حق‌وردی: می‌توانم جدا شوم اما ماندن در پیکان به نفع من است

حق‌وردی: می‌توانم جدا شوم اما ماندن در پیکان به نفع من است

922
14:48
18 اردیبهشت 1397
مدافع میانی تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که ماندن در این تیم به نفعش است و با اینکه چند پیشنهاد دارد، اولویت او ادامه همکاری با پیکان است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع میانی تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که ماندن در این تیم به نفعش است و با اینکه چند پیشنهاد دارد، اولویت او ادامه همکاری با پیکان است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حجت حق‌وردی که یک فصل دیگر با پیکان قرارداد دارد در مورد وضعیتش برای فصل بعد گفت: با اینکه یک فصل دیگر قرارداد دارم، اما چند پیشنهاد هم دارم. حتی یکی از تیم‌ها نیز حاضر است که پول رضایت‌نامه‌ام را بدهد. البته من هنوز تصمیمی نگرفته‌ام، ولی معتقدم ماندن در پیکان برایم بهتر است. من در این تیم جا افتادم و کادر فنی هم روی من شناخت کافی دارد، با این شرایط ماندن در پیکان به سود من است.

«امیدوارم که بهترین اتفاق برایم رخ دهد»، وی با بیان این جمله در مورد اینکه فقط دو بازیکن پیکان برای فصل بعد با این باشگاه قرارداد دارند، تأکید کرد: من و مهران موسوی قرارداد داریم، ولی دیگر بازیکنان قرارداد ندارند که باشگاه با آنها مذاکره خواهد کرد. البته پیش‌بینی من این است که چند بازیکن قطعاً جدا خواهند شد، ولی امیدوارم پیکان برای فصل بعد یک تیم پرقدرت را راهی لیگ برتر کند.

مدافع میانی تیم فوتبال پیکان همچنین خاطرنشان کرد: ظاهراً قرار است بودجه پیکان برای فصل جدید اضافه شود و این موضوع می‌تواند دست کادر فنی را برای جذب چند بازیکن باز کند تا نقاط ضعف پیکان برای فصل آینده برطرف شود.

 

2051

نظرات کاربران