حضور پررنگ رسانه‌ها و شرکت استقلالی‌ها در پویش «مهر»/ چهره غمگین اسماعیلی

حضور پررنگ رسانه‌ها و شرکت استقلالی‌ها در پویش «مهر»/ چهره غمگین اسماعیلی

4068
18:28
28 شهریور 1398
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با استقبال چشمگیر نمایندگان رسانه‌ها در زمین چمن مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت نود، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی از ساعت 17 در زمین مجموعه ورزشی انقلاب انجام شد که پیش از شروع تمرین، تعدادی از بازیکنان تیم استقلال پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شدند. علی کریمی، داریوش شجاعیان و ووریا غفوی سه بازیکنی بودند که پیش از شروع تمرین پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شدند. 

* با توجه به اینکه تمرینات تیم استقلال بعد از مدتها به روی خبرنگاران رسانه‌های گروهی باز شده بود، تعداد زیادی از دوربین‌های تلویزیونی در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شدند. 

* فرشید باقری که به دلیل آسیب‌دیدگی قرار است طی روزهای آینده مچ پای خود را جراحی کند، پیش از شروع تمرین در مجموعه ورزشی انقلاب حاضر شد و بعد از گفت وگو با بازیکنان، محل تمرین آبی‌پوشان را ترک کرد. 

* قبل از آنکه تمرین امروز آبی‌پوشان آغاز شود، بازیکنان استقلال به تعدادی از کودکان عضو پویش تا مهر شاخه گل‌های اهدا کرده و همچنین لوازم‌التحریر دراختیار آنها قرار دادند. استقلالی‌ها با این حرکت به این پویش اضافه شدند.

* قبل از آغاز برنامه‌های تاکتیکی، استراماچونی بازیکنان تیمش را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت. 

* هنگامی که بازیکنان خود را گرم می‌کردند، ووریا غفوری با چهره‌ای خندان در بین بازیکنان حاضر شد و بعد از صحبت با روزبه چشمی دویدن دور زمین را به همراه سایر بازیکنان آغاز کرد. 

* فرشید اسماعیلی که فرجام‌خواهی باشگاه استقلال پیرامون بخشیده شدن کارت زرد وی مورد قبول قرار نگرفت، در تمرین امروز چهره‌ای ناراحت داشت، ضمن اینکه شیخ دیاباته نیز به دلیل مصدومیت غایب بود.

 

* بهزاد غلامپور به همراه حسین پورحمیدی و سیدحسین حسینی تمرینات جداگانه انجام داد. 

* پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال به همراه محسن خدایی معاون سابق این باشگاه در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند. 

* در بخش ابتدایی تمرین، بازیکنان زیر نظر عمر دانسی و مارکو به گرم کردن بدنهای خود پرداخت و سپس کار تاکتیکی را آغاز کردند. هنگامی که برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان استارت خورد، خبرنگاران و عکاسان حاضر در تمرین ورزشگاه را ترک کردند. 

تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف پرسپولیس خواهد رفت و در این مسابقه دیاباته و فرشید اسماعیلی را دراختیار نخواهد داشت. 

4416

نظرات کاربران
استقلال
اگه داورا بزارن استقلال برنده دربی میشه
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۹:۰۵
پاسخ
3
21
زرد سپاهان
آفرین بر شما که دل کودکان پویش مهر را شاد کردید ... خدا شادتون کنه
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۰۹
پاسخ
0
37
آبی استقلالی
هیچی نمیگم چون همه چیز واضح و روشنه بیرو(: اسماعیلی): نه به تبعیض
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸:۳۹
پاسخ
9
76
قرمز پررنگ
خیلی مردی ووریا به جز دربی در همه مراحل زندگیت موفق باشی کاپیتان باغیرت
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷:۰۴
پاسخ
15
50
کریستوفر نولان
فرشید خودت رو ناراحت نکن یه چیپ که این حرفا رو نداره
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۰:۱۷
پاسخ
58
8
بهروز نبوی
از زمانی که تاج شد رئیس فدارسیون و حسن زاده شد رئیس کمیته انضباطی بدترین محرومیت ها و شدیدترین حکم ها علیه استقلال تو این چند ساله داده شده و مدیران استقلال بیشترین همکاری هم با همین فدارسیون داشتن واقعا این همه کینه نسبت به استقلال تو مسئولین فدارسیون عجیبه..جالب اینجاست که همین اقای حسن زاده کارت قرمز میثم حسینی به راحتی با وجود مخالفت ممبینی به زرد تبدیل کرد ..واقعا براتون عجیب نیست این همه بخل و کینه این شخص نسبت به استقلال
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۱۹
پاسخ
0
72
محسن
عامل ناراحتی اسماعیلی اگر حتی فقط یک درصد تعمدی در محروم کردنش داشته و همچنین افرادی که از این موضوع ناجوانمردانه خوش هستند و سود میبرن به عذاب روحی از طرف خداگرفتار بشن
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۱۵
پاسخ
0
59