حضور چهار بازیکن جدید در تمرین پرسپولیس

حضور چهار بازیکن جدید در تمرین پرسپولیس

8227
12:03
31 شهریور 1393
کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی تیم امید این باشگاه مقابل استقلال چهار بازیکن از این رده سنی را به تمرین بزرگسالان دعوت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی تیم امید این باشگاه مقابل استقلال چهار بازیکن از این رده سنی را به تمرین بزرگسالان دعوت کرد.

به گزارش وبسایت نود، حسین عبدی مربی تیم فوتبال پرسپولیس، با اعلام این خبر اظهار کرد: من در آکادمی کار کوچکی انجام می‌دهم و نگاه ویژه‌ای به تیم‌های پایه دارم. از قبل بازیکنان تیم امید را می‌شناختم. در بازی پرسپولیس با استقلال هم به ورزشگاه رفتم تا از نزدیک عملکرد بازیکنان را زیر نظر بگیرم. هدفم این بود تا ببینم بازیکنان در یک مسابقه تحت فشار چگونه کار خواهند کرد.

وی افزود: پس از این بازی، سه بازیکن را به همراه یک دروازه‌بان به تمرین بزرگسالان دعوت کردیم تا هم انگیزه آنها بالا برود و هم مقاومت مقابل آکادمی‌ها شکسته شود. این حرکت ادامه خواهد داشت و هر بازیکنی از تیم‌های پایه خوب باشد، بدون شک به تمرین تیم بزرگسالان دعوت خواهد شد.

مربی پرسپولیس تاکید کرد: امیدوارم برای بازیکن سازی حمایت معقولی از این تفکر شود تا پل ارتباطی بین آکادمی و تیم بزرگسالان جا بیفتد و محکم شود.

عبدی در پایان درباره اینکه آیا به خاطر دربی و پیروزی پرسپولیس در این مسابقه این چهار بازیکن به تمرین بزرگسالان دعوت شده‌اند، گفت: خیر. من از قبل این بازیکنان را زیر نظر داشتم و حتی زمان مدیریت علیرضا رحیمی در باشگاه، به وی نامه زدم تا آنها به تمرین بزرگسالان بیایند.

1140

نظرات کاربران
پرسپولیسی
زمان دایی پول نداشتند که چی شده پول دار شدن؟
۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۹:۵۱
پاسخ
0
0