اما هرگز نتوانست در تیم والورده درخشش لیورپول را ارائه کند. بارسلونا تلاش کرد تا این بازیکن را در تابستان به تیم های لیگ برتری منتقل کند ولی ستاره برزیلی از حضور قرضی در تیم های جزیره، استقبال نکرد.

1878

نظرات کاربران
عشق برزیل
واقعا عجیبه که عشقم نیمار و فقط یوونتوس تا حالا نظرشون رو ندادن تازه جدیدا یکی پیدا شده فقط اگوئرو اونم ک معلومه از نیمار متنفره چون کلا داره با تعصب نظر میده این که اونم هنوز نیومده ب نیمار بد و بیراه بگه عجیبه ادمین مرسی
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۸:۵۲
پاسخ
1
15
Sajad
ای کاش منچستر اینو میخرید خیلی به دردش میخوره یه گل زن و بازی ساز عالی
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵:۳۰
پاسخ
11
13
عشقممم نیمار
بارساییا سخت پشیمون میشن ک کوتی از دستش میدن ..اما بازخدا شکر ک از بارسای بازیکن خراب ..ازاد میشه :-P در ضمن من شنیدم ک توخل ..دمبله میخاسته ک‌ابیدال قبول نکرده :-P مث اینک ابیدال داره بارسلونارو‌ تبدیل ب تیم‌ملی فرانسه میکنه و خدا میدونه چقد سود در این راه کسب میکنه ک بارسا رو‌ پر از فرانسوی کرده :-P
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲:۴۳
پاسخ
32
6
سیدامین
کوتینیو بگیره بدش باید بره سراغ دیبالا اینطوری از فروش نیمار 100 درصد سود کرده
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹:۵۴
پاسخ
1
20
یکی مثل تو ولی با دو ستاره...‌
تعجب میکنم عشقم نیمار_P. هنوز نظرشون رو ندادن!!!!
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۱:۰۷
پاسخ
6
16
فقط یوونتوس
کوتینئو با س گونی پول از شهر بارسلون فرار میکنه واسه یه زندگی بهتر
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰:۲۲
پاسخ
18
5
تاج
واقعا بزرگترین اشتباهش ترک کردن لیورپول بود....
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶:۴۰
پاسخ
14
18