حضور میلیتائو در رئال، کدام بازیکنان را به درهای خروجی نزدیک می‌کند؟

حضور میلیتائو در رئال، کدام بازیکنان را به درهای خروجی نزدیک می‌کند؟

6823
15:07
04 فروردین 1398
ناچو فرناندز و خسوس وایخو احتمالا توسط رئال به فروش خواهند رسید.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، در اوایل ماه جاری میلادی باشگاه رئال مادرید با قراردادی به ارزش 43 میلیون پوند ادر میلیتائو، مدافع برزیلی پورتو را به خدمت گرفت و این مدافع 21 ساله در تابستان رسما به جمع سفیدها ملحق خواهد شد.

کیفیت میلیتائو و البته پولی که بابت جذب او پرداخت شده، او را به گزینه ای جدی برای به چالش کشیدن دو مدافع میانی ثابت رئال، سرخیو راموس و رافائل واران تبدیل می‌کند. شاید حضور میلیتائو تاثیری فوری بر ترکیب اصلی رئال نگذارد، اما این انتقال در آینده برخی دیگر از بازیکنان رئال تاثیرگذار خواهد بود.

بنابه ادعای آاس، خسوس وایخوی 22 ساله که هم اکنون نیز اوضاع مناسبی در رئال ندارد، آینده خود را با ورود میلیتائو بیش از این در خطر می‌بیند. وایخو پیش از این در دو مقطع قرضی برای رئال ساراگوسا و آینتراخت فرانکفورت به میدان رفته و پیش بینی می‌شود بار دیگر با انتقالی قرضی، و یا حتی دائمی، رئال را ترک کند.

دیگر بازیکن در خطر، ناچو فرناندز 29 ساله است که با این شرایط امید چندانی به بازی کردن نخواهد داشت. ناچو در تابستان در نزدیکی های باشگاه رم بود و شایعات حضور او در رم، دوباره پررنگ شده است.

ناچو در نیمی از 28 بازی رئال در فصل 19-2018 لالیگا به میدان رفته اما وایخو تنها یک بار، آن هم به شکل تعویضی، فرصت حضور در بازی های رئال را پیدا کرده است.

7712

نظرات کاربران