حضور پروین در وزارت ورزش برای معرفی یکی از دوستانش جهت اسپانسر شدن در پرسپولیس

حضور پروین در وزارت ورزش برای معرفی یکی از دوستانش جهت اسپانسر شدن در پرسپولیس

6136
16:30
25 خرداد 1394
چند روز پیش پیشکسوت باشگاه پرسپولیس برای معرفی یکی از دوستان خود جهت اسپانسر شدن در این باشگاه راهی وزارت ورزش شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - چند روز پیش پیشکسوت باشگاه پرسپولیس برای معرفی یکی از دوستان خود جهت اسپانسر شدن در این باشگاه راهی وزارت ورزش شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، در چند روز گذشته علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس دیداری با مدیران ارشد وزارت ورزش برای انتخاب اسپانسر برای باشگاه پرسپولیس داشت اکه البته در این میان خیلی‌ها فکر می‌کردند حضور پروین در وزارت ورزش به دلیل بازگشتش به باشگاه پرسپولیس است.

این در حالی است که پروین نه برای خودش بلکه برای معرفی یکی از دوستانش به مدیران وزارت ورزش جهت اسپانسر شدن در باشگاه پرسپولیس راهی این وزارتخانه شد تا این دوست پیشکسوت پرسپولیس بتواند در خصوص موضوع اسپانسری به کمک این باشگاه بیاید.

با این همه شخصی که پروین او را به وزارت ورزش معرفی کرده اعلام داشته تنها نیمی از هزینه‌های پرسپولیس را آن هم به خاطر شخص علی پروین پرداخت خواهد کرد و نیم دیگر این هزینه‌ها را خود پروین بدهد.

در این خصوص گفتنی است مذاکرات این شخص با مدیران وزارت ورزش کماکان ادامه دارد اما موضوعی که باید به آن اشاره کرد این است که اگر قرار بود علی پروین هزینه‌ای برای باشگاه پرسپولیس انجام دهد قطعاً نیاز نبود که کسی را به وزارت ورزش معرفی کند و خودش شخصاً هزینه‌های اسپانسری باشگاه پرسپولیس را برعهده می‌گرفت!

 

2051

نظرات کاربران