حقیقی در آستانه پیوستن به پورت ویل؛ دروازه بان ملی پوش ایرانی راهی لیگ دسته سوم انگلیس می شود

حقیقی در آستانه پیوستن به پورت ویل؛ دروازه بان ملی پوش ایرانی راهی لیگ دسته سوم انگلیس می شود

19331
21:33
11 بهمن 1395
طبق ادعای چندین منبع معتبر، علیرضا حقیقی به زودی به تیم پورت ویل که در رقابت‌های سطح سوم فوتبال انگلیس یا "League one" حضور دارد خواهد پیوست.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه گلاسکو رنجرز به زودی جذب جک آلنویک را اعلام خواهد کرد و علیرضا حقیقی جانشین این دروازه بان در تیم پورت  ویل خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا حقیقی دروازه بان ملی پوش ایرانی به زودی راهی تیم پورت  ویل در رقابت های League one که سطح سوم فوتبال انگلیس است، خواهد شد. بنا به ادعای جک نیکسون یکی از روزنامه نگاران معتبر انگلیسی، باشگاه رنجرز با جک آلنویک دروازه بان کنونی پورت  ویل به توافقات نهایی دست یافته و این دروازه بان 23 ساله به لیگ اسکاتلند خواهد پیوست. بنا به ادعای نیکسون، علیرضا حقیقی به زودی به عنوان جانشین آلنویک به تیم پورت  ویل می پیوندد.

علیرضا حقیقی 28 ساله پس از جدایی از ماریتیمو در اواخر سال 2016، تاکنون بدون تیم بوده و به صورت بازیکن آزاد راهی تیم بعدی خود خواهد شد. حقیقی که در جام جهانی 2014 دروازه بان اول تیم ملی ایران بود تاکنون 23 بار برای این تیم به میدان رفته است. حقیقی از سال 2013 و پس از جدایی از پرسپولیس و پیوستنش به روبین کازان فوتبال خود را خارج از ایران دنبال کرده و در این مدت در تیم هایی نظیر کوویلیا (پرتغال)، پنافیل (پرتغال) و مارتیمو بازی کرده است.

تیم پورت  ویل که بحث حضور علیرضا حقیقی در آن مطرح شده است هم اکنون پس از گذشت 29 هفته از رقابت های  این لیگ، در بین 24 تیم در مکان هجدهم قرار گرفته است. این تیم هم اکنون دو بازی از دیگر تیم های کمتر انجام داده و تنها 1 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد. پورت  ویل در 27 بازی این فصل، 41 بار دروازه خود را باز شده دیده است.

7899

نظرات کاربران
علی شهسواری
آخه لیگ برتر ایران بهتر از لیگ دسته ۳ انگلیسم نیست!!!چه اصراری داره که حتما خارج از کشور بازی کنه با این پیشنهاد!!!
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۳:۴۴
پاسخ
4
4
احمدرضا
یعنی لیگ برتر ایران از لیگ دسته سوم انگلیس هم کمتره؟ تیم از این بهتر نبود که حقیقی بره ؟!
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۵:۳۱
پاسخ
7
7
مهران ۶ و ۴ خخخ
عالی
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۹:۰۹
پاسخ
5
6
milad
یکی بهش بگه دادچ داری اشتباه میزنی
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۸:۵۴
پاسخ
7
10
حسام
فازش چیه میره دسته ۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۹:۵۰
پاسخ
5
11
مهندسی فوتبال
خداراشکر. پیوستن یک دروازه بان ایرانی به لیگ انگلیس در هر سطح و دسته ای افتخار بزرگی برای فوتبال ایران هست. (توجه کنید دروازه بان نه صرفا یک بازیکن که ما قبلا آندو و گوچی رو داشتیم) جایگاه فعلی ایشون به این معنا نیست که سطح فنی مناسبی نداشته که الان اینجاست . پیروزی نهایی و انتهای مسیر نشون میده که یک قهرمان در چه جایگاهی هست. موفق باشه و به امید پیشرفت و رفتن به تیم های بهتر.
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۰:۳۳
پاسخ
5
6
محمدرضاابي
اخر عاقبت لژيونر جام نديده ها!!!!خخخخخخخخ
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۸:۲۰
پاسخ
11
2
علی
دسته سه انگلیس از لیگ برتر ایران بهتره
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۸:۰۲
پاسخ
2
8
کیروش کبیر با احترام پرسپولیسم
بجز رامین رضاییان تا زمان مربیگری برانکو هیچ بازیکنی از پرسپولیس دعوت نمیشه رامین هم در جریانه دمش گرم کیروش کبیر
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۱:۵۰
پاسخ
5
4
ملانصرالدین
خوشا به سعادتت که دسته 3 انگلیس و ترجیح میدی به لیگ خودمون ... به نظر من درسته همچین جالب نیست تو این سطح، اممما دیگه تو این سنی که داری همینه عزیزم من میگم واسه گلر یه تیم ملی اول قاره آسیا اصلا خوب نیست
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۱:۳۰
پاسخ
2
3
مهدی
دسته 3؟؟؟؟؟؟؟اینهمه میگفت از اسپانیا پیشنهاد دارم از فلان جا پیشنهاد دارم پس چی شد یعنی دسته 3انگلیس بهتر از لیگ خودمونه حاضره هرجایی بازی کنه وبگه اروپا هستم اینایی که خوشحالن وتبریک میگن دقیقا واسه چیه بگن ماهم بدونیم دسته 3انگلیس چه خوشحالی داره اونم تیمی که نه برای صعود بلکه برای سقوط نکردن بازی میکنه دعوت از این ظلم مشخص وبزرگ به دروازه بانهای لیگه الان مصاحبه میکنه ومیگه من اروپا هستم حداقل مشتری نداری برگرد ایران شرف داره به تیمهای محلات انگلیس
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۸:۰۷
پاسخ
3
6
AMIR ZAND
دروازه بان ذخیره یه تیم تو لیگ دسته سه انگلیس؟؟؟؟؟؟
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۸:۰۰
پاسخ
3
1
شاهین
لیگ سه انگلیس از بیست تیم هیجدهم داره میره دست چهار خب چه کاریه خارج از کشور بیا همین ایران تراکتور ک میخوادت
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۶:۰۳
پاسخ
6
6
استقلال
برای دروازبان پرسپولیسی کشور مون آرزو موفقیت دارم
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۲:۰۸
پاسخ
2
7
ایمان
میگم شما که داری میری لیگ انگلیس دست علی منصورم تو یه تیم بند کن. میگن از لیگ انگلیس پیشنهاد داره :)))))))))))))))))))))))
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۸:۵۴
پاسخ
4
12